Schwarzkopf

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2020. november 3.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam Ionic Komplex-szel + Szőlőmagolajjal sérült, töredezett végű hajra. Regenerálja a sérült hajszerkezetet és lezárja a hajvégeket. A regeneráló Gliss formulák természetes összetevőkkel biztosítják a haj teljeskörű ápolását.

Szasza20

2020. november 15.

Imádom 🥰🥰
Ez egy csoda! Eddig még egy se volt ilyen jó ettől a gyártótól. De nekem ez az igazi!! Hajpakolás is tökéletes a szérum is kiváló!! Csak ajánlani tudom! Az egész termék család egyben nagyon nagyon hatásos! Köszönöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 15.

Imádom 🥰🥰

kovacsrekaa

2020. november 8.

Nagy megelepetest okozott nekem a termek, no de nem pozitiv ertelemben. Csak Gliss kur kifesulest segito sprayt hasznalok, de ez a termek mintha nem is ettol a gyartotol szarmazna. Az, hogy szamomra budos nem mervado. Na de! Nem tudtam kifesulni a hajam, szabalyosan at kellett tepnem rajta a kefet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

vikofrivia

2020. november 2.

Ma nézegettem a hajam és el voltam borzadva néhány helyen, hogy milyen töredezett, pedig nekem nagyon ritkán szokott az lenni, főleg hogy hajolajat is használok. Hirtelen felindulásból rákerestem a lehetséges opciókra mint életmentő akármicsoda, és emellett döntöttem. Száraz hajra fújtam és azóta se hiszek a szememnek, de nem találom a töredezett részeket. Gondolom a következő hajmosás után meg fogom, de ameddig nem jutok el egy hajvágásra (nem is nagyon akarok, mert növesztem), addig ez tökéletes lesz, illetve ha így teljesít továbbra is, akkor van egy új állandó lakója a polcomnak. Kíváncsi vagyok mit produkál hosszabb távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 2.

vkata96

2020. október 22.

Mindig is szerettem a Gliss Kur spray balzsamokat, ezt az újat is ki akartam próbálni, és úgy érzem, eddig ez a legjobb. Pikk pakk ki tudom fésülni vele a hajam mosás után, szép fényt ad, nem nehezíti el, és még olajat se kell tennem a végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 22.

Panni21

2020. október 13.

A termékcsaládból egyedül ő jött be, ő viszont nagyon.
Imádom az illatát, a következő mosásig megmarad, sokkal puhább, egészségesebb, szebb a hajam vele, eddig ez a legjobb Gliss Kur fújós, pedig már majdnem mindet próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

A termékcsaládból egyedül ő jött be, ő viszont nagyon.

Jelizz

2020. szeptember 26.

Nagyon jo az illata es mukodik!Konnyebb kifesulni vele a hajam, puha es jo illatu lesz tole , sot szaraz hajon is merem hasznalni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.