Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Grebeka, Módosítva: 2017. május 1.

Kategória:   Samponok

"Ébreszd fel hajad a friss & tiszta érzetért!  A got2b Fresh it Up extra friss szárazsampon azonnal tisztítja és felfrissíti a hajat, hosszantartó, kacér, citrus illattal, fehér maradványok nélkül."

cattitude

2019. október 9.

kis kiszerelésben van meg, teljesen jól működik. a batiste kicsit jobban bejött meg az illatát se szeretem annyira, de ettől függetlenül újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

norinaanna93

2019. szeptember 20.

Legjobb száraz sampon, amit valaha használtam. Sokszor nap végén már fáradt vagyok nekiállni egy hajmosásnak, reggel 2 perc alatt vállalható formába hozom vele a hajam. Az illata is kellemes, nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

goracka

2019. július 1.

Eddig a legkirályabb száraz sampon! Egy utazáshoz kerestem kis kiszerelésű száraz sampont, és csak ez az egy márka volt a dm-ben. A rendes kiszerelése elég drága, ezért régebben egyáltalán nem fontolgattam a megvételét. Aztán mikor kipróbáltam kicsiben, nagyon megtetszett. Szép friss hajkoronát varázsol, még tapintásra is frissen mosott érzést kelt! Azóta csak ezt veszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Ramri

2019. június 26.

A 100 ml-s változata mindig a táskámban van. Vékonyszálú, szőke hajamon nagyon jól működik. Nem látszik, nem ragad össze, jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

random

2019. május 6.

ez szerintem újravevős lesz, a kis kiszerelésű, mert tényleg jó illata van (tökéletesen kiegészíti az Elizabeth Arden Green Tea Revitalize parfümömet), és ez is meg a hatása is hosszantartó. az én vékonyszálú, viszonylag gyorsan zsírosodó hajamat sokszor megmentette már - főlegtélen, amikor muszáj sapkát hordanom a hidegben a fülem miatt, és az amúgy is lelapuló hajamnak ez persze még jobban betesz :D plusz, ha egy picit izzadt a hajam, a baseballsapka miatt (szemüveges vagyok, úgyhogy én napszemüveg helyett baseballsapkát hordok), akkor is tud segíteni, de csak moderált mennyiségben használva. viszont ha sokat használom, nekem is viszket tőle a fejem, úgyhogy otthon másmilyen szárazsampont használok, ez csak amolyan táskábadobós-sos-megoldás - de annak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

ausmorzs

2019. április 28.

Véleményem szerint nem túl hatásos ez a szárazsampon, fésülés után sok marad a fejbőrön, ami mind az ember vállán köt ki...
A viszketésről nem is beszélve. Az illata legalább kellemes, fanyar citrusos. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

A viszketésről nem is beszélve. Az illata legalább kellemes, fanyar citrusos. 😊

Blr

2019. április 19.

Rengeteg féle szárazsampont próbáltam, de ez az egyetlen ami nekem bevált.
Igaz hagy fehér púderes réteget a barna hajamon, de könnyen el is tudom tüntetni. A hajmosást én egy nappal szoktam így kitolni, de szerintem kettővel is simán lehetne. Az illata kellemes, az ára kicsit borsos, de mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Rengeteg féle szárazsampont próbáltam, de ez az egyetlen ami nekem bevált.

Vinite

2019. március 5.

Egyszer vettem, többet nem fogok. Nap végére csimbókokban állt a hajam tőle. Csak az illata miatt adok két csillagot. A L'oreal ezerszer jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

sophieblackbeak

2019. február 13.

Imádom. Hamar zsírosodik a hajam, 1-2 nap után kis is kell mosnom, de ezzel a szárazsamponnal 4 napig is bírja a hajam mosás nélkül. Reggelente fújom be vele, fehér tőle a hajam, de alaposan megfésülöm és el is tűnnek a fehér foltok, felfrissíti a hajam és még mintha dúsítaná is. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Bette

2019. január 28.

Az illata friss, kellemes. Nekem nem hagy fehér púderfoltot a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 28.

Az illata friss, kellemes. Nekem nem hagy fehér púderfoltot a hajamon.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Citronellol, Citral
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol