Schwarzkopf

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lydiadeathtrance, Módosítva: 2016. január 22.

Kategória:   Hajfestékek

Egy lépésben világosít és színez (a világosítás mellett hajfestő anyagokat is tartalmaz). A Blondme Premium care developerrel együtt alkalmazandó (12%-os/40 vol. természetes 6-os, 7-es árnyalatú hajra, 9%-os/30 vol. természetes 8-as, illetve világosabb árnyalatú hajra).

5 árnyalatot világosít természetes hajalapon.

Ice, Steel blue, Sand árnyalatokban

blondiebunny

2020. január 2.

Azt hozzátenném az elhangzottakhoz, hogy ez már eleve nagyon világos színekhez való, szóval egy sötétszőkét már nem fog szép hidegre/platinára világosítani. Nekem nagyon tetszik, az Ice kellemes fehéres, pici arany fénnyel operál, a Sand visszafogott, valóban homok színű, amiben a természetessége a legjobb, a Steel-Blue (mostanában ezt használtam) pedig tényleg nagyon penge ezüstszőkét varázsol. Nem beszélve a kímélőhatásáról, a legtöbb szőke festékhez képest ez tényleg nagyon jól bánik a hajjal. Egyetlen csillag mínusz, mert nem tart annyira sokáig, 3-4 mosás után a hamvas árnyalatai lesárgulnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Kommentelo

2019. december 15.

Jegszoke/hidegszoke hajam van, amire 3 havonta veszek Blondme Toner (T-Ice) arnyalatot es szuperul megadja a hajnak azt amit iger. Ezustos szep arnyalat, minden roncsolas nelkul!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Lichike

2019. május 26.

T-Ice-t akartam venni, de a nőci a boltban L-Ice-t adott a kezembe. Se neki, se nekem nem tűnt fel, csak otthon, mikor a fejemre kentem. Világosítani világosít, de nem 5 színmélységet. Hiába van ráírva, hogy Ice, sárga hajat csinált a gyönyörű hideg szőke hajamból. Kétszer is próbálkoztam vele, mert maradt belőle, de ugyanezt tapasztaltam másodjára is. Semmit se ér ez a vacak, és még drága is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

mirtillmajoros

2017. július 10.

Irreálisan drága ahhoz képest hogy a Wella százszor jobb! ahhoz képest hogy vilagosit nekem sötétebb lett mint amire rakentem ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

lydiadeathtrance

2016. március 7.

Jó nagy csalódás volt ez a hajfesték......, előzőleg szőkítőporral levilágosított hajra alkalmaztuk, ahogy javasolták, de az ígért 4-5 árnyalatnyi világosítás helyett nagyon jóindulattal csak 1-et világosított, így sajnos a vörös-rezes részek ugyanúgy megmaradtak a hajamban :( Ice árnyalatot próbáltam, ami sárgulást kiütő árnyalat is egyben, de sajnos, ahogy írtam, sem ice, sem fehér, de még szőke sem lett a hajam :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Butyloctanol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk