Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2015. november 17.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Az értékes tápláló olajat tartalmazó marrakesh olaj & kókuszdió sampon mély ápolást biztosít a haj elnehezítése nélkül.

Enjoy86

2016. március 10.

Balzsammal együtt használtam még két évvel ezelőtt és akkor 4 hónapig tartott, mire rájöttünk a fodrászommal, hogy ezektől hullik csomókban a hajam (valószínűleg a benne lévő olajtól, ami eltömíti a pórusokat). Miután abbahagytam, a 2. hajmosás után teljesen megszűnt a hajhullás, úgyhogy egyértelműen ez volt a felelős a problémáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

auberginecat

2015. május 21.

kellemes illata volt, de sajnos nem maradt meg sokáig a hajban, max egy napig. különösebb pozitív hatást én sem észleltem, amit ennyi pénzért kicsit bántam. bár jól tisztított és végeredményben jó volt használni, újravenni nem fogom, mert vannak ennél sokkal jobb samponok is. nem mondom, hogy totális csőd, de teljesen átlagos. talán akinek normál, sérülésmentes a haja, annál beválhat, de szálkás, töredezett hajvégeken fikarcnyit sem segít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Anheszenamon

2015. február 12.

Semmilyen pozitív hatást nem vettem észre tőle. A hajam töve gyorsan zsírosodik, míg a többi része inkább száraz. A tövénél egy fejbőrtisztítót használok, a Gliss Kur sampont pedig csak a többi részre. Nem tapasztaltam, hogy puhább, selymesebb lenne tőle a hajam. Az illata is furcsa, már-már büdös számomra. Nem fogom újra venni ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

dorcus89

2014. augusztus 14.

Semmi különlegeset nem tapasztaltam, átlagos sampon. Jól tisztít 2-3 napot kibír a hajam hajmosás után, de az olajak hatását különösebben nem érzem. Azt gondoltam, mivel olajos nem lesz szükségem hajmosás utáni hajbalzsamozásra, de igényli. Az illata elég fura, nem kellemetlen de nem is túlságosan jó. A hajtöredezettséget azért nem állítja meg, hiába ígéri. Nem volt töredezett a hajam mielőtt használtam, most viszont azért néhol látom. Egyébként kevés elég belőle, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

trisztan

2014. augusztus 4.

Nekem átlagos sampon, csodát nem tesz, de nem is ártott, vagy semmi olyan negatívumot nem tudok írni róla, hogy miért ne használnám el. Jól, dúsan habzik, nekem nem kell sok belőle, megfelelően tisztít. Az illata meg annyiban mellékes, hogy úgy is a balzsam illata fog megmaradni végül a hajon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

jetroh

2014. április 29.

A sárga után ez a kedvencem. A száraz göndör hajam olyan tőle,mint a selyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

A sárga után ez a kedvencem. A száraz göndör hajam olyan tőle,mint a selyem.

anett3600

2014. március 22.

Az illata nem rossz,de nem is kókuszos, olyan semmi extra sampon. nem nagyon hidratál, nekem balzsam mindenképpen kell utána. jobban nem zsírosodik a hajam tőle, de nem vagyok érte oda. akciós volt a tescoban, gondoltam kipróbálom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Baboo

2014. március 17.

Akciósan vettem a Tescoban, 600 ft körül volt a 400 ml, gondoltam kipróbálom.
Tényleg normál hajra való, mert nem nagyon hidratál és nem lesz tőle puha, fényes a haj.
Kókusz illata sincs. De nekem nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam.
Ahogy lumena is írja, ártani nem használ kategória. Volt már jobb samponom.
Más Gliss kur sampont még nem próbáltam, normál áron ezek után tuti nem is fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Akciósan vettem a Tescoban, 600 ft körül volt a 400 ml, gondoltam kipróbálom.
Kókusz illata sincs. De nekem nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam.
Ahogy lumena is írja, ártani nem használ kategória. Volt már jobb samponom.

lumena

2014. március 8.

Olyan... meh. Nem lesz tőle annyira puha és fényes a haj, mint más töredezésre hajlamos hajra való sampontól. A hajam tartása sem lesz olyan jó tőle, ártani nem használ kategória. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Lexandra

2014. március 8.

Kb fél évig használtam a balzsammal és hajpakolással együtt. Nem valami nagy szám sajna:( Az illata az tetszik:) Normál hajra ami nem száraz és nincs eltöredezve talán jó lehet,de sérültebb hajra egyáltalán nem ajánlom:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.