Schwarzkopf

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: kisizé, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 27.

Kategória:   Hajformázók

Akár 4-szer teltebb kinézetű frizura, drámaian jó tartással.

Új got2b Volumania Hajformázó Hajhab
Ár: 500 , Eladó: dotdorothea
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

szabina357

2018. július 23.

A vékonyszálú hajamra a legjobb hajhab! Tartós hatást és volument ad, nincs ragacsos elnehezítő hatás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Enn777

2017. június 2.

Kedvenc hajhabom! Nekem ez vált be a legjobban, kipróbáltam már sok hajhabot a drogériások közül, kétség kívül ez a legjobb. Vékonyszálú hajnak is kiváló tartást ad, nem ragad. Kb. 5 éve használom ezt a fajtát, és nagyon megijedtem, mikor nem találtam a polcokon, de kiderült,hogy csak más csomagolást kapott. Sajna az új külső hozott még egy változást, mégpedig, hogy eltűnt az a csodás málnás illat, de még így is jó illata van. A hajhabot tudni kel használni! Ha csak rákened a vizes hajadra, és annyi,hagyod megszáradni, akkor olyan zsíros hatású, csimbókos lesz, ki sem bírod fésülni. Ne csodálkozzon senki ezen, hiszen a hajhab lényege,hogy rögzíti az adott állapotot...ezért kell mondjuk fejjel lefelé hajat szárítani vele, hogy aztán jó kis push up-os legyen a végeredmény. Tehát veszel egy diónyit, és eloszlatod főként a hajtöveknél, és aztán fejjel lefelé szárítod a hajtöveket, akkor a hajhab úgy rögzíti. Úgy nem megy,hogy rákened és jé, dús lesz...neked kell beszárítani! A tartós végeredmény érdekében még ennek a lakk változatát is szoktam használni. Ja, és nekem nem zsírosít, bár elég száraz hajam van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

asztromélia

2017. május 5.

Szerintem működik és ad tartást a hajnak, de szigorúan csak a (esti) mosás másnapján alapos fésülés után vállalható az eredmény. Az illata kicsit tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

kisizé

2017. március 9.

este hajmosás után szoktam diónyi mennyiséget szétoszlatni, de utána eléggé összetapad a hajam, kissé csimbókos :/ reggel a fésülködésnél eléggé tépi is a fésű, de az legalább szétszedi ezt az össztapadást. ha ez elmúlt akkor egész jó, könnyebben kezelhető a hajam és az amúgy nagyon zsírosodó hajam kevésbé zsírosodik.
a volumenről sajnos nem tudok jót írni :/ semmi extrát nem ad hozzá, nem dúsabb a hajam
az illata kellemes, közepes termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

az illata kellemes, közepes termék.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.