Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pilluska, Módosítva: 2015. február 16.

Kategória:   Hajápolók

Hővédő hatású hajolaj

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

skincarejunkie

2020. augusztus 12.

Göndör hajam van, ami alapvetően szárazabb, könnyen válik fénytelenné, gubancossá. Az első használat után sokkal fényesebbé vált a hajam, könnyen kezelhető. Nem szabad belőle sokat fújni, mert könnyen elnehezíti a hajat. Az összetevőlistája is nagyon jó. Számomra kész kis csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Enjoy86

2020. február 28.

Napi szinten vasalom a hajam, úgyhogy nekem nagyon fontos a jó hővédő termék. Nagyon jó puha és hidratált lesz tőle a hajam. Drága, de sokáig elég. Ami csalódás, hogy a pumpája kb. a flakon felénél tönkrement eddig mindig és így már nem permetet fúj, hanem sugárban köpködi az olajat, ezért inkább a tenyerembe fújom és a kezemmel oszlatom el a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

eszterszekely

2019. november 20.

Próbálnék valami pozitívumot is írni de egyszerűen nem tudok.
Illatát nem szerettem (egyébként egyik gliss kur terméknek sem), az olaj orrán-száján ömlik a flakonnak, így egy idő után inkább letekertem a pumpát és a tenyerembe öntöttem, nem lehet szépen eloszlatni a hajon, elnehezíti. Fél flakont tudtam elhasználni aztán a kukában landolt. Hővédő hatását nem igazán tudom megítélni, nagy csodát mindenesetre nem tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Próbálnék valami pozitívumot is írni de egyszerűen nem tudok.

labanczlaura0502

2019. október 22.

Sűrűn mosom és szárítom a hajam, ezért mindenképp be akartam szerezni egy hővédő spray-t és erre esett a választásom. Más hasonló terméket még nem próbáltam, így viszonyítási alapom nincs, de szerintem hozza azt amit kell, már a második dobozzal használom el ás úgy érzem tényleg véd a hőtől és a kiszáradástól, lehet, hogy legközelebb valami újat is kipróbálok, de szerintem ár-érték arányban rendben van ez is :)
Egy csillagot levonok, mert lehet, hogy csak az enyém volt hibás, de az előző doboznál nagyon hamar elromlott a pumpa és kifolyt az üvegből a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Nyuszacs

2019. július 8.

Száraz festett hajamra nagyon jó: puha és fényes lesz tőle. 2 csillag mínusz, egyrészt a használata kèsz rémálom, mivel az én flakonom is kuka, orrán-száján jön belőle, másrészt az illatát is gyűlölöm, de nap végére legalább már nem érződik. Még szerencse, hogy kuponnal vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

MariaJulianna

2019. március 27.

Nagyon elnehezíti a hajat , másnap csúnya zsíros érzetet és kinézetet hagy . A hajam egybe van ragadva (mintha vizes lenne ) pedig hajszárítás előtt használom. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

NEra09

2019. március 21.

Hajszárítás, hajvasalás előtt használom, óvatosan, keveset szabad fújni különben nagyon ronda állaga lesz a hajnak. Szigorúan hajvégekre, de ott működik. A szórófejjel az előző véleményekkel ellentétben nekem nem volt problémám. Az illata fura. Szerintem túlárazott, akciósan sem fogom újra venni, mert jobb termékek is hozzák ugyanezt, olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

pandarin

2018. november 12.

puhább, fényesebb, kezelhetőbb tőle a hajam (ami egyébként nagyon száraz és fénytelen)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

csvik

2018. október 19.

Nem a legjobb terméke a márkának. Az illatával nincs probléma, a hatása is elmegy egynek viszont a spray valami borzalmas. Nem lehet rendesen fúj mert mindenhol jön belőle az anyag, de lehet hogy csak én választottam egy selejtes terméket :D Nem veszem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

explicitcherry

2018. augusztus 23.

Huh, hát ez valami borzalmas termék. Szörnyű állaga lesz a hajamnak tőle. Hajvégekre használtam, de egy idő után nehezen tudtam kifésülni, meg olyan ragacsos lett az egész hajam. Nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil