Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iringo, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

Szilikon nélküli, folyékony keratin komplex-szel ellátott sampon, mely regenerálja és dúsítja a hajat.

lubi

2014. október 13.

Sajnos a "nem vált be" kommentekhez kell nekem is csatlakoznom. Látom nagyon megoszlóak a vélemények, ezért azt tudom mondani aki kipróbálás előtt áll, hogy hát egy próbát megér, nem tette visszafordíthatatlanul tönkre a hajamat, tehát akkora veszteni való nincs.
Nagyon szárította a hajamat, csak úgy törtek a hajvégeim, már majdnem az egész flakon elfogyott mire észre vettem,hogy ez a ludas, a hajvégápolómat gyanúsítottam, ami egészen addig bevált, így félre tettem azt, tehát a plusz hidratálást is elvettem a hajamtól. SOSbe vettem utána mindenféle szuper hidratálót, 1-2 hét után rendbe kapta magát azért a hajam, de borzalmas volt, soha többet. Mivel nagyon haragszom a termékre, és tényleg semmi jót nem tudok róla mondani (zsírosította is a hajtöveimet), ezért 1*-ot érdemel csak, ezúton is elnézést azoktól akik szoros barátságban vannak a termékkel, de tényleg a valaha használt legrosszabb samponjaim közé tartozik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

zombia

2014. július 29.

Imádtam az illatát, fényes is lett tőle a hajam. Miután elfogyott, megvettem egy másik gliss kurt, mert csupa jót olvastam róla..de nem kellett volna.. nagyon elvette a kedvemet a gliss kuroktól :/
ennél kellett volna maradnom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

ennél kellett volna maradnom..

TimiK

2014. június 8.

Nagyon finom illata van és nagyon jól habzik. Viszont úgy széjjeltördelte a hajamat hogy úgy nézett ki mint a szögesdrót. És nagyon összetapadt a hajam, amin balzsam sem segített kifésülésnél, speckó kifésülés segítőt kellett használnom.
És sebesre vakartam a fejbőröm :S :( Mi van ebben ami ilyen viszketést okoz?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

És sebesre vakartam a fejbőröm :S :( Mi van ebben ami ilyen viszketést okoz?

noorinoori

2014. május 18.

Számomra borzalmas volt. Hajmosás után rögtön viszketett a fejbőröm, szárított, ennek ellenére pedig hamar zsírosodott is tőle a hajam..Nem tudom ez hogy lehet, hogy mi van ebben a samponban ami ezt tette, de szörnyű volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 18.

SexyBeauty

2014. március 18.

Kicsit erős.A hajam fényesebb volt és puhább,de azt tapasztaltam,hogy másnap este fele a hajam száraz volt.Egy flakonal elhasználtam.A hajam vége teljesen letöredezett.Az én hajamnak erős volt,de ettől függetlenül nem tartom rossznak,mert szép volt a hajam tőle és nem is venném el olyanoknak a kedvét,akiknek esetleg jó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 18.

gattonero

2014. március 15.

Puha és fényes lett tőle a hajam..DE hamar zsírosodott és borzasztóan feltöltődött. Napokig szinte égnek álltak a szálak az elektrosztatikusságtól, hiába használok vaddisznósörte hajkefét. Nekem túl híg volt az állaga (emiatt gyorsan is fogyott) és nem habzott megfelelően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

katica22

2014. február 18.

Karácsonyra kaptam ajándékba.. kicsit fura illata van, olyan mű.. féltem is kipróbálni.. Hatalmas nagy meglepetés volt nekem ez a sampon. Vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam van, és valami csodát művelt vele... nem zsírosodott 2 nap után, nagyon jó tartást adott a hajamnak, nagyon puha, selymes lett tőle. Ez egy szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

winnie

2014. február 11.

Random módon, sietve kaptam le a polcról, főként a szilikonmentes felirat miatt. Azt tapasztaltam, hogy a szilikonmentes samponok szárítják a hajvégeket, a hajtövem sajnos ugyanúgy gyorsan zsírosodik tőlük. Ez a sampon sem kivétel, de nem olyan vészes, szóval balzsamoznom muszáj. Összességében egész jó termék, nem esik tőle össze a hajam másnapra, száraz samponnal akár 3-4 napig is bírja. Az illata nagyon jó és tényleg kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 11.

Seszter

2014. január 31.

Imádom! Végre megtaláltam a sampont! Nekem eddig 2 naponta kellett hajat mosnom de ennek a samponnak hála ez kitolódott. Én úgy használom, hogy először egy másik sampon, majd második mosásra használom ezt. Biztosan újravásárolom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Anada

2014. január 27.

Nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam, viszont hihetetlenül gyorsan zsírosodik és nagyon gyakran kell mosnom, biztos nem veszem újra. Pedig sajnálom, mert szép lesz tőle a hajam... egy fél napig :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.