Schwarzkopf

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2015. október 22.

Kategória:   Hajápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A gyenge, töredező haj ápolására.

Használatával a hajszálak erősebbek lesznek. Különösen gyors kifésülhetőséget tesz lehetővé, belülről tölti meg és teszi erősebbé a hajszálakat. 97%-kal kevesebb hajtöredezés, 100%-kal erősebb haj.

Száraz vagy nedves hajon használható, nem szabad kiöblíteni.

reny

2017. október 5.

pont kerestem a hajamra valami jó kis hajspray-t, amikor féláron rátaláltam a rossmannban. gondoltam egy próbát megér, hiszen az eredeti ára kicsit húzós. már az első használatkor megszerettem, a nehezen kezelhető, gubancos, száraz végű hajamat könnyedén kitudtam fésülni, ugyanakkor nem nehezítette el, és nem hagyott ragacsos érzetet maga után. másnap gyorsan beszereztem még egy flakonnal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Tavasz tündér

2017. augusztus 15.

UPDATE: A kezdeti lelkesedésem anno hamar alább hagyott. Egy idő után zsírosítani kezdte a hajam, a tartás is elmardt, leginkább lelapult hajat kaptam. Nem tudtam elhasználni. A márka több termékével is így jártam. Egyedüli pozitívuma az illata, kellemes és tartós. A natúr vonalat követem, így ma már szóba se jöhet.

2015.
A natúr termékeket részesítem előnyben, de mivel a termékcsalád hővédő sprayje és a hajtőemelője is bevált + nagy kedvezménnyel kínálták, így gondoltam adok a balzsamnak is egy esélyt. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, ám kellemesen csalódtam. Hajmosás után még vizes hajra szoktam permetezni, picit megvárom míg felszívja a hajam, aztán formázom, szárítom stb. Az illata nagyon kellemes, édeskés, napokig érezni, konkrétan a következő hajmosásig. Nem nehezíti el és nem tapad össze tőle a hajam, könnyed kis permet. Nincs gubancolódás, a fésülés is könnyebb tőle. Nem is zsírosít. Sőt.. 3 naponta mosok hajat, a 3. napon még vállalható a hajam összefogva, feltűzve, de nagyon tartása nincs, kezd zsírosodni. Kipróbáltam úgy, hogy feltűzés előtt, száraz hajra, a hajtövekre fújtam a balzsamból, majd egy picit rászárítottam. A zsírosság szinte eltűnt! A hajmosást azért nem váltja ki, de gyors megoldásnak kiváló. A 200 ml úgy néz ki elég sokáig elég lesz, még az én hosszú hajamra is. Egyébként mióta a fent említett termékeket használom + a balzsamot szebb a hajam, csillogóbb, tartása van, egészségesebbnek tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 15.

2015.

tundying

2017. február 22.

Már a második flakonnal használom és azt kell mondjam, bevált. Gubancolódásra hajlamos a hajam, így szinte mindig használok valamilyen hajspray-t. Nem tudom, hogy csak ennek köszönhető-e , de a fodrászom is megjegyezte, hogy jobb állapotú a hajam. Szerintem a samponom is segít, szóval azt hiszem most épp egy jó kombinációt találtam el. Az illata engem nem különösebben fogott meg , de a "lötty" eloszlatását a hajon nagyon jól végzi, így a flakont mindenképp megtartom a következő "áldozatoknak":).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

grd39

2016. november 26.

Régóta használatban van, sose hagyott cserben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

Régóta használatban van, sose hagyott cserben.

justagirl

2016. július 19.

Nagyon finom az illata és az egyszerűbb feladatokat ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Nagyon finom az illata és az egyszerűbb feladatokat ellátja.

malnika21

2015. október 22.

sehol sem találok ilyet,ti hol veszitek? :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

sehol sem találok ilyet,ti hol veszitek? :(

erika88

2015. február 25.

A hatásáról nem igazán tudok nyilatkozni, mert abban nem érzek olyan különleges dolgot. Puha tőle a hajam, de semmi extra. De ez az illat! Mennyei, és tartós! :) Munkahelyen mindig szagolgatom a hajamat. Tesóm is kipróbálta, röviden ennyi volt a véleménye: Ez a Claudia tud valamit! :D Ja, és ráadásul 650 Ft-ért vettem, így pláne megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

ST-ke

2015. január 4.

nem töredezésre vettem, csak a nyaralásra, mivel a balatoni dagonya két nap alatt szalmaszerű kócot varázsol a hajamból, és nem akartam mindennap megmosni. kiöblítem a balatonvizet a zuhany alatt, a még épp nedves hajat befújom vele, ügyelve hogy mindenhova jusson, mire megszárad, puha, fényes, könnyen kezelhető lesz a hajam. új kedvencet avattam :D az ára mondjuk elsőre kicsit hűha, nem diáknak való, de ha ezt a hónapot kibírja mindennapi használattal, azt mondom, megéri :D

Up: még MINDIG megvan a negyede, pedig fújom rendesen xD sztem újraveszem, hamár ennyire akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 4.

nikosz90

2014. december 5.

Én kombinálva használom különböző hajpakolásokkal, és ez szokott lenni a befejezés. Megvagyok vele elégedve. Nem tudom, hogy a hajpakolások nélkül is ilyen puha és fényes lenne-e a hajam, de azt érzem, hogy ez a spray ad egy plusz csillogást a hajamnak és nem nehezíti el. És ami nagyon fontos: kezelhetővé teszi a göndör, gubancos hajamat! Eddig ez a legjobb hajspray, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

zöldike'91

2014. október 23.

Puha, könnyen kezelhető lesz a hajam. Szeretem. Az illata afféle GlissKur illat, intenzív, de kellemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.