Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: SunshineX, Módosítva: 2015. december 7.

Kategória:   Hajápolók

Regenerál és dúsít. Szilikonmentes formula.

Kingucii

2016. március 29.

Regenerál ez igaz, de nem vettem észre,hogy dúsítana. Mindenesetre Gliss Kur párti vagyok!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Moncheechee

2015. április 24.

Az én hajamat se nem dúsítja, se nem táplálja. Csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 24.

Az én hajamat se nem dúsítja, se nem táplálja. Csalódás volt.

Aldrovanda

2015. február 12.

Többségében natúr, mindenmentes samponokat használok, kivételes eset volt, hogy megvettem ebből egy tubussal, de nagyon bevált. A hajam nem zsírosodott, nem nehezedett el tőle, de a szilikon hiánya miatti esetleges gubancosodás, töredezés, száradás sem jelentkezett (magamtól biztos nem mondanám, hogy szilikonmentes). A dúsító hatását főleg azután tudtam értékelni, hogy elfogyott és áttértem egy másik samponra, amivel persze nem értem el ilyen eredményt. Szép, nagy, puha lett tőle a hajam és az illatát is szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

adri.szekeres

2014. május 26.

Második nagy tubust vettem meg belőle. Nekem bevált, mondjuk találkoztam már jobb dúsító termékkel is. Viszont ettől később zsírosodik be a hajam. Még keresem a tökéletes dúsító sampont ami dúsít, és nem áll zsírban a hajam 2 nap után :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

SexyBeauty

2014. január 21.

Nekem túl erős,sőt hullani kezdett a hajam...:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 21.

Nekem túl erős,sőt hullani kezdett a hajam...:S

pont

2014. január 21.

hirtelen indíttatásból vettem meg, pont elfogyott a samponom és pont gliss kur akció volt a rossmannban és még ez tűnt a legszimpatikusabbnak. itthon észrevettem, hogy szilikonmentes plusz elolvastam az itteni sok negatív véleményt is, szóval nem sok jóra számítottam, de azt kell hogy mondjam, semmi baj ezzel a samponnal.
én érzem a dúsító hatását, de nekem minden szilikonmentestől dúsabbnak tűnik a hajam, viszont pont ez a hátránya is, eléggé szétállós meg borzas hatást hagy maga után (bár kevésbé borzast, mint az eddig általam próbált szilikonmentes cuccok). de mivel az utóbbi időben viszonylag sok hajam kihullott, inkább feláldozom a tökéletes simaságot a volumen javára, úgy vettem észre, ez a kettő sajnos kizárja egymást, vagy-vagy. féltem, hogy zsírosítani fogja a hajam, de szerencsére nem, eddig meg irritációt se tapasztaltam, bár annyira rég óta nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

senskin

2013. november 28.

Boorzalom! :) Tényleg csak az vegye meg, aki ragaszkodik ehhez a márkához, ugyanis ez nekem még samponnak sem vált be, nem ám még dúsítónak! Hamar zsírosodott tőle és lapos, semmilyen volt tőle a fejem. Alig vártam elfogyjon. Pedig nagy reményekkel vettem meg. Sem ez, sem egyik Gliss kur volume hajápolója nem jó nekem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 28.

orchidea8627

2013. november 21.

Hát én nem gondoltam volna, hogy lesz olyan szilikonmentes sampon amitől puha és selymes lesz a hajam. Eddig majdnem minden szilikonmentes sampont utáltam, egy csomótól száraz és sprőd lett a hajam, de ez abszolút jó!!! Először csak a kellemes illata miatt tetszett, olyan egyszerű tisztaság-illata van. Jól tisztít, de nem szárít. Extra dúsítást ne várjon tőle senki szerintem...

Update:hosszú távú használat mellet borzasztóan irritálta a fejbőröm (sajnos), olyan viszketést okozott mint régóta semmi... :S:S:S Az alján még volt egy pici, de kidobtam, a fejbőröm nem bírta már tovább, puklis lett és viszketett közvetlenül hajmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Nci

2013. október 14.

Sajnos semmi volume hatást nem vettem észre, csak jó illata volt a hajamnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Sajnos semmi volume hatást nem vettem észre, csak jó illata volt a hajamnak :)

Rony

2013. október 4.

Kicsit megemeli a hajtöveket, de erre a célra nekem az Elseve Volume Collagen jobban bevált.
Ez a sampon egy az egyben olyan illatú, mint az előbb említett.
Ez viszont jobban ápolja a hajam.
A szilikonmentes formula kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Ez a sampon egy az egyben olyan illatú, mint az előbb említett.
Ez viszont jobban ápolja a hajam.
A szilikonmentes formula kifejezetten tetszik.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.