Schwarzkopf

Ár:   2019 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Minike, Módosítva: 2011. október 31.

Ár:   2019 Ft
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A mindennapi használatra ajánlott Elixír Hajolaj táplálja & simaságot, fényt nyújt a haj számára. Nyom nélkül szárad a hajban. 3 alkalmazási lehetőség:

• Hajmosás előtti hajápoló
  • Hajmosás után nem kiöblítendő hajápoló
  • Hajápolás befejezéseként száraz hajon.

amalaschwinta

2019. október 19.

Az utóbbi 2 évben szőkíttettem a hajam végét ami rettenetesen megviselte a hajszálak szerkezetét. Próbálkoztam többféle balzsammal, pakolással, amikor rátaláltam erre az olajra. Már annyira száraz volt a hajam vége, hogy kifésülhetetlenné vált hajmosás után. Nekem nagyon bevált, bár teljesen szőke a hajam, nem nehezíti el vagy zsírosítja, bár az is igaz, hogy ügyelek arra, hogy a fülem feletti részekre ne juttassak belőle. Hajmosás és hajtörlés után nyomok belőle kettőt a tenyerembe, beledolgozom a hajamba és zokszó nélkül ki tudom fésülni. Vigyázni kell viszont vele, hogy túl sok ne kerüljön fel, mert annak forrázott csirke kinézete lesz. Ha elfogy, mindenképp újra fogom venni, de a heti 2 hajmosási szokásommal az egy éve vásárolt tubusom még mindig a felénél van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 19.

mszabina1031

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 25.

Használat után fényes, puha lett a hajam, de a hajvégeimen nem javított sokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Használat után fényes, puha lett a hajam, de a hajvégeimen nem javított sokat

Audry1

2019. szeptember 16.

Régen használtam, azóta nem vettem újra, hogy elfogyott. Nekem kicsit nehezítette a hajvégeimet és picit ragacsosabbak is lettek, pedig nem kentem rájuk nagyon sokat és törölközőnedves hajon oszlattam szét. Nem volt látványos a hajam állapotának javulása sem, bár szerintem biztosan segített rajta valamennyit. Nehéz volt megállapítani, mert mellé szedtem vitaminos készítményeket is.
Nekem a Balea hajvégápolója sokkal jobban tetszett (mai napig is azt használok)! Jobb az illata, nagyon szépen beissza a hajam, nem lesz zsíros, ragacsos érzet utána, sokáig elég és ár/érték arányban is nálam verhetetlen. Mindezeket összegezve és az összetevőit is tekintve tőlem 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Fabricia

2019. augusztus 9.

Nagyon jó kis olaj,de 2 nap után újra be kell kennem a hajvégeket mert száraz lesz..
Mindenesetre én leváltottam egy cf szilikon mentesre:) De akit nem zavar az INCI azoknak ajánlom mert tényleg szép fényes, kifésülhető lesz a haj tőle. Nálam nem fogyott gyorsan annak ellenére ,hogy 2 naponta 2 pumpálásnyit használtam, kb fél évig kitartott és újra is vettem, de ahogy mondtam végül lecseréltem egy egészségesebb környezet barátabbra,amit pl nem állatokon tesztelnek :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

AnnieWalker

2019. április 10.

Nagyon jó kis olaj, extra töredezett a hajvégem,sokat javított rajta. Kár hogy ilyen kevés van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Megany

2019. március 9.

Használom,használom,de úgyérzem nem hidratál eléggé.Nekem az a 8olajos krémje jobban bevált,azt veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

gelirdis

2019. március 3.

Nem volt vészesen töredezett a hajvégem, de hiányzott neki egy kis törődes. Ezt vettem és szerettem, finom az illata is, néha bekentem, ha szükségesnek láttam. Aztán rájöttem, hogy valami nagyon nem okés vele. Aznap szép volt tőle, másnapra/harmadnapra meg 2x rosszabb, mint előtte. Először nem is ennek tulajdonítottam az egészet, de mindig ez történik. Lehet én csinálok rosszul valamit...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Merida933

2018. november 9.

Nagyon szeretem, szuper puha lesz tőle a hajam anélkül, hogy elnehezítené. Könnyen beszívódik és isteni az illata. Minden hajmosás után, még nyirkos hajra használom, szárítás előtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 9.

eszterke79

2018. október 17.

Időbe telt kitapasztalni, hogy mennyi kell belőle és h használjam, mostanra viszont minden hajmosás után használom a még nedves hajamra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Mona01

2018. szeptember 2.

Szeretem, mert könnyen beszívódik és pihepuha, fényes lesz a hajam tőle. Ráadásul sokáig elég. Ez egy nagyon jó hajápoló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol