Schwarzkopf

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Hajápolók

BC Oil Miracle Rose hajolaj két aromával kombinálva, magas színvonalú ápolást nyújt, segít kényeztetni a fejbőrt, mialatt ápolja, selymessé és fényessé teszi a hajat. A friss virágillatot damaszkuszi rózsából nyerték ki. Használható hajmosás előtt fejbőr masszázzsal együtt, mely nyugtatja a fejbőrt és enyhíti a haj merevségét, szárazságát. Enyhén nedves hajon szárítás előtt könnyebben alakíthatóvá teszi a hajat és védelmet nyújt a hő ellen, puhává és fényessé teszi a hajat. Száraz hajon is használható.

Sz. Csilla

2021. október 14.

Nekem nem segít, dehidratált maradt a hajam. Az illata pedig borzasztó. Olyan régi módi öreganyám rózsavize...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

Agnes004

2021. augusztus 20.

Szőkített száraz hajvégekre kerestem egy könnyű olajat, ami nem nehezíti el a vékonyszálú hajamat. Jó illata van, valóban nem is nehezíti el a hajamat de ennyi: mintha nem is használtam volna, sajnos egyáltalán nem hidratál, nem csinál semmit :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

Abidel

2021. augusztus 12.

Nagyon nehezen lehet beszerezni! Egy kedves krémmániásnak köszönhetően itt tudtam hozzájutni. Nagyon de nagyon puhává, selymessé teszi a hajam. Az illata valami eszméletlen finom! Nem erős, nem tolakodó. Finom, diszkrét. Szeretem. 😍 Mellesleg sokáig kitart, mert egy pumpálásnyi elég, pedig derékig érő hajam van. Használtam a Moroccanoil olaját is, de még azt is lekörözi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 12.

vador

2020. február 9.

Közepes termék csodálatos illattal, erősen túlárazva. Főként hajvégápolónak használom, gyorssegélyként két hajmosás közt, mert sosem zsírosít vagy tincsesít, viszont vannak problémák az ápoló hatásával, konkrétan másnap ugyanolyan szárazak a hajvégeim, mint mielőtt felkentem. Szoktam tenni belőle hajszárítás előtt is, szintén olyan kis semmilyen az eredmény, ártani viszont biztos nem árt.
Szóval az én életemben ez olyasmi, mint az illatos habfürdők és testápolók, azaz funkcionálisan nem sok értelme van, de azért nagyon jól esik a lelkemnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

NovakneViki

2019. augusztus 19.

A fodrászom szerint ez az oil ultime a bonacure rózsaolaj utódja.

Félve ruháztam be rá, mert a kaktuszfügés változattal megjártam az elején a hadak útját, de szerencsére már első használatnál lehetett érezni, hogy ez tényleg illatra, állagra ugyanolyan, mint a bonacure rose, csak ez kapott egy üvegflakont és mellé egy pumpát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

A fodrászom szerint ez az oil ultime a bonacure rózsaolaj utódja.

Linda83

2019. április 3.

Az illata pazar, fodrászom használja néha, én igazából semmi extrát nem tapasztalok a hajvégeken, pont olyan, mint amikor az otthoni olajat használom. Fejbőrre még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

szimit

2018. november 7.

Nagyon vékony szálú, kevés hajam van. Nagyon hamar törik és szárad a vége. Nehéz olyan hajápolót találnom, ami kellően hidratál, ellenben nem nehezití el a hajam. Ez szuper!
Fényes, puha, illatos, nem szöszös, nem lapos!
Annyira, annyira jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Fényes, puha, illatos, nem szöszös, nem lapos!
Annyira, annyira jó!

Burya

2018. július 8.

UPDATE:
Le kell pontoznom. Közvetlenül használat után tényleg szebb a hajam, de egy hónap használat után teljesen kiszáradt... Azt le kell szögeznem, hogy nem maga az olaj szárít, hanem a hajam magától szárad ki (sajnos erre hajlamos), egyszerűen azért, mert ez az olaj nem ápol/hidratál megfelelően, így hosszútávon ennek meg is lett a böjtje. Akinek egyébként nem vészesen száraz a haja, annak jó lehet, de a szénakazal hajjal még annyira se tud mit kezdeni, mint az Isana hajolaj... Visszatértem a Dove Nourishment-hez, azóta megint puha és lágy a hajam.

Vissza kellett fognom magam, hogy ne örömködjek itt már az első használat után. Komolyan. Csodás fényt és szolid, friss rózsa illatot ad. Nem rég lettem sötétbarnából szőke, ez nem kicsit viselte meg a hajam, de még csak nem is túlzok, ha azt mondom, hogy minden különösebb energiabefektetés nélkül most szebb a hajam, mint szőkítés előtt. Ami persze nem csak ennek az olajnak köszönhető, hanem a Kérastase Resistance hajmaszknak is, amit balzsam helyett használok hajmosás után, de az csak tömörebbé, rugalmasabbá teszi a száraz hajam, ez viszont fényt és puhaságot ad neki. És ez az illat! Eleve imádom a rózsát, úgyhogy ez már csak hab a tortán. :D Nem ragacsos, inkább "selymes" olaj, nem zsírosítja a fejbőrt sem, és számomra az öntős adagolás sem jelent gondot, nem folyik szanaszét. Ez a mennyiség tippre egy évig is elég lehet mindennapi használat mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

UPDATE:

Vogue83

2018. június 6.

Soha nem szerettem az hajolajokat, mert rettentően zsírosították a hajamat.... De ez a termék nem! Imádom!
Hajmosás után nedves hajra használom, majd másnap száraz hajra. Nagyon puha és fényes lesz tőle, viszont nem nehezíti el.
Mindenkinek ajánlom, még a zsírosodásra hajlamos hajúaknak is.
Az ára már nem 2.690 Ft, mint ahogy a termék mellett fel van tüntetve, hanem közel 5.000 Ft, de így is megéri, mert nagyon sokáig elég.
Szuper! Szuper! Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

Mindenkinek ajánlom, még a zsírosodásra hajlamos hajúaknak is.
Szuper! Szuper! Szuper!

Panni21

2018. május 14.

Két pozitív csalódás is ért, amikor kézhez kaptam. Az egyik, hogy nem üvegben van, csak üveghez hasonló műanyag flakonban. Gyönyörű egyébként.
A másik pedig az adagolója. Praktikusan be van szűkítve, így kényelmesen lehet adagolni.
Az illata nagyon enyhe, én sem szeretem kifejezetten a rózsát a kozmetikumokban, de ez kellemes.
Nagyon száraz a hajam hossza, így lehet, nem lesz mérvadó a véleményem, nekem kicsit kevésnek bizonyult. Kevés az olyan olaj, amivel maradéktalanul elégedett vagyok, a legtöbb sajnos szárítás után épphogy csak javít kicsit a hajam állapotán.
Jelenleg úgy használom, hogy hajszárítás előtt felviszem a hajam teljes hosszára, majd azt követően (vagy másnap reggel) száraz állapotban ismét. Így használva elégnek bizonyult, illetve a hajam sem zsírosodik tőle.
Akinek nem katasztrofálisan száraz a haja, annak ideális lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Akinek nem katasztrofálisan száraz a haja, annak ideális lehet.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.