Schwarzkopf

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 17.

Kategória:   Samponok

Sampon töredezésre hajlamos hajra, Phyto-Stem Cell komplexszel és rózsavízzel. Erősebb, puha, könnyen fésülhető haj.

Nem tartalmaz szilikont,mesterséges színezéket.

vikkrem

2020. július 27.

Nagy reményekkel vásároltam ezt a sampont, hiszen annyira túl volt reklámozva, csak jó lehet. Hatalmasat csalódtam benne. A hajam kócos, még gubancolódósabb lett, mint korábban, és körülbelül 1 napig volt vállalható kinézetű. Semmi pluszt nem adott nekem, egyszer már félre is tettem, most újra elővettem de a hatás ugyanolyan rossz. Nekem sajnos nem vált be ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

fioretta

2020. július 3.

Nagyon tetszik az illata, tényleg érezni benne a rózsavizet :) Jól habzik és tisztít, nagyszerűen hidratálja a hajat és könnyen fésülhetővé teszi. Emellett nagyon pihi-puhává varázsolja a hajam :) balzsam és pakolások nélkül!
Természetesen a már töredezett hajat egyik sampon vagy pakolás sem tudja helyretenni, visszacsinálni, de a hajvágással elért egészségesebb hajvégek megőrzésében egész jól teljesít. Kicsit nehezen mosható ki, hosszabban kell öblíteni a szokásosnál. Még 4-5 nap múlva is a frissen mosott haj kinézetét kelti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

SzandyRose

2020. április 23.

Miután láttam a reklámot, gondoltam ez a termék talán végre helyre tudja hozni a töredezett hajvégeimet és adok neki egy esélyt, de nagyon megbántam. Lelapította a hajam és extra gyorsan zsírosodott tőle. Általában 4-5 nap után szoktam hajat mosni, de ettől a sampontól már másnap vállalhatatlan volt a frizurám és lófarokba kellett kötni. Ugyanakkor a töredezés probélmán egyáltalán nem javított semmit, a fél flakon elhasználása után sem. Annyira rossz volt, hogy végül nem használtam el, de mivel nem akarom kidobni jelenleg már vagy fél éve a polcon csücsül és néha teszek belőle a felmosóvízbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Easy Come Easy Go

2020. április 13.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékcsaláddal kapcsolatban. Beszaladtam a drogériába, le volt akciózva félárra a balzsammal együtt, fogtam megvettem, nem gondolkodtam. Amikor kipróbáltam, az első, ami nagyon rosszul esett: a szaga!!!! Te jó ég, csak szerintem van olcsó hajfesték szaga? Nagyon irritáló, annyira megbántam, hogy nem szaglásztam meg a boltban, de tanultam az esetből. Nekem nem hagy semmi ragacsos érzetet a hajamon, szépen felhabzik és ki tudom öblíteni, de semmi extra. Frissen mosva szép fényes, könnyen fésülhető, de harmadnap már nem tudom leengedve hagyni a hajam. Egyébként is gyorsan zsírosodik, ezt nem tudom a sampon hibái közé sorolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

rika862

2020. április 7.

Együtt használtam a sampont és a balzsamot. Először azt hittem, hogy nem jól öblítettem ki a hajamból, mert a végeredmény egy ragacsos, könnyen kócolódó, lelapult, fénytelen, furcsa tapintású valami lett. Második használatkor még tovább, többször öblítettem, de a helyzet ugyanaz volt. Az illata tetszik, de a hajam állaga szörnyű tőle. Soha többet nem veszek ilyet. Ráadásul a balzsamból kétszer annyi kellett, mint bármelyik másikból, annyira híg. Nagy csalódás volt ez a termékcsalád! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Moony

2020. február 24.

jajj mennyit bántják szegényt :D most mostam vele másodszor hajat, és ugyan azt tapasztaltam, mint először. szép tartást és fényt adott az amúgy extrém vékonyszálú hajamnak. semmi hajban maradt érzés, vagy ragacsosság. különösebb elvárásom a megvételekor sem volt, azért vettem mert akciós volt :D de felülmúlta a "vegyünk vmi olcsó, általános sz*rt mindennapos hajmosásra" felindulásom. ma meg is veszem a fújós balzsamját is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

szanii

2020. január 31.

UP2: Ha Yves Rocher hajregeneráló olajat teszek fel előtte a hajamra, és utána samponozok akkor nincs a végén olyan érzés, mintha benne maradt volna a hajamba. Így már jobb szívvel használom el, de nem kap 2 csillagnál többet, mert biztos, hogy nem veszem újra meg.

UP: húú, néha totál kiakadok rá, hajmosás után úgy érzem mintha benne maradt volna a hajamba a sampon. Mostmár tuti, hogy nem veszem újra! Rá sem nézek többet a polcon. A sok reklám helyett inkább költhettek volna magára a termékre.

Féltem használni a sok rossz vélemény miatt, de annyira nem csalódás. Elmegy, elhasználom, viszont maradok az elseve samponoknál.

Az illata elmegy, növényi. Az ára 50%os akcióban nagyon baráti. Kétszer mosok vele hajat, nekem nem zsirositotta, a kifesules is rendben ment.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

zsizsebiH

2020. január 29.

Nagyon szeretem a Gliss kúr termékeket, főleg a pakolásokat, sokszor vásároltam már, de ez a sampon nekem sem az igazi. Azzal nem értek egyet, hogy borzalmas, mert el tudtam használni, de ettől sokkal jobb Gliss kúr termékek is vannak. Az illata nekem nem jött be, és a hajam is szárította, nehezen volt kifésülhető után, sprőddé vált, de egy pakolással jól tudtam korrigálni, szóval nem volt végzetes...Ezt még egyszer azonban nem vásárolnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

Tiziana

2020. január 21.

Úgy látszik nekem szerencsém van vele.
A klóros,kemény pesti víz egyébként jól elbánik a hajammal, de ebben a pillanatban
rövid használat után, rugalmas, és fényes, nem olyan mint a kiszáradt cirokseprű.
Az igazsághoz tartozik, hogy a balzsamot is megvettem és azzal együtt használom.
Nagyon szeretem az illatát és az állagát is,szóval imádás egyelőre.
Amit a ragacsosságról írtatok többen, én egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Úgy látszik nekem szerencsém van vele.
Nagyon szeretem az illatát és az állagát is,szóval imádás egyelőre.
Amit a ragacsosságról írtatok többen, én egyáltalán nem tapasztaltam.

bugeyes

2020. január 17.

Csatlakoznom kell az előttem véleményt írókhoz. Őszintén mindig megfogadom, hogy többet nem veszek Gliss Kur terméket, mert mindig ugyanaz a csalódás ér. De persze nem bírtam magammal és gondoltam, hogy hátha ez jó lesz, mert szilikonmentes bla-bla, de sajnos ugyanaz az a rossz tapasztalatom keletkezett ezzel a samponnal is. Borzasztóan nehéz kimosni a hajból. Nem használok belőle sokat, de akkor is hagy maga után a hajon egy ragacsos réteget, hiába öblítem már-már irreálisan sokáig. Ez természetesen azt is eredményezi, hogy a hajam nem bírja ki sokáig egy hajmosással. Már majdnem elfogyott, de különösebb pozitív változást nem fedeztem fel a hajam állapotán. Nem olyan drága termék, de engem borzasztóan zavar ez az érzés, amit már előttem is olyan sokan leírtak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.