Schwarzkopf

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Minike, Módosítva: 2023. május 16.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2023-ban megújult változat!

• Hajolaj erősen sérült, száraz hajra
  • Mindennapi használatra
  • Argán olajjal és E vitaminnal

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Roxi14R

2024. április 28.

Semmi különös, sokkal jobbak is vannak a piacon. Nem fogom újravenni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 28.

Semmi különös, sokkal jobbak is vannak a piacon. Nem fogom újravenni

Eszti_21

2024. április 28.

Hajolaj téren próbálgattam már sokmindent, drágábbakat is, de ez mindig segít ha kicsit száraz a hajam vége, és sokkal fényesebb/élettelibb lesz tőle. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 28.

dorategyei

2023. április 2.

Nem tapasztaltam semmi extra hatást

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 2.

Nem tapasztaltam semmi extra hatást

MissSejla

2021. július 3.

Nagyonjo olaj, sokaig eleg is mert keves kell belole. Szep volt a hajam tole, szerintem nem is volt olyan törékeny. Most a macadamia olajosat hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Eli_13

2021. június 28.

Göndör, száraz hajamra tökéletes hidratálás, én hajmosás után vizes hajra teszem fel. Ajánlati tudom és ellehet csípni akciósan. Úgy érdemes beruházni rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Mercury91

2021. február 16.

Szeretem, mint általában a Gliss kur hajápolókat. Hatásos, kevesebb a töredezés, csak a hajvégekre teszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

LUNACICA

2021. január 18.

Nekem ő a befutó ami a hajolajat illeti,persze az argán olaj után. :) Az ára elég borsos,de én kivárom mindig,hogy valamilyen akcióban legyen,például Glamour napok,de amúgy sem kell sűrűn venni,mert nagyon kiadós.Én a tiszta argán olajjal szoktam keverni,így az argán olaj nem nehezíti el a hajam,valahogy jobban felszívódik,kb olyan ,mint a szivacs a hajam,ahogy rákerül,én alaposan belemasszírozom ahogy a fodrászom mutatta,addig "adom" a hajamnak az olajat,amíg a kezemről majdnem teljesen eltűnik.Nálam hajmosás után ez a lépés nem is mardhat el,és nyáron mikor sokat süti a nap a hajam, kenek még rá este lefekvés előtt.Az eredmény,hogy nem szálkásodik,és törik a hajvégem,alig kell vágni belőle.Ja, és majdnem lemaradt: az illatát egyszetűen IMÁDOM,nem tudok betelni vele,használat másnapján is erősen érződik,de én imádom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

AOrange

2020. szeptember 5.

Vegyesek az érzelmeim ezzel az olajjal. Száraz a hajvégem, a hajtövem meg zsíros, szóval csak a végét kenegetem hajmosás után. Amíg még nedves, úgy tűnik, hogy milyen jó lesz, de amint teljesen megszárad a hajam, már ugyanolyan szalma... :( Puha, fényes, de szalma. Ezt úgy is elérem, ha nem kenek rá semmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

plinda

2020. április 27.

Pozitív csalódás volt. Szőkítés után kerestem valamit, amivel ápolhatom a hajvégeimet.Nem sok elvárásom volt, úgy voltam vele hogy úgyse lesz már puha a hajam, csak ne törjön le. Sokkal puhább mint volt és kevésbé is törik tőle a hajam. Nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

zsizsebiH

2020. január 29.

Az olajokkal volt már pár igen rossz tapasztalatom, de ez az olaj nagyon jó a hajvégeimre! Egyáltalán nem zsírosítja összességében a hajam, és sokkal könnyebben ki tudom fésülni, kevésbé töredezik, szebb, és ápoltabb, ráadásul sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.