Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   2019 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Minike, Módosítva: 2011. október 31.

Ár:   2019 Ft
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A mindennapi használatra ajánlott Elixír Hajolaj táplálja & simaságot, fényt nyújt a haj számára. Nyom nélkül szárad a hajban. 3 alkalmazási lehetőség:

• Hajmosás előtti hajápoló
  • Hajmosás után nem kiöblítendő hajápoló
  • Hajápolás befejezéseként száraz hajon.

AnnieWalker

2019. április 10.

Nagyon jó kis olaj, extra töredezett a hajvégem,sokat javított rajta. Kár hogy ilyen kevés van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Megany

2019. március 9.

Használom,használom,de úgyérzem nem hidratál eléggé.Nekem az a 8olajos krémje jobban bevált,azt veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

gelirdis

2019. március 3.

Nem volt vészesen töredezett a hajvégem, de hiányzott neki egy kis törődes. Ezt vettem és szerettem, finom az illata is, néha bekentem, ha szükségesnek láttam. Aztán rájöttem, hogy valami nagyon nem okés vele. Aznap szép volt tőle, másnapra/harmadnapra meg 2x rosszabb, mint előtte. Először nem is ennek tulajdonítottam az egészet, de mindig ez történik. Lehet én csinálok rosszul valamit...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Merida933

2018. november 9.

Nagyon szeretem, szuper puha lesz tőle a hajam anélkül, hogy elnehezítené. Könnyen beszívódik és isteni az illata. Minden hajmosás után, még nyirkos hajra használom, szárítás előtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 9.

eszterke79

2018. október 17.

Időbe telt kitapasztalni, hogy mennyi kell belőle és h használjam, mostanra viszont minden hajmosás után használom a még nedves hajamra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Mona01

2018. szeptember 2.

Szeretem, mert könnyen beszívódik és pihepuha, fényes lesz a hajam tőle. Ráadásul sokáig elég. Ez egy nagyon jó hajápoló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

viviiisanta

2018. július 18.

Kevés mennyiség is elég, így hosszan kitart az olaj. Rendszeresen vasalom a hajamat, s minden vasalás után bekenem vele a hajvégeket. Mielőtt nem használtam folyamatosan szálkásodást tapasztaltam. Már hosszú ideje használom, és tökéletesen ápolja a hajvégeket! Nincs szálkásodás, szárazság. Maximálisan elégedett vagyok az eredménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

beautygirl80

2018. július 9.

Csak nemrég vettem, de egyelőre nagyon tetszik! Pihepuha lett tőle a hajam és abszolut eltüntek a száraz hajvégék. Nekem egyáltalan nem zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

albertinablogg

2018. április 17.

Az illata fantasztikus. De! Hiába óvatosan kenem fel, a hajam sokkal hamarabb zsírosodik tőle. Ha elfogy sosem fogom újra venni!!! Ráadásul a hajvégeimet sem regenerálta vagy éppen puhította... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

tamara428

2018. április 9.

Nekem sajnos annyira nem jött be ez a túl sűrű állag. Bár sokáig elég volt, kicsit drágállom. Ha 1 (vagy max2) pumpálásnál több kerül a hajamra, akkor nagyon zsíros lesz. Egynek elment, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol