Schwarzkopf

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Sindy6, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 1.

Kategória:   Hajformázók

Fresh it Up szárazsampon a dús hajért

"Ébreszd fel hajad a friss & tiszta érzetért! A got2b Fresh it Up szárazsampon a dús hajért azonnal tisztítja és felfrissíti a hajat, hosszantartó, élénk, trópusi illattal. A szárazsampon dús hatást biztosít a hajnak, fehér maradványok nélkül."

persephone

2020. április 27.

zöld testvére után vettem meg, de nagy csalódás. nagyon összeragad tőle a hajam, szinte lehetetlen kifésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Wiwienna

2019. szeptember 24.

szerettem ezt a terméket is, de a csokis verziója nekem jobban bejött, viszont ha azt esetleg nem találok, akkor ez a tuti befutó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Ingi

2019. február 15.

Szerintem azért annyira nem rossz, mint ahogyan itt írják. Az illata finom, nekem a hatása sem rossz. Az egyetlen negatívum, hogy olyan tapintású lesz tőle a hajam, mintha hajlakkal fújtam volna be...ragacsos :/ De kinézetre abszolút oké. Akciósan (vagy kiárusítás?) vettem, különben Batiste párti vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

lakzso

2018. október 30.

Semmire nem jó, hiába fújom percekig a hajamra, amitől viszont cukros légfrissítő szag lesz a szobában. Legalább nem hagy fehér foltot. Max dúsításra vagy tupírozás előtt tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

KroniNoni

2018. szeptember 24.

A legelső reakcióm szó szerint ez volt, mikor a hajamra fújtam: Ennyi?!
Elég sok fajta szárazsampont kipróbáltam a pályafutásom során, mivel muszáj vagyok használni, de ennyire egyik se mondott csődöt. Az erőteljes illat és a hűsítő érzés után nem volt semmi: se volumennövelés, se kevésbé zsíros haj. Ebből a márkából ki sem próbáltam többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

A legelső reakcióm szó szerint ez volt, mikor a hajamra fújtam: Ennyi?!

gaimanna

2018. augusztus 12.

Erős az illata (nekem még kellemetlen is), és valóban nem hagy fehér guzmit hátra, de ezen kívül az égvilágon semmit nem csinált a hajammal. Nem frissítette fel, nem lett kevésbé zsíros, nem lett dúsabb. Pont annyira maradt dús, mint az amúgy is pár napos hajam, és mivel időhiányban voltam reggel, végül maradt a szoros copf, de nem ez lett volna a cél - ezt enélkül is meg tudtam volna csinálni. Az is lehet, hogy csak az én hajammal nem működik...

Ha valaki szeretné, szívesen átadom, nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Ha valaki szeretné, szívesen átadom, nem fogom használni.

stimea

2018. március 24.

Ezelott a Syoss szárazsamponjat hasznaltam de az botranyosan rossz volt (mint a termekeik altalaban). Ahhoz kepest ezzel teljesen egedett vagyok. Nagyon szepen ki tudom vele tolni a hajmosast, az illata is tetszik bar egy kicsit eros. A szoke hajamon nem feltuno es kuponnal az ara is barati volt. Nem csodaszer es lehet,hogy vannak ettol jobb es kedvezobb aru termekek is de osszessegeben elegedett vagyok vele viszont nem biztos,hogy ujravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

mosolypotty

2018. március 18.

Nagyon szeretem az illatát, és egész jól frissíti a pár napos, már zsírosnak látszó hajamat. Nem hagy poros végeredményt a sötét hajon sem. Alaposan befújom vele a hajtövemet, majd jól szétdörzsölöm és hagyom kicsit kócosan mielőtte frizurát készítenék. Kiengedve már nem lesz szép, de copfba kötve lehet vele 1-2 napot csalni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Adrienn0612

2018. március 16.

Batiste termékcsaláddal kezdtem a száraz samponokkal való ismerkedésem, de sajnos attól pedig makacs korpa jelentkezett a fejemen, így azt gondoltam váltanom kell másik termékre. Tanácstalanul ácsorogtam a Rossmann-ban és mivel akciós volt elég csábítónak tűnt, de nagyon rossz választás volt. Semmit nem ér, vastag fehér por réteggel vonta be a hajam, a szaga elviselhetetlen, hatása pedig semmi. Emellett teljesen összetapadt a a hajam tőle. Nagyon nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

macspamacs

2018. március 2.

Nekem semmit se használt! Lehet, hogy pont egy selejtet sikerült kifognom, de akárhogy fújtam, nem jött belőle semmi, hiába ráztam fel alaposan. Mivel sokat kellett fújni (a semmit), így hamar kifogyott és ment a kukába. Teljes pénzkidobás volt... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride