Schwarzkopf

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 25.

Kategória:   Hajápolók

Hajtőemelő hajápoló krém

Használat: Vigye fel nedves hajára és szárítsa meg. Vagy használja száraz hajon, főleg a hajtövekre koncentrálva.

Kiszerelés: 100 ml

rosegangela

2019. október 31.

Semmit sem ért, a hajam tapadt-ragadt, a tövével semmit sem csinált, soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Eperke17

2019. április 14.

Eddig száraz hajon próbáltam ki, illatra finom, állagra krémes. Kimondottan kis mennyiséget ad az adagoló, de nem kell sokat feltenni belőle, mert akkor csak ragacsol. Rögtön megemeli a tincseket, méghozzá látványosan, aztán megszárad, de nem "betonozza" be a tincseket, mint egy zselé, szóval nem zavaró. Összességében nem rossz, de lehet, hogy nem pont az én hajamra való, legközelebb vmi mást próbálok ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Tavasz tündér

2017. augusztus 15.

UPDATE: Reméltem, hogy végre rátaláltam a tökéletes hajtőemelőre, de nem ő lett az igazi. Egy idő után zsírosította a hajam. Nem tudtam elhasználni. A márka több termékével így jártam. Az illatuk kellemes és ennyi. Túl vannak árazva.

2015.
Be kell látni, akinek nagyon hosszú és vékony szálú vagy lelapuló haja van (mint nekem is) egy terméktől sem lesz olyan dús a hajkoronája mint a rövid hajúaknak. Csodát ne várjon senki ettől a szérumtól sem, de azt kell hogy írjam határozottan javít a helyzeten. Meg vagyok elégedve a termékkel! Az illata nagyon kellemes, édeskés, sokáig érezni. A fehér krémet hamar el lehet oszlatni és érdekes módon elég belőle pár pumpálás. Azt gondoltam gyorsan elfogy majd, de sokáig elég lesz úgy néz ki. A hajtövekre bőven teszek belőle és kerül a hajhosszra is kevés. Nekem zsírosodásra hajlamos hajam van, de érdekes módon nem zsírosodik jobban tőle a, nem ragad össze, nem nehezedik el. Szép tartást ad, egy jó ideig nem száll a hajam tőle. Hajhab és egyéb formázók nélkül is jól működik. Egy, másfél napig jó tartású és dúsabbnak tűnő frizurám van. Tapasztalatom szerint, a szérummal és egy jó minőségű, kímélő hajszárítóval, valamint a megfelelő szárítási technikával szép eredményt lehet elérni. Én csak ajánlani tudom! Egyébként a termékcsaládból használok még hajbalzsamot és hővédő sprayt is, azokkal is meg vagyok elégedve. Együtt használva nagyon jól működnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 15.

2015.

Jancsa

2016. május 9.

Nekem hosszú és vékonyszálú a hajam. Nekem sokat javított a helyzeten.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

Nekem hosszú és vékonyszálú a hajam. Nekem sokat javított a helyzeten.

TimyBlanco

2016. április 21.

Nagyon olcsón sikerült hozzájutni hála a kiárusításnak és a Glamour-napoknak együttesen. Nem volt veszteni valóm így. Nos, csodaszernek nem csodaszer, de igencsak javít a lelapuló haj szerkezetén és tartásán. Látványosan megemeli a hajtöveket (egyszer véletlen elfelejtettem egy hajmosás után használni és elég észrevehető volt a különbség). Nekem nem tart ki napokig, de frissen mosott hajnál tökéletesen tart egész nap. Eredeti áron nem fogom megvenni, de így nagyon megérte! Az illata is nagyon tetszik :) Ja, és nagyon sokáig kitart a tubus, mert kevés is elég belőle (egy pumpálásnál is keveset nyom ki, de az elegendő).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

szzh01

2015. május 2.

Nem rossz, bár csodaszernek nem mondanám (bár olyan nem létezik sajnos erre a problémára :-(). Én elsősorban a hajtövekre tettem belőle hajmosás után, tényleg egy kicsit teltebb, emeltebb lett tőle a frizurám 1-2 napig. Kevés is elég belőle, könnyen eloszlatható, kellemes enyhe illatú, nagyon kiadós, szerintem sokáig elég egy flakon. Viszont leálltam róla 2 használat után, mert kipróbálom a szilikonmentes hajápolást, így minden szilikonos termékemtől megválok, ettől is. Bolti ára 1800 Ft körül van, ha valaki most szeretne kedvező áron (800 Ft-ért) tenni vele egy próbát, tőlem megveheti, a hirdetésekben megtalálja. Összességében 4 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 2.

BonnyBunny

2014. augusztus 12.

Dúsítani nem dúsít, de tartást ad a hajnak, anélkül hogy elnehezíteni. Ami nekem nagyon tetszik benne, hogy a szálló kis babahajakat, amik leginkább akkor jönnek elő amikor frissen mosva összefogom szépen kordában tartja, így nem állnak a fejemen össze-vissza,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

mist28

2014. július 3.

Számomra pénzkidobás volt, se nem nagyon emelt, se nem nagyon rögzített, viszont a hajamat kifejezetten zsírosította. Kétszer használtam eddig, de ennyi elég is volt belőle, majd elajándékozom, hátha másnak beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

orchidea8627

2014. május 10.

Szuper-szuper kis cucc ez!
Valóban tartást ad, ápol, de emellett nem nehezíti el a vékonyszálú kis hajamat.
Egyedül a cukorka illata nem tetszik,de szerencsére nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Szuper-szuper kis cucc ez!
Egyedül a cukorka illata nem tetszik,de szerencsére nem túl tartós.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Biotin, Panthenol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.