Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pilluska, Módosítva: 2015. február 16.

Kategória:   Hajápolók

Hővédő hatású hajolaj

Nyuszacs

2019. május 20.

Száraz festett hajamra nagyon jó: puha és fényes lesz tőle. 2 csillag mínusz, egyrészt használata kèsz rémálom, mivel az én flakonom is kuka, orrán-száján jön belőle, ráadásul az illatát is gyűlölöm, de nap végére legalább már nem érződik. Még szerencse, hogy kuponnal vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

MariaJulianna

2019. március 27.

Nagyon elnehezíti a hajat , másnap csúnya zsíros érzetet és kinézetet hagy . A hajam egybe van ragadva (mintha vizes lenne ) pedig hajszárítás előtt használom. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

NEra09

2019. március 21.

Hajszárítás, hajvasalás előtt használom, óvatosan, keveset szabad fújni különben nagyon ronda állaga lesz a hajnak. Szigorúan hajvégekre, de ott működik. A szórófejjel az előző véleményekkel ellentétben nekem nem volt problémám. Az illata fura. Szerintem túlárazott, akciósan sem fogom újra venni, mert jobb termékek is hozzák ugyanezt, olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

pandarin

2018. november 12.

puhább, fényesebb, kezelhetőbb tőle a hajam (ami egyébként nagyon száraz és fénytelen)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

csvik

2018. október 19.

Nem a legjobb terméke a márkának. Az illatával nincs probléma, a hatása is elmegy egynek viszont a spray valami borzalmas. Nem lehet rendesen fúj mert mindenhol jön belőle az anyag, de lehet hogy csak én választottam egy selejtes terméket :D Nem veszem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

explicitcherry

2018. augusztus 23.

Huh, hát ez valami borzalmas termék. Szörnyű állaga lesz a hajamnak tőle. Hajvégekre használtam, de egy idő után nehezen tudtam kifésülni, meg olyan ragacsos lett az egész hajam. Nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

picitina

2018. július 31.

Ennél rosszabb terméket keresve se találhattam volna! Ahhoz képest, hogy olajként van eladva, felvizezett olaj állaga van (a hatása is olyan!), nem teszi kifésülhetőé a hajat, nagyon elnehezíti, és mióta használom sokkal gyorsabban zsírosodik a hajam!
A hővédő hatását is erősen megkérdőjelezem, előtte a Garnier Fructis Miraculous olajat használtam, az látványos csodát tett a hajammal, aztán egy bevásárlásnál egyet se találtam a polcokon, gondoltam kipróbálom ezt.
Gusztustalan az állaga, ezért a termékért pénzt kérni nagyon nagy pofátlanság, főleg ennyit!!!! Nekem kéne inkább fizetnie a cégnek, hogy ezt a szörnyűséget a hajamra kentem!
Senkinek se ajánlom, ha valaki hővédő olajat szeretne venni, inkább próbálja ki a Garnier hővédő olaját!
Soha többé nem veszek ilyet, és senkinek se ajánlom!!!! Bármi jobb ennél, még a fele ennyibe kerülő, Avonos hajolaj is, ami pedig nem is hővédő, csak egy egyszerű olaj...:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

PiciCic

2018. június 12.

Pár használat után rájöttem,hogy max a hajvégekre kenhetem,mert elnehezíti,zsírosítja a hajam. A szórófejjel nem vagyok kibékülve,egy pontra fúj,nem szór.
A illata kellemes.
Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

A illata kellemes.
Nem fogom újravásárolni.

brvicky

Korcsoport: >54
2018. június 2.

Nálam maximális 5 csillag. Vékony szálú haj esetén óvatosan kell vele bánni,inkább csak a hajvégekre használom. Már többször újra vásároltam, különösen hajformázáshoz, és nyárra kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 2.

Kence123

2018. március 24.

Praktikus a fújós megoldás és biztos vagyok benne hogy sokáig kitart majd ez a termék.Hajszárítás előtt próbáltam ki de különösebb változást nem láttam.Inkább a hajvégekre szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil