Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: pilluska, Módosítva: 2021. június 28.

Kategória:   Hajápolók

2021-ben megújult összetétel!

Hővédő hatású hajolaj

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

explicitcherry

2018. augusztus 23.

Huh, hát ez valami borzalmas termék. Szörnyű állaga lesz a hajamnak tőle. Hajvégekre használtam, de egy idő után nehezen tudtam kifésülni, meg olyan ragacsos lett az egész hajam. Nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

picitina

2018. július 31.

Ennél rosszabb terméket keresve se találhattam volna! Ahhoz képest, hogy olajként van eladva, felvizezett olaj állaga van (a hatása is olyan!), nem teszi kifésülhetőé a hajat, nagyon elnehezíti, és mióta használom sokkal gyorsabban zsírosodik a hajam!
A hővédő hatását is erősen megkérdőjelezem, előtte a Garnier Fructis Miraculous olajat használtam, az látványos csodát tett a hajammal, aztán egy bevásárlásnál egyet se találtam a polcokon, gondoltam kipróbálom ezt.
Gusztustalan az állaga, ezért a termékért pénzt kérni nagyon nagy pofátlanság, főleg ennyit!!!! Nekem kéne inkább fizetnie a cégnek, hogy ezt a szörnyűséget a hajamra kentem!
Senkinek se ajánlom, ha valaki hővédő olajat szeretne venni, inkább próbálja ki a Garnier hővédő olaját!
Soha többé nem veszek ilyet, és senkinek se ajánlom!!!! Bármi jobb ennél, még a fele ennyibe kerülő, Avonos hajolaj is, ami pedig nem is hővédő, csak egy egyszerű olaj...:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

PiciCic

2018. június 12.

Pár használat után rájöttem,hogy max a hajvégekre kenhetem,mert elnehezíti,zsírosítja a hajam. A szórófejjel nem vagyok kibékülve,egy pontra fúj,nem szór.
A illata kellemes.
Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

A illata kellemes.
Nem fogom újravásárolni.

brvicky

Korcsoport: >54
2018. június 2.

Nálam maximális 5 csillag. Vékony szálú haj esetén óvatosan kell vele bánni,inkább csak a hajvégekre használom. Már többször újra vásároltam, különösen hajformázáshoz, és nyárra kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 2.

Kence123

2018. március 24.

Praktikus a fújós megoldás és biztos vagyok benne hogy sokáig kitart majd ez a termék.Hajszárítás előtt próbáltam ki de különösebb változást nem láttam.Inkább a hajvégekre szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Zsuci05

2018. március 22.

Hajvasalás, illetve hajszárítás előtt is szoktam használni. Nekem nagyon jót tesz a hajammal, és az illatát is szeretem. A flakonnal sem volt bajom eddig, pedig szállítgattam már ide-oda. Hajtövekhez érve zsírosít, úgyhogy csak a hajvégekre ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

rekathenew

2018. január 2.

Hajvasalás előtt szoktam néha használni, mert szeretném megvédeni az amúgy is nagyon eltöredezett hajszálaimat.
Sajnos nálam elég zsíros-ragacsos lesz a végeredmény, de még éppen viselhető. Csak a hajvégekre fújom.
Nem lesz tőle szálkás a hajam, és szépen csillog.

A doboza valami förtelem. Folyik, csöpög mindenhová, csak ahová kéne, oda nem akar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Nem lesz tőle szálkás a hajam, és szépen csillog.

danyadi77

2017. december 28.

Fodrászom ajánlotta a lányomnak nyárra, aki a fél nyarat a strandon tölti és vékony szálú haja van. Talán ennek és más Gliss-Kur fújós balzsamnak köszönhetően az idén talán kevésbé viselte meg a nyár a hajkoronáját. Könnyű használatának köszönhetően ő maga is szívesen és rendszeresen fújja vele haját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 28.

SzNori11

2017. november 6.

Ennyi pénzért igazán lehetne valami használhatóbb csomagolásba is pakolni. Össze-vissza folyik, közvetlen a hajamra nem is tudom fújni mert csak foltokban "köpi" rá a folyadékot. Öszességében nem rossz, puha selymes lesz tőle a hajam (hajtövek közelébe nem viszem fel mert zsírosít), és megóvja a hajvégeket is hajvasalás közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

pottyke77

2017. augusztus 13.

Nagyon szeretem! Érdekes illata van, nem rossz, de nekem szokatlan. Hajvasalás előtt használom, csak a hajvégekre fújok, és vasalás után közvetlenül még látszik az olaj nyoma, azonban pár perc múlva már semmi sem látszik. Nagyon száraz a hajvégem, issza mint a boci. Nedvességre göndörödik, így azonban sima marad. :D Ajánlom és újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.