Schwarzkopf

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. május 2.

Kategória:   Hajápolók

Hajvilágosító spray citrus kivonattal és olajjal.

Fokozatosan,  negyed árnyalatonként világosítja a matt, fakó vagy lelapult szőke és középbarna hajat.

Etie

2017. december 16.

Azon kívül, hogy szarrá szárította a hajam, nem történt semmi változás. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Azon kívül, hogy szarrá szárította a hajam, nem történt semmi változás. :(

Leander

2016. október 4.

Imádtam, de mintha már nem gyártanák. Szépen, látványosan, mégis kíméletesen világosít, szőkít. Valóban ad egy kis aranyos fényt a hajnak, de számomra ez inkább pozitív. Nagyon megszerettem, de sajnos újabban sehol sem találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

annie19

2016. augusztus 16.

Nem kíméli a hajat, az tény, de nem is ígér ilyet. Sötétbarna, már majdnem fekete színű hajamba szerettem volna egy kis ombre hatást csempészni. 3 dobozzal használtam el, az alsó részek már aranyszőkék, nagyon szép lett! Eleinte hajlamos a haj a sárgulásra, így jópár hétig csúnyácska volt, kellett a 3 doboz, hogy elérje a megfelelő színt. Amit vártam tőle azt megkaptam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Marcipan11

2016. augusztus 11.

Megszegtem vele mindent amit lehetett. Festett kozep- sotetbarna hajamra kezdtem fujni. Most egyseges vilagos karamell. Nemreg sikerult 419ft-ert venni DM-ben mint kifuto termeket. Meg ezt elhasznalom es johet ra egy szep fustot hamvas arnyalat. Kicsit szarit de a Kallos pakolasaival együtt nincs vele gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Hannibal

2016. július 5.

Áh..
Egyedül az illatára tudok pozitívat írni sajnos.
Ami viszont nagyon nagyon zavart,hogy bár ugyanez termékcsalád hajpakolása HAMVASÍT, a sampon hogy adhat meleg,sárgás,arany fényt a hajnak ?
Akinek kifejezetten ez a célja,mert mondjuk természetes,vagy mézszőke annak jó lehet. Az én hamvas sötétszőke a hajamnak nagyon durva arany fényt adott,a pápa is megirigyelné .. elég hülyén nézett ki.
Amúgy meg semmi extra ,drága és szárít .1000ftért vettem leakciózva,de ennyit sem ért.
Az eredeti ára indokolatlanul magas,mert ezért cserébe semmit nem nyújt. Ennél jóval olcsóbb-és sokkal jobb termékek vannak világos hajra .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Áh..
Egyedül az illatára tudok pozitívat írni sajnos.

Kodi

2016. június 5.

Keveset világosított és sokat rontott a hajam szerkezetén, sokkal szárazabb. Egyszer használtam, de félek újra próbálni. A fejbőrömet is csípte a használat közben, kicsit meg is marta. Én vizes hajra vittem fel, kicsit rajta tartottam, majd rendesen hajat mostam, nem tudom milyen lett volna, ha beleszárítom, gyanítom szörnyű. Utána eléggé hullott a hajam, töredezéses hajhullást figyeltem meg. Összességében a negatív oldal erősebb a termék kapcsán, a hajam színét szerencsére nem rontotta el, gondolatnyival valóban világosabb lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Kittus0723

2016. április 21.

Én eddig 2szer használtam, pozitív dolog, hogy tényleg világosít. Bár az van ráírva, hogy festett hajra ne alkalmazzuk én megtettem. Most festett sötét szőke hajam van én azért kezdtem el használni hogy a következő festésnél jobban vefogja majd a festék a hajam ( egy két árnyalattal világosabb festéket vettem ) . Hát először is szerintem senki ne alkalmazza frissen mosott hajra.. mert aki utána eltudja viselni ezt a ragacsot ami büdös is az előtt le a kalappal. Én úgy csináltam hogy sima vízzel benedvesítettem a hajam aztán jöhet ez a termék, hajszárítás éd egy kis pihi után normálisan hajat mosok. Így tökéletes. Világosítás pipa viszont így nem lesz büdös és ragacsos a hajatok. Kicsit macerás és kell idő is hozzá de így normális állapotba kerül a haj. A haj roncsolását nem vettem észre pedig nekem elég vékonyszálú hajam van. A világosításért 5 csillag járna de a macera miatt levonok 1 csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Misa

2016. március 29.

Két hónapja ismerkedtem meg ezzel a termékkel, így az utóhatásairól is tudok írni.
Sötétszőke, hamvas tónusú hajam van, vékonyszálú, de dús. A szőkítőt háromszor használtam, a használati utasítás szerint.
Már az első használat láthatóan világosított a hajamon, ami a további használatok után még feltűnőbb volt. A hidrogén-peroxid teszi a dolgát, ahogy kell.
Borzasztó kellemetlen és egészségtelen viselet, a haj ragacsos, rigid, törékeny és extra érdes lesz tőle. Sajnos a textúrán érezhető a változás még a hajmosás után is. A fejbőrömet is irritálta, a hajamat pedig érezhetően és láthatóan roncsolta, rengeteg töredezett hajvégem lett a termék használata után.
A másik negatívum, hogy ha van valami kis enyhe vöröses színe a hajnak, ez a szőkítő előhozza. Most, két hónap után a hajam inkább vöröses-szőke, mint szőke, és hát mit mondjak, nem ez volt a cél. Az állag miatt nagyon komplikált egyenletesen eloszlatni, a hajszárítás rémálom utána, és szinte garantált egy látogatás a fodrászhoz, ha az ember normálisan akar kinézni.
Számomra egy nagy NEM a termék, egy dolgot köszönhetek neki: megtanultam, hogy házi szőkítéssel soha többé, semmilyen formában nem fogok próbálkozni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

krémparádé

2016. január 28.

Nyáron a L'orelal Sunkiss Jelly-t használtam, az maga volt a tökély, 2 flakonnal elhasználtam, de mivel már nem találtam sehol, a lenövések kivilágosítása céljából vettem ezt a terméket. Nem szeretem, bárhogy oszlatom el, nem világosít egyenletesen, nehéz úgy fújni, hogy csak oda jusson, ahova kell, ha keveset teszek, részlegesen és felületesen világosít, ha meg sokat, akkor ragad a fejem és a szaga valami borzalmasan vegyszeres, napközben akaratlaul is a hajamhoz nyúlok és érzem a kezemen is. Újra megmosni a hajat macerás, de nincs más választásom, mert nem bírom elviselni magamon. Most szép az eredmény, de mégsem vagyok elégedett, visszasírom a zselét, azzal jpbban együtt lehet működni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

alizsara

2015. december 30.

UPDATE:
Nagyon szépen kivilágosítja a hajat, a 83 éves nagyim is észrevette, mennyivel szőkébb lettem hajmosás után, pedig nem is mondtam neki, hogy rakok rá valamit. Az változatlanul elég gáz, hogy nagyon durván kiszárítja a hajat és ilyen fehér krétás por marad utána a kezeden is (tényleg kell a védőkesztyű, nekem sajnos nem volt, de legközelebb használok majd), ami hajból amúgy kifésülhető, másnapra nagyjából elmúlik, de én inkább hajat mosok utána.
Ennek ellenére ajánlom mindenkinek, aki szeretne világosítani, a világosbarna hajtöveimet is kiszívta és szép arany csillogást adott nekik, sokkal kellemesebb az átmenet és természetes hatást ad, napszítta-melíros feeling, bár gondolom ez attól is függ, ki-hogyan oszlatja el, én ugye barna festékből igyekszem vissza a szőkébe és mostmár tényleg szőke vagyok újra, lettek egészen világos tincseim és aranyas-búzaszőke árnyalatok is.
Kb. 2 hónapja vettem meg, a sötétszőke hajamat szeretném kivilágosítani, melírozva van, de még mindig nem sikerült elérnem azt a világos aranyszőke színt, amit szeretnék. Ma használtam másodjára, először pedig akkor, amikor megvettem, mert max. 1 napot lehet kibírni vele hajmosás nélkül. Most vagy én csinálok valamit rosszul ,vagy tényleg ilyen szörnyű érzetet hagy maga után, teljesen olyan érzés, mintha krétaport borítanék a fejemre, összetapasztja és nagyon szárítja a hajat. Pozitívuma, hogy azt hiszem, tényleg világosít, bár lehet csak beképzelem, de most eltökéltem magam, hogy elhasználom, és utána frissítek. Ja, és nekem nem sokkal váll alá ér a hajam, de még mindig bőven elég van benne vagy 3 használatra, bár én csak randomra fújkodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 30.

UPDATE:

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0