Schwarzkopf

Ár:   979 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Dúshatású hajrögzítőhab kettős push up hatással és mineral komplexszel. Erősíti a hajat , hosszantartó hatású, nem ragad, nem nehezíti el a hajat, véd a kiszáradástól.

Tiziana

2019. március 14.

Nevetve összekacsintanék Mya-val, ha a vicc nem a bőrünkre-hajunkra menne.
A Flakon felirata szerint " lelapuló és zsíros haj" amire való.
Kipróbáltam és igen, tökéletes, a hajam valóban "lapos és zsíros " lett tőle!!!
Később azon csodálkoztam hogy min csodálkozom? Oda volt írva, nem?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Nevetve összekacsintanék Mya-val, ha a vicc nem a bőrünkre-hajunkra menne.
A Flakon felirata szerint " lelapuló és zsíros haj" amire való.
Kipróbáltam és igen, tökéletes, a hajam valóban "lapos és zsíros " lett tőle!!!
Később azon csodálkoztam hogy min csodálkozom? Oda volt írva, nem?!

pinkyNiki

2018. november 30.

Számtalanszor megfogadtam már, hogy Taft hajhabot nem fogok venni, eddig egy sem vált be. Ez sem.. Nem tart, nem ad volument, ragacsos, gubancos lesz a hajam tőle.. :( Egyetlen pozitívum, hogy jó az illata ami sokáig érezhető a hajon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

PinkAlien

2018. március 14.

Szeretem, vizes hajra hajszárítás előtt felrakom és szuper tartást ad a hajamnak.
Az illatával viszont nem vagyok kibékülve, ezért csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Az illatával viszont nem vagyok kibékülve, ezért csak 4 csillagot adok neki.

ramonanagy0669

2017. június 12.

A lila balea hajhab előtt, ezt használtam nagyon sokáig. A tavasszal volt rá Glamour kedvezményem, így gondoltam, hogy sok idő után, újra megpróbálkozok vele, hiszen az előtt nagyon jól bevált.
Tartós, nem hagy ragacsos érzést, viszont óvatosan kell adagolni, mert ha véletlenül többet kenek fel, máris ragacsos lesz a hajam tapintása, és ki is szárítja azt.
Kicsit gyorsabban zsírosítja a hajam úgy vettem észre, de mellette szuper tartást ad, és dúsnak tűnik a hajam tőle.
Nem olyan sokáig elég mint a lila Balea hajhab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Nem olyan sokáig elég mint a lila Balea hajhab.

demenyv

2017. május 29.

Vékonyszálú a hajam és ezzel a termékkel mindig tökéletes hatást érek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Vékonyszálú a hajam és ezzel a termékkel mindig tökéletes hatást érek el.

katagali92

2017. január 19.

Nekem sajnos nem használ semmit. Se tartást, se semmit nem ad a hajamnak, de még aznap olyan zsíros lesz tőle, mintha 2 hete nem mostam volna hajat. Nekem ez elég nagy csalódás volt sajnos.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

KBrigi19

2016. június 13.

Erős tartást ad, nekem dúsítja a hajam. Viszont nagyon oda kell rá figyelni, hogy a megfelelő mennyiséget használja belőle az ember, mert ha sokat viszek fel a hajamra nagyon ragacsos lesz tőle . Vizes hajra viszem fel, és lelógatom a fejem úgy szárítom meg a hajam és úgy nagyon szép hatást lehet elérni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

bova

2016. március 29.

Hú, hát ezt a terméket én évekig használtam töretlenül. :) Akkor még nem is vasaltam annyit a hajam, nem is volt festve, de mára már mindegyikből sportot űzök. Sajnos, így lekerült a hajápolási termékeim listájáról, mert másfajta dolgokat kell használnom, hogy a kívánt hatást elérjem. DE! Amikor még csak az volt a lényeg, hogy szárítás közben könnyen formázható legyen hajam, illetve, hogy a végeredmény ne egy lelapult hajkorona legyen, nos akkor ez elengedhetetlen volt! Rendesen leizzadtam, ha hajmosás után észrevettem, hogy elfogyott, és még nem voltam kész a frizurával! :) Szóval hajformázásra tökéletes termék! Törölközőnedves hajra, még szárítás előtt kell felvinni, így érhető el a kívánt hatás. Az akkor tapasztaltak alapján 5 csillagot érdemel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Izabellaa

2015. július 9.

Nekem egyáltalán nem használ. Nem dúsít és nagyon ragad tőle a hajam és nem azért mert sokat rakok rá mert alíg egy picit nyomok a kezemre. Anyumnak és nővéremnek tökéletesen megfelel de nekem nem jön be. A fodrászunk amit használ az nagyon kellemes de mindig elfelejtem megkérdezni mi az. 2 csillagot kap mert nekem nem használ de az itthoniaknak igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

meow

2015. április 1.

a dúsító hatást egy szóval le lehet írni: nincs.ű
ezen kívül szerintem ez egy korrekt hajhab. tényleg erős tartása van, szépen tudtam formázni a göndör hajamat. eleinte meg voltam ijedve, ugyanis száradás közben kicsit megkeményedett, de miután teljesen megszáradt a hajam el is tűnt ez a keménység.
összességében jó termék, de használtam már ennél sokkal jobb hajhabot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 1.

a dúsító hatást egy szóval le lehet írni: nincs.ű
összességében jó termék, de használtam már ennél sokkal jobb hajhabot is.

Hidratálók: Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0