Schwarzkopf

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2019. május 3.

Kategória:   Hajformázók

A mattító szárazsampon texturáló hatással frissíti a frizurát, és eltávolítja a zsírt a hajról.

bendi13

2020. május 7.

Najó ez a szárazsampon egy csoda. Egyszerre szívja fel a zsírt, dúsít, tartást ad a hajnak és formázhatóvá teszi a hajat. Ha beállítod a hajad, tényleg úgy marad, olyan mint egy hajlakk is. Már többször újra vettem, sajnos ez is megszűnik. Használata után szép matt haj fogad, és nincsen semmilyen fehér maradványa. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

random

2019. május 5.

ezt a szárazsampont nagyon szeretem. de nagyon! és nem csak az illata miatt :D
még akkor vettem először, amikor rövid (szinte férfias) hajam volt, és amellett hogy mint szárazsampon tökéletesen tette a dolgát (akár két nappal is eltolta nekem a hajmosást), olyan tartást és dús hatást adott, amilyet nagyon ritkán láttam. emellett van egy kis hajformázó hatása is - kicsit mintha 2in1 hajlakk-szárazsampon lenne (olyat is próbáltam, ami ezt ígérte, de az meg inkább hajlakk volt, és nem jött be).
amióta hosszabb (hát, félhosszú) a hajam, azóta kevesebbet nyúlok érte, mert ezt a vékonyszáló hajat ilyen hosszúságban nincs az az isten, hogy megtartsa. de azért van otthon, főleg mert szeretem a szárazsamponom a parfümömhöz igazítani, és ez a férfiparfümökhöz jobban illik, mint a többi amit szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

ezt a szárazsampont nagyon szeretem. de nagyon! és nem csak az illata miatt :D

Alkoholok: Alcohol Denat.