Schwarzkopf

Ár:   2019 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Minike, Módosítva: 2011. október 31.

Ár:   2019 Ft
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A mindennapi használatra ajánlott Elixír Hajolaj táplálja & simaságot, fényt nyújt a haj számára. Nyom nélkül szárad a hajban. 3 alkalmazási lehetőség:

• Hajmosás előtti hajápoló
  • Hajmosás után nem kiöblítendő hajápoló
  • Hajápolás befejezéseként száraz hajon.

MissSejla

2021. július 3.

Nagyonjo olaj, sokaig eleg is mert keves kell belole. Szep volt a hajam tole, szerintem nem is volt olyan törékeny. Most a macadamia olajosat hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Eli_13

2021. június 28.

Göndör, száraz hajamra tökéletes hidratálás, én hajmosás után vizes hajra teszem fel. Ajánlati tudom és ellehet csípni akciósan. Úgy érdemes beruházni rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Mercury91

2021. február 16.

Szeretem, mint általában a Gliss kur hajápolókat. Hatásos, kevesebb a töredezés, csak a hajvégekre teszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

LUNACICA

2021. január 18.

Nekem ő a befutó ami a hajolajat illeti,persze az argán olaj után. :) Az ára elég borsos,de én kivárom mindig,hogy valamilyen akcióban legyen,például Glamour napok,de amúgy sem kell sűrűn venni,mert nagyon kiadós.Én a tiszta argán olajjal szoktam keverni,így az argán olaj nem nehezíti el a hajam,valahogy jobban felszívódik,kb olyan ,mint a szivacs a hajam,ahogy rákerül,én alaposan belemasszírozom ahogy a fodrászom mutatta,addig "adom" a hajamnak az olajat,amíg a kezemről majdnem teljesen eltűnik.Nálam hajmosás után ez a lépés nem is mardhat el,és nyáron mikor sokat süti a nap a hajam, kenek még rá este lefekvés előtt.Az eredmény,hogy nem szálkásodik,és törik a hajvégem,alig kell vágni belőle.Ja, és majdnem lemaradt: az illatát egyszetűen IMÁDOM,nem tudok betelni vele,használat másnapján is erősen érződik,de én imádom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

AOrange

2020. szeptember 5.

Vegyesek az érzelmeim ezzel az olajjal. Száraz a hajvégem, a hajtövem meg zsíros, szóval csak a végét kenegetem hajmosás után. Amíg még nedves, úgy tűnik, hogy milyen jó lesz, de amint teljesen megszárad a hajam, már ugyanolyan szalma... :( Puha, fényes, de szalma. Ezt úgy is elérem, ha nem kenek rá semmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

plinda

2020. április 27.

Pozitív csalódás volt. Szőkítés után kerestem valamit, amivel ápolhatom a hajvégeimet.Nem sok elvárásom volt, úgy voltam vele hogy úgyse lesz már puha a hajam, csak ne törjön le. Sokkal puhább mint volt és kevésbé is törik tőle a hajam. Nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

zsizsebiH

2020. január 29.

Az olajokkal volt már pár igen rossz tapasztalatom, de ez az olaj nagyon jó a hajvégeimre! Egyáltalán nem zsírosítja összességében a hajam, és sokkal könnyebben ki tudom fésülni, kevésbé töredezik, szebb, és ápoltabb, ráadásul sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

amalaschwinta

2019. október 19.

Az utóbbi 2 évben szőkíttettem a hajam végét ami rettenetesen megviselte a hajszálak szerkezetét. Próbálkoztam többféle balzsammal, pakolással, amikor rátaláltam erre az olajra. Már annyira száraz volt a hajam vége, hogy kifésülhetetlenné vált hajmosás után. Nekem nagyon bevált, bár teljesen szőke a hajam, nem nehezíti el vagy zsírosítja, bár az is igaz, hogy ügyelek arra, hogy a fülem feletti részekre ne juttassak belőle. Hajmosás és hajtörlés után nyomok belőle kettőt a tenyerembe, beledolgozom a hajamba és zokszó nélkül ki tudom fésülni. Vigyázni kell viszont vele, hogy túl sok ne kerüljön fel, mert annak forrázott csirke kinézete lesz. Ha elfogy, mindenképp újra fogom venni, de a heti 2 hajmosási szokásommal az egy éve vásárolt tubusom még mindig a felénél van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 19.

mszabina1031

2019. szeptember 25.

Használat után fényes, puha lett a hajam, de a hajvégeimen nem javított sokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Használat után fényes, puha lett a hajam, de a hajvégeimen nem javított sokat

Audry1

2019. szeptember 16.

Régen használtam, azóta nem vettem újra, hogy elfogyott. Nekem kicsit nehezítette a hajvégeimet és picit ragacsosabbak is lettek, pedig nem kentem rájuk nagyon sokat és törölközőnedves hajon oszlattam szét. Nem volt látványos a hajam állapotának javulása sem, bár szerintem biztosan segített rajta valamennyit. Nehéz volt megállapítani, mert mellé szedtem vitaminos készítményeket is.
Nekem a Balea hajvégápolója sokkal jobban tetszett (mai napig is azt használok)! Jobb az illata, nagyon szépen beissza a hajam, nem lesz zsíros, ragacsos érzet utána, sokáig elég és ár/érték arányban is nálam verhetetlen. Mindezeket összegezve és az összetevőit is tekintve tőlem 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol