Schwarzkopf

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 24.

Ár:   1949 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajfényfokozó spray.

Alkalmazza hajmosás után nedves vagy száraz hajon.

Kiszerelés: 100 ml

Balbasaur

2017. november 15.

Nekem festett szőke hajam van, de nem jött be, az illata szuper, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Nekem festett szőke hajam van, de nem jött be, az illata szuper, de ennyi.

marryjane

2016. július 29.

Nagyon jó, tartós illata van és körülbelül be is fejeztem a termék véleményezését. Ennyit tud ez a termék, nem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Leonitre

2016. június 2.

Most fogyott ki sajnos, őszre kell újat vennem belőle, mert nyárra a szőkítő testvérét használom (ESSENCE ULTIME CITRUS+ OIL BLOND & BRIGHT).
Imádom az illatát (és nem csak én, a srácok is mindig megjegyzik, hogy milyen jó illatom van tőle, igazi afrodiziákum).
Nem festett hajam van, szép puha lesz tőle és fényes. Csak ezt fogom használni, remélem sokáig lesz a piacon. Abszolút 5-ös.
Viszont az állatkísérletek, és vegyi anyagok miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Viszont az állatkísérletek, és vegyi anyagok miatt levonok egy csillagot.

Maja92

2016. május 24.

Szép fényes a hajam miután befújom vele, az illatát is imádom! Újravenném :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Szép fényes a hajam miután befújom vele, az illatát is imádom! Újravenném :)

rekag

2014. július 22.

Hajszárítás után használom, gyönyörű fényes hajat varázsol, az illata mennyei! Már kb. 3 hónapja használom heti 2x és még félig van, úgyhogy elég sokáig kitart egy falkonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

Puhapracli

2014. március 17.

Imádom a Swarzkopf termékeket, így amikor megláttam a Müllerben (1490,- Ft) rögtön vettem is egyet. Az illata isteni, és miután megszárítottam a hajam permeteztem ebből rá egy keveset. Gyönyörű és fényes sörényt kaptam tőle :) Abszolút csillagos 5-ös!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Hidratálók: Cyclomethicone