Schwarzkopf

Ár:   2100   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bjnczk, Módosítva: 2016. október 12.

Ár:   2100
Kategória:   Hajápolók

Elixir hajolaj mindennapi használatra, értékes olajokkal erősen sérült, száraz hajra. 3 alkalmazási lehetőség:  Hajmosás előtti színvédő hajápoló. Hajápoló törölközőszáraz hajra. Hajmosás befejezéseként hajápolo száraz hajra. Használjon 1-2 pumpálásnyi mennyiséget a hajhossz középső részén és a hajvégeken. Védje a napfénytől.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

vitamin

2018. november 17.

Törölköző száraz hajra szoktam használni. 1-2 pumpálásnyit. Ha többet teszek akkor zsírosítja, nem szívja be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

dynah13

2018. május 21.

Nem szerettem, azert vettem, mert regebben egy csomagban volt egy sampon-balzsam mellett es nagyon megerte egyutt. Eppen elfogyott az a hajolaj, amit altalaban hasznalok, gondoltam kirpobalom ezt. Nem volt jo, nem fogom ujravenni, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

meseke

2018. április 20.

Nagyon nem jött be. Száraz a hajam, de rettentően elnehezíti és nem kényelmes érzés. Az illata jó, de igazából ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

coffeegirl

2018. február 21.

Őszintén szólva már nem vagyok benne biztos, hogy melyik Gliss Kur hajvégápoló olajat kentem el, de szerintem ez lehetett az, és én nagyon utáltam, hosszú idő telt el,mire végre elfogyott, annyira kerülgettem, de mégsem akartam kidobni. Bekentem a hajvégeket és az úgy is maradt.. összeragadva, zsírosan. Pedig próbáltam nedves hajon is szárazon is, de esélytelen volt, hogy kialakuljon köztünk a barátság.. Pedig összességében szeretem a márkát és termékeit, ezért is ruháztam be egy ilyenre, mondom hátha csodákat tesz majd, de számomra nagy csalódás volt.. az illata se tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Regina0206

2017. október 13.

Nekem elég jól bevált! Érdekes, finom illata van, könnyű a textúrája, ha sokat kentem fel belőle, akkor is szépen beszívta a hajam (igaz, elég száraz alapvetően a hajam). Nem csak hajmosás után vizes hajra, de mondjuk göndörítés, vagy vasalás után is remekül működik, hogy a kis kiálló babahajakat a helyére rakja. Emellett nem zsírosítja a hajam. Én abszolút meg vagyok vele elégedve, a hajam is kevésbé törik mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Burgonyacska

2017. augusztus 10.

Nekem sajnos nem vált be. Nem ártott a hajamnak, de nem is segített a száraz hajvégeken. A BC Oil Miracle sokkal hatásosabbnak bizonyult.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

EosLover

2017. június 19.

Többször újravettük, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Többször újravettük, nagyon szeretem.

Dominika28

2017. június 17.

Már többször újra vettem jó kis termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Már többször újra vettem jó kis termék!

bjnczk

2016. december 8.

Használtam már több fajta hajvég ápoló készítményt, de nálam ez az 5 csillagos. Mindig a gliss kur olajhoz tértem vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

cherrygirll

2016. november 7.

Nekem nagyon bevált a száraz hajvégeimre, kellemes illata van és lágy, selymes hajat eredményez. Törölköző száraz hajra 2-3 pumpálásnyit eloszlatok és úgy szárítom meg. Napok után is a hajam vége puha és táplált érzetű. Nincs gondom a fésülködéssel, nem akad meg a hajvégeknél a fésű. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol