Schwarzkopf

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 17.

Kategória:   Samponok

Sampon töredezésre hajlamos hajra, Phyto-Stem Cell komplexszel és rózsavízzel. Erősebb, puha, könnyen fésülhető haj.

Nem tartalmaz szilikont,mesterséges színezéket.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Patricia

2021. június 7.

Nekem kiszárította a fejbőrömet, és ennek ellenére is zsírosodott kb 2 naponta moshattam hajat. Sajnos nem vált be, nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Bettii98

2021. június 6.

Általában 3-4 naponta mosok hajat. Na ettől valami iszonyatosan zsíros lesz már másnap mintha nem is mostam volna meg egy éve. Jézusom de borzalmas soha többet! A világ legeslegrosszabb samponja. Az meg még hagyján, hogy a töredezett hajjal semmit nem csinál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 6.

Naspoja

2021. április 16.

Ez a cucc nem semmi...
A hajmosási időmet a duplájára tudom kitolni, én ezt vagy akár hasonlót más samponnál még nem tapasztaltam.
Amellett hogy kevésbé zsírosodik, sejmesebb, kevésbé töredezett a hajam és amióta a termékcsaládot használom van egy érdekes rózsa-arany fénye is amit én egyáltalán nem bánok.
Az szomorú hogy kivonják a forgalomból, jobb lett volna ha nem a végső kiárusításon ismerkedem meg a termékkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Ez a cucc nem semmi...

Petra0226

2021. április 2.

Nekem is az egyik kedvencem. Puha és jó illatú lesz tőle a hajam, szerintem nagyon jól tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Vaffililla

2020. november 10.

Sajnálom, hogy ennyire rosszak a vélemények erről a samponról, nekem az egyik kedvencem az utóbbi időben. Vékonyszálú, lelapuló, gyorsan zsírosodó hajam van, általában 2 nap után már megmosom, mert vállalhatatlan (bár szívem szerint minden nap megmosnám). Ezzel a samponnal azonban sikerült 3-4 napra is kitolnom a hajmosások közötti időt. Nekem nagyon sűrű a sampon állaga, úgyhogy eléggé felhígítva használom, így kimosni sem nehéz, és nekem nem is gubancolta a hajamat egyáltalán, bár balzsamot is használok utána. Mivel hígítva használom, így nekem nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Dea0609

2020. október 11.

Picit furcsa illata van. De a hajam nagyon szereti! Könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 11.

Harper

2020. szeptember 26.

Borzalmas. A hajam lelapult és csomósodott tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Borzalmas. A hajam lelapult és csomósodott tőle.

KatycaBogi

2020. augusztus 11.

Sajnos nekem még jobban zsírosdik tőle a hajam, mint előtte, úgyhogy számomra nem ez életem samponja..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

vikkrem

2020. július 27.

Nagy reményekkel vásároltam ezt a sampont, hiszen annyira túl volt reklámozva, csak jó lehet. Hatalmasat csalódtam benne. A hajam kócos, még gubancolódósabb lett, mint korábban, és körülbelül 1 napig volt vállalható kinézetű. Semmi pluszt nem adott nekem, egyszer már félre is tettem, most újra elővettem de a hatás ugyanolyan rossz. Nekem sajnos nem vált be ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

fioretta

2020. július 3.

Nagyon tetszik az illata, tényleg érezni benne a rózsavizet :) Jól habzik és tisztít, nagyszerűen hidratálja a hajat és könnyen fésülhetővé teszi. Emellett nagyon pihi-puhává varázsolja a hajam :) balzsam és pakolások nélkül!
Természetesen a már töredezett hajat egyik sampon vagy pakolás sem tudja helyretenni, visszacsinálni, de a hajvágással elért egészségesebb hajvégek megőrzésében egész jól teljesít. Kicsit nehezen mosható ki, hosszabban kell öblíteni a szokásosnál. Még 4-5 nap múlva is a frissen mosott haj kinézetét kelti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.