Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. május 1.

Kategória:   Samponok

"Ébreszd fel hajad a friss & tiszta érzetért!  A got2b Fresh it Up extra friss szárazsampon azonnal tisztítja és felfrissíti a hajat, hosszantartó, kacér, citrus illattal, fehér maradványok nélkül."

Ár: 1000 , Eladó: lkitti2019
Állapot: egyszer kipróbált, Helyszín: Budapest Bosnyák tér, fizetés: személyesen átvehető Bosnyák téren!

Puszedli83

2020. december 3.

Én is nagy reményekkel vettem meg, de annyira nem jó, mint gondoltam. Szerintem sok kell belőle, hogy legyen látszata. De ha sokat fújok fehér réteg lesz a hajamon, amit nagy nehezen tudok eldolgozni, vagy egyáltalán nem. Nekem a Batiste sokkal jobban bejön. Ezt nem valószínű, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

Kitti0120

2020. szeptember 26.

Nagy remenyeket fuztem hozza ugyanis Darai Andi ajanlasa miatt vasaroltam meg. Hiba volt ugyanis olyan feher cafatok lesznek a hajamban ami ugy nez ki mintha korpa lenne, es borzasztoan viszket a fejem tole. Nem ajanlom senkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

zsazsa

2020. szeptember 20.

Nagy reményekkel vettem meg a kis kiszerelést utazáshoz, de ebben nincs elég por szerintem vagy ami van az is hatástalan. Nagyjából semmit nem ér.... Ahhoz képest pedig nagyon drága. Ennél sokkal jobb szárazsamponok vannak. Az illata jó, de ennyi a pozitívum részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

kiskrisztinazs

2020. június 17.

Nekem egyáltalán nem jött be nem csinált semmit sem a hajam zsírosságával még keresem az igazit

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

egyno

2020. június 7.

A másik kedvenc száraz samponom, abszolút jól kezelhető, szuper nem bántó illat, ha esetleg kicsit sokat fújok és fehér lesz a hajam is szépen eldolgozható

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

persephone

2020. február 24.

kis kiszerelésben vettem meg, mert repülőn kellett szállítanom egy hétvégére. Kellemes meglepetés, nekem jobban bejön, mint a batiste. könnyebb eldolgozni, és jobban dúsítja a hajat. ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

cattitude

2019. október 9.

kis kiszerelésben van meg, teljesen jól működik. a batiste kicsit jobban bejött meg az illatát se szeretem annyira, de ettől függetlenül újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

norinaanna93

2019. szeptember 20.

Legjobb száraz sampon, amit valaha használtam. Sokszor nap végén már fáradt vagyok nekiállni egy hajmosásnak, reggel 2 perc alatt vállalható formába hozom vele a hajam. Az illata is kellemes, nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

goracka

2019. július 1.

Eddig a legkirályabb száraz sampon! Egy utazáshoz kerestem kis kiszerelésű száraz sampont, és csak ez az egy márka volt a dm-ben. A rendes kiszerelése elég drága, ezért régebben egyáltalán nem fontolgattam a megvételét. Aztán mikor kipróbáltam kicsiben, nagyon megtetszett. Szép friss hajkoronát varázsol, még tapintásra is frissen mosott érzést kelt! Azóta csak ezt veszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Ramri

2019. június 26.

A 100 ml-s változata mindig a táskámban van. Vékonyszálú, szőke hajamon nagyon jól működik. Nem látszik, nem ragad össze, jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Citronellol, Citral
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol