Schwarzkopf

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Bogyóka, az összetevőket feltöltötte: nyuuuucatcat, Módosítva: 2021. január 11.

Kategória:   Samponok

Szulfátmentes hajszínrögzítő sampon, mely eltávolítja a termékmaradványokat és 4,5 pH-értéket biztosít. Védi a hajszínt a kifakulástól és a hajszerkezetet.

floracska6

2020. október 17.

Tartós hajegyenesítés miatt kerestem szulfátmentes samont, az Alfaparfosat használtam eddig de az kb dupla ennyibe kerül így gondoltam teszek egy próbát ezzel. Nekem nagyon pozitív az élmény, nagyon finom az illata és kellemesen puhává teszi a hajamat. Még fél flakonnál járok de eddig határozottan tetszik és újravevősnek tűnik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

vikkike

2020. június 14.

Fodrász ajánlotta, bevált tényleg a festett hajszín megtartásához. A színt szépen tartja, ami miatt csak 4 csillagot adok rá, hogy szerintem kicsit szárít és az illata nekem nem igazán jön be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

DinaSch

2020. május 11.

A párom anyukája hajszínt váltott, így a maradékot megörököltem Tőle.
Az én intenzív vörösre festett hajam imádja. :)

Észrevehető egy mosás után a változás,puha illatos haj,ami tényleg sokkal jobban tartja a színét.
Ha elfogy,biztos beszerzek egy saját flakont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

A párom anyukája hajszínt váltott, így a maradékot megörököltem Tőle.
Az én intenzív vörösre festett hajam imádja. :)

Ha elfogy,biztos beszerzek egy saját flakont

Fruzsi95

2019. december 4.

Fodraszom ajánlotta,nála veszem.évek óta. Imádom az illatát. Jól tisztít,de kíméli a hajat. Nem szárítja és nem is nezíti el.
Tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Tökéletes.

Odil

2019. november 2.

(Valami nem stimmel ennél a feltöltésnél. Én a képen szereplő dolgot ismerem, nem ezt az INCIt, és nem is egy hajszínező sampont.)
Az első színmegtartást ígérő samponom, ami megtartja a színt, és szerintem ez szuper menő.
Se pirosat, se lilát, se rózsaszínt nem vitt sheová, a balzsamomtól jobban szöktek a pigemntek, mint tőle.
A habzása meglepően kellemes, az illata kifejezetten barátságos.
Tisztít, és viszonylag könnyű érzetűvé teszi a hajam, de ennél többet nem is várok, 60 centi hosszú hajon nincs sok esélye egy samponnak sem, az ápolást nyilván az ápolóktól szerzem.
Az tetszik kiemelkedően, hogy pont az, amit mond, ráadásul nagyon civilizáltan csinálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

A habzása meglepően kellemes, az illata kifejezetten barátságos.

Csillu9803

2019. augusztus 28.

A fodrászom ajánlottá, nála vettem 3000 Ft körüli áron. Nagyon jó az illata. Tökéletesen megtartotta hajam színét. Bár mivel sok hajam van kicsit többet kell használjak belőle, hogy rendesen felhabosodjon.
Megéri megvenni. Nagyon elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Megéri megvenni. Nagyon elégedett vagyok vele. :)

Viky21

2019. augusztus 15.

Nekem nagyon tetszik az illata és még sokáig érezni is, teljesen rendben van a hajam mióta ezt a termék családot használom a balzsamát és a szulfat mentes samponjat nekem sikerült akciosan kifogni most őket. 1 literes kiszerelésben 😁 a festék kopik tőle amúgy ugyanúgy de tényleg az mitől nem kopik? :D viszont nem bánom legalább nem rideg vad fekete maradt a hajam hanem kezd természetes hatást kelteni így. Jah és úgy vettem észre h kevésbé zsirosodik fent a hajam mert kB majdhogynem masnaponta kellett mosnom a hajam ezelőtt most viszont 1 max 2 nappal kitolta és a hajvégem sem száraz hanem élettel teli pedig olyan szokott lenni mint a drotkefe. 2 problémát 1xre orvosoltunk.
Annyi még hogy nekem picit nehezen akar habzani de ez is orvosolható több vízzel vagy egy picit több samponnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Babuus

2019. május 20.

Szőke hajamra vettem. Kiváló szín rögzítő hatása van ennek a samponnak. Imádom az illatát, napokkal a használat után is érezhető. Balzsamjaval együtt használtam, heti egy pakolassal. A hajam csillámló fényű lett tőle. Nem nehezítette el a hajam. Puha és fényes hajat biztosít. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

SchmitterBettina

2019. március 18.

A legjobb sampon, amit eddig használtam. Szeretek kipróbálni mást is , de mindig rájövök, hogy ennél jobbat nem találok!!! Vörösre van festve a hajam , 6 hetente festettem, a sampon hatására , szinte alig kopik ki a szín. Az illata vmi isteni, szuperül habzik, ezért kevés kell belőle. Ugyan ennek a termékcsaládnak van egy igazi piros színű samponja már a vérre hajaz a színe, meg van egy rezes színű is. Azok is még kicsit vissza is adják a szint haj mosás közben. Én Notion szoktam venni, ott van nagyobb kiszerelésben , úgy tök jól megéri. Kb másfél éve mindig újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Alida71

2019. március 17.

Fantasztikusan jó sampon. Festett vörösszinű hajamat nagyon jól szinezi és nem fakul ki idő előtt. A négy hetes festés előtt is többen megkérdezték, hogy most voltam festetni. Erősen színez és tartós nagyon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 17.

Hidratálók: Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid