Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2012. július 10.

Kategória:   Hajformázók

Extra dús hatás. Málna illattal.

senskin

2016. március 1.

Jó kis hab, de csak ez. A sprayhajhab változata nem jó. Ez a vékonyszálú hajúaknak tehet csodát, akinek nem ilyen a haja, nem biztos, hogy beválik.
Még ez az egyik legjobb hab, SCHWARZKOPF-éknál, az Ultime mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

Még ez az egyik legjobb hab, SCHWARZKOPF-éknál, az Ultime mellett.

horsy

2016. február 22.

Átlag tartású hajhab,az illata valami édeskés,szerintem nem málnás.A fúvókája nekem a vége felé feladta,hiába mostam ki.Az ára elég sok ,szerintem egy olcsóbb kategóriájú is tudja ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Amphitrite

2015. december 12.

Az "extra" dús hatás kicsit erős kifejezés, de tény, hogy dúsabbnak tűnik a hajam a használata után. Az illata nagyon finom málnás, amit imádok! Sokáig elég, de még ennek ellenére is kicsit drága szerintem. Ha olcsóbb lenne, újravenném, mert szerintem jól dúsít, legalábbis amit én elvárok tőle, annak megfelel. Kis mennyiség is elég belőle, különben ragadós lesz a haj tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

katica22

2014. február 18.

Nem volt semmi extra dús hatás, egyszerű hajhab, nem ragacsos. Finom málna illata miatt adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

love_cinderella

2013. december 26.

Most próbáltam ki először és utoljára.. valamennyit dúsított a hajamon, de az "illata".. valami szörnyű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 26.

Dancy08

2013. október 4.

Tény hogy nem olcsó, de parabén mentes ami jó pont! Az illata málnára hasonlít szerintem, de nem tartós. A hajam szép dús lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Hibiszkusz

2013. szeptember 20.

Nem rossz, de nem is kell tőle elájulni. Az illatát nagyon szerettem. Elég drága volt, de legalább jó sokáig tartott. Négyest kapna, de az ára miatt csak hármaska lesz belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Szeszi

2013. augusztus 23.

Hát én nem fogom annyira siratni ha kifúj, annak ellenére sem, hogy ennél jobb hajtőemelőt MÉG nem találtam. Olyan középszerű amit tud, mindig elveszi a fényt a hajamtól, magyarán eléggé szárít, az illata meg nagyon mű és egy hét után már azt mondtam, hogy rosszul vagyok tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

csokilany

2013. július 22.

Én úgy látom, csak megújult a termék, mert a feje más lett, de gondolom a tartalom maradt. Én még a régi fejes verzióból vettem a kiárusításkor 799-ért, és nagyon meg vagyok vele elégedve, de 1600-ért már nem venném meg. Előtte balea-sat használtam, az erősebb volt, és keményebbek is lettek tőle a hullámos fürtjeim. Ez szelídebb, azt hittem másnapra már nem is lesz tartása a hajamnak, de még 2 napig kellemesen viselhető, tehát végülis hosszabb távon jobb a hatása, mert nem ragasztja össze a fürtjeim. :) Ha lesz min. 20-25%-os akcióban, akkor még biztos veszek belőle. Ja és isteni az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

LovasBabi

2013. július 6.

Ha tudtam volna hogy megszűnik, felvásárolom, ugyanis ez a kedvenc hajhabom, dúsít, tartást ad, illatos, nem zsírosít, egyszóval szuper. Az egész Got2B család kifutóban van szerintem, mert most 999Ft a Rossmanban, de csak egyféle hajlakkot láttam (be is szereztem), meg 2 féle hajkrémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

Hidratálók: Lactic Acid, Hydrolyzed Collagen
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.