Schwarzkopf

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2020. november 3.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam Ionic Komplex-szel + Szőlőmagolajjal sérült, töredezett végű hajra. Regenerálja a sérült hajszerkezetet és lezárja a hajvégeket. A regeneráló Gliss formulák természetes összetevőkkel biztosítják a haj teljeskörű ápolását.

poszike22

2021. november 18.

Hajvég ápoló balzsam ként használom, vizes hajvégeimet befújom vele, és utána szárítom, nem zsírosítja a hajat, és nagyon-nagyon jó illata van. Szeretem használni. A töredezéseket átmenetileg eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

kovacsanett43

2021. november 2.

Én ezt véletlen vettem meg. 😅 Lekaptam a polcról, mert azt hittem, a Silk. Jól megküldtem az egész hajamra, aztán csodálkoztam, hogy miért nézek ki 2 nap múlva úgy, mint egy zsíros bödön. Na végülis rájöttem, hogy benéztem, mérges is voltam, viszont következő mosáskor csak a végére fújkáltam bőséggel, így viszont tökéletes. :) Nagyon szépen ápol, pedig festett szőke hajam van, de bír vele. Illata annyira nem jön be, de nem is érződik sokáig. Nem büdös, csak a többi Gliss jobb illatú, de annyi baj legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

klisa

2021. október 26.

Majdnem minden nap használom fésülködésnél száraz hajra, és nem töredezik a hajam. Nekem nagyon bevált, bár a többi fújós társát is szeretem, de nekem ez a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

Luiselotte

2021. szeptember 16.

Festett szőke saját és póthajra használom ,szépen rendbentartja a hajvégeket, szinte alig van töredezés pedig rajta kívül semmi újat nem vezettem be a rutinomba, tehát ennek a spraynek köszönhető a pozitív változás.
A hajam puha, selymes tőle és ha beletúrok akkor nem akadnak a hajvégek az illata is teljesen rendben van kicsit visszavettek a LVEB - szerű cukorka vonalból.
Törölközőnedves hajra használom ezt fújom rá először aztán jön egy koktél ami Elseve Extraordinary hajkrémből , Tony&Guy- Aussie- Kallos hajolajakból áll .
Reggelente száraz hajra főképp a hajvégekre fújok 2-3 pumpálásnyit és úgy fésülködök.
Nedves haj bontáshoz szerintem az Ultimate Repair vagy a piros színű festett hajra való Color Perfector jobb, de azok nem védik ennyire a hajvégeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Makk Zsuzsó

2021. szeptember 14.

Olyan jó nincs, mint az Ultimate repair, de a változatosság kedvéért ezt vettem. Teljesen rendben van, könnyebb tőle kifésülni a hajat, ha nincs időm balzsamozni, ez is puhává, könnyűvé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

mysticnails

2021. szeptember 9.

Eddig is szerettem a gliss kur kifésülőit, de ez a termék tuti befutó. A hajtöveim hamar zsírosodnak, lelapulnak a hajvégek pedig sprődek, szárazak voltak akárhogy használtam hajpakolást. Most pakolásra sincs szükségem a hajam pikk pakk ki tudom fésülni és 3 napig kitolta a hajmosásom úgy hogy a hajvégek selymesek maradnak. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

zita98

2021. szeptember 7.

Utazó kiszerelésben vettem, nem érezném,hogy bármit is csinálna a hajammal. Három csillag, de csak az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

mucskalaura

2021. augusztus 14.

Használtam már jobbat, valószínűleg újravenni nem fogom, de nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

Használtam már jobbat, valószínűleg újravenni nem fogom, de nem rossz

V_4nd4

2021. július 17.

Az összetevőben személy szerint annyira nem tetszik a sok illatanyag és a szilikon. Bár tény, hogy jó illata van. A hatását annyira nem tudom, valamit csinál a hajammal de mégse.. így csak 3 csillag. Lehet adok majd még neki egy esélyt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 17.

szilonka

Korcsoport: >54
2021. július 11.

Kellemes illata van, jó a szórófej. Kiadós adag, sokáig elág és az ára is elfogadható sokszor lehet akciósan hozzájutni. A hatásáról nem vagyok még meggyőzve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.