Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. december 28.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Hajápolók

A nagyon károsodott és száraz hajnak biztosítani a  simaságot és fényt.

Alkalmazás 3 lehetősége

1. Mosás előtti speciális ellátást
  2. Mosás után a nedves hajra, intenzív gondozás és simaság érdekében
  3. Száraz hajon a hajstruktura és megjelenés javításának érdekében

darbarad

2019. október 1.

Figyelmetlenségemben őt vettem le a polcról, a jól bevált Baleás hajolaj helyett. Annyira nem rossz, de őszintén szólva nem vagyok elájulva tőle, hosszú véleményt sem tudok írni róla. Minden reggel eloszlatok egy keveset a hajvégeimen, valamint hajmosás után a még kicsit nedves hajamon is. Ha eltalálom a mennyiséget nem zsírosítja, nem nehezíti el a hajamat és nem tapasztja össze a tincseket. Oké, a hajam finom puha, de a Baleás termékkel sokkal, de sokkal jobban meg vagyok elégedve, sokkal többet ad szerint, és jóval olcsóbb. Alig várom, hogy elfogyjon ez, és mehessek a szokásos termékemért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

biju94

2019. szeptember 22.

A végére kicsit megváltozott a véleményem róla.
Eleinte szerettem nagyon, az illata kellemes, beszívódása is jó volt, többet is használhattam belőle, anélkül, hogy "ráülne" a hajamra és zsírosítaná...a flakon végére pedig, már elég kellemetlen lett a használata, mert pont az ellenkezőjét kezdtem el tapasztalni. Nehezen itta be a hajam, majd olyan loncsos, igénytelen hatás maradt utána. Nem rossz kis olaj, de nem hiszem, hogy visszatérek hozzá.
Picit túlárazott termék, én úgy gondolom...JA, és csak 75ml... 100ml-s pantene/elseve olajokat lehet olcsóbban beszerezni, amik még jobbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

A végére kicsit megváltozott a véleményem róla.

lukacskata

2019. március 23.

Nagyon jó fényt ad a hajamnak, én pontosan ilyen termeket kerestem 🙂
Vigyázni kell, hogy a tövére ne nagyon menjen, nekem zsírosította.
Ajánlom a hosszú hajúaknak, akik gyönyörű fényes hajra vágynak 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

Nagyon jó fényt ad a hajamnak, én pontosan ilyen termeket kerestem 🙂
Vigyázni kell, hogy a tövére ne nagyon menjen, nekem zsírosította.
Ajánlom a hosszú hajúaknak, akik gyönyörű fényes hajra vágynak 🙂

mapa

2019. március 20.

Jó az illata, fényes a hajam. Semmi változást nem vettem észre a hajamon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

Jó az illata, fényes a hajam. Semmi változást nem vettem észre a hajamon

blahalu

2017. november 2.

Kb. egy hónapja használom minden hajmosás és hajszárítás után, szépen teszi a dolgát, plusz nagyon jó illata van. :) Nekem bevált, sokkal puhább tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Szandraalexaa

2017. március 20.

Pár hónapja használom a hátam közepéig érő göndör hajamra heti kétszer hajmosás után.....nekem nagyon bevált ...fényes,puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

zsuzsoka0925

2016. szeptember 5.

Kúraszerűen, pár havonta szoktam használni, olyankor szépen rendbeteszi a hajamat.
Az állandó használat nekem nem jött be, elzsírosította a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Az állandó használat nekem nem jött be, elzsírosította a hajamat.

orik

2016. szeptember 4.

Nagyon jó az illata. A hajam fényes és puha lesz tőle, anélkül, hogy elnehezedne vagy lelapulna, viszont sajnos zsírosít, és ezt nálam nem a nagy mennyiség teszi. Ennek ellenére néha így is használom, mert imádom a hajam állagát tőle, de a hosszan tartó frissesség nem garantált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

JuditSz

2016. június 29.

Eszméletlen jó az illata ennek a hajolajnak, én mindig száraz hajon használom,a hajvégekre. Nem zsírosítja a hajam, viszont sokkal puhább lesz tőle. Azt vettem észre, hogy ha hajvasalással egybekötve használom, akkor puhább és fényesebb is lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

anitakiss

2016. június 6.

Nekem a csodaszer kategóriába esik ez a hajolaj.
Szeretem az illatát, mivel másfél-kettő pumpálás elég egy használatkor, nekem nagyon sokáig elég. Bár én leginkább nedves hajon alkalmazom, tehát heti 3x.
Volt rá dm-es kuponom, normál áron nem biztos, hogy megvenném, még így sem, hogy csomó ideig elég. Egyszerűen csak, mert nem szánok ennyit hajolajra. (De ha lesz megint kuponom újraveszem tuti)
Nem zsírosít vagy nehezíti el a hajam egyáltalán és szép fényt ad. Mióta ezt használom, sokan megkérdezték mitől ilyen szép a hajam, mit használok.
Ahogy az előttem szóló is írta, nyilván, ha nagyobb mennyiséget használ az ember, akkor zsírosít..mivel hajolaj. Szóval tudni kell nem túlzásba vinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

Nekem a csodaszer kategóriába esik ez a hajolaj.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone