Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. december 28.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Hajápolók

A nagyon károsodott és száraz hajnak biztosítani a  simaságot és fényt.

Alkalmazás 3 lehetősége

1. Mosás előtti speciális ellátást
  2. Mosás után a nedves hajra, intenzív gondozás és simaság érdekében
  3. Száraz hajon a hajstruktura és megjelenés javításának érdekében

sorsi83

2019. december 15.

Rövid barna hajamat őszre/ezüstre festetem. Legutóbb a teljes hosszát. Először egy brutál leszívatás, aztán festés. Amikor kijöttem a szalonból nem is volt baj, de az első hajmosás után, hiába használtam kétféle balzsamot is (egy színező hatásút, majd egy ápolót festett hajra, amik egyébként eddig nagyon jól beváltak), szárítás után a hajam olyan száraz volt, mint a kóc, a hajvégeim arra meredeztek, amerre kedvük volt, a hajam tapintata, kinézete egyaránt sprőd és fénytelen volt. Sürgősségi hajápoló olaj beszerzésre mentem és ezt választottam, mert argánolajos és amúgy is nagyon szeretem ezt a márkát. Eddig egyáltalán nem használtam ilyen terméket, mert alapvetően zsírosodásra hajlamos hajam van. Az első alkalommal, ahogy hazaértem, már kentem is a száraz hajamra. Két pumpálásnyit, ahogy írja, eloszlattam tupírfésűvel és vártam, hogy mi lesz. A csontszáraz hajam rövidesen beszippantotta az olajat és máris fényesebbnek, ápoltabbnak nézett ki. A következő hajmosás után a törölközőszáraz hajamra kentem szintén két pumpálásnyit és vártam, hogy beszívódjon valamennyire, aztán megszárítottam a hajam és nem is lehettem volna boldogabb: a hajam puhább, fényesebb, jobb esésű lett, méghozzá látványosan. Kb. 5 hajmosás után használtam már és imádom. A hajam puha, fényes, szép, mintha soha nem bántottam volna, többen meg is dicsérték. Remek termék. A pumpás kiszerelés praktikus, az illata nagyon finom és teszi a dolgát. Most, hogy már van lenövésem, vigyázok, hogy a hajtöveimre ne kerüljön, így nekem nem zsírosodik tőle a hajam, de mint már írtam, az enyém csontszáraz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

darbarad

2019. október 1.

Figyelmetlenségemben őt vettem le a polcról, a jól bevált Baleás hajolaj helyett. Annyira nem rossz, de őszintén szólva nem vagyok elájulva tőle, hosszú véleményt sem tudok írni róla. Minden reggel eloszlatok egy keveset a hajvégeimen, valamint hajmosás után a még kicsit nedves hajamon is. Ha eltalálom a mennyiséget nem zsírosítja, nem nehezíti el a hajamat és nem tapasztja össze a tincseket. Oké, a hajam finom puha, de a Baleás termékkel sokkal, de sokkal jobban meg vagyok elégedve, sokkal többet ad szerint, és jóval olcsóbb. Alig várom, hogy elfogyjon ez, és mehessek a szokásos termékemért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

biju94

2019. szeptember 22.

A végére kicsit megváltozott a véleményem róla.
Eleinte szerettem nagyon, az illata kellemes, beszívódása is jó volt, többet is használhattam belőle, anélkül, hogy "ráülne" a hajamra és zsírosítaná...a flakon végére pedig, már elég kellemetlen lett a használata, mert pont az ellenkezőjét kezdtem el tapasztalni. Nehezen itta be a hajam, majd olyan loncsos, igénytelen hatás maradt utána. Nem rossz kis olaj, de nem hiszem, hogy visszatérek hozzá.
Picit túlárazott termék, én úgy gondolom...JA, és csak 75ml... 100ml-s pantene/elseve olajokat lehet olcsóbban beszerezni, amik még jobbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

A végére kicsit megváltozott a véleményem róla.

lukacskata

2019. március 23.

Nagyon jó fényt ad a hajamnak, én pontosan ilyen termeket kerestem 🙂
Vigyázni kell, hogy a tövére ne nagyon menjen, nekem zsírosította.
Ajánlom a hosszú hajúaknak, akik gyönyörű fényes hajra vágynak 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

Nagyon jó fényt ad a hajamnak, én pontosan ilyen termeket kerestem 🙂
Vigyázni kell, hogy a tövére ne nagyon menjen, nekem zsírosította.
Ajánlom a hosszú hajúaknak, akik gyönyörű fényes hajra vágynak 🙂

mapa

2019. március 20.

Jó az illata, fényes a hajam. Semmi változást nem vettem észre a hajamon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

Jó az illata, fényes a hajam. Semmi változást nem vettem észre a hajamon

blahalu

2017. november 2.

Kb. egy hónapja használom minden hajmosás és hajszárítás után, szépen teszi a dolgát, plusz nagyon jó illata van. :) Nekem bevált, sokkal puhább tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Szandraalexaa

2017. március 20.

Pár hónapja használom a hátam közepéig érő göndör hajamra heti kétszer hajmosás után.....nekem nagyon bevált ...fényes,puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

zsuzsoka0925

2016. szeptember 5.

Kúraszerűen, pár havonta szoktam használni, olyankor szépen rendbeteszi a hajamat.
Az állandó használat nekem nem jött be, elzsírosította a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Az állandó használat nekem nem jött be, elzsírosította a hajamat.

orik

2016. szeptember 4.

Nagyon jó az illata. A hajam fényes és puha lesz tőle, anélkül, hogy elnehezedne vagy lelapulna, viszont sajnos zsírosít, és ezt nálam nem a nagy mennyiség teszi. Ennek ellenére néha így is használom, mert imádom a hajam állagát tőle, de a hosszan tartó frissesség nem garantált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

JuditSz

2016. június 29.

Eszméletlen jó az illata ennek a hajolajnak, én mindig száraz hajon használom,a hajvégekre. Nem zsírosítja a hajam, viszont sokkal puhább lesz tőle. Azt vettem észre, hogy ha hajvasalással egybekötve használom, akkor puhább és fényesebb is lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone