Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: bessie, Módosítva: 2019. június 11.

Kategória:   Hajfestékek

Világosítás, és lágy pasztell árnyalatok egy lépésben: a 2 az 1-ben formula a festékkrémmel előre összekevert pasztell pigmenteket tartalmaz. A hajnak egészséges kinézetet és tapintható puhaságot kölcsönöz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

koirankeksii

2022. július 3.

Tövében 6-os, többi részén nagyjából 8-9-es színmélységű hajra próbáltam ki. Először csak 2 vékonyka tincsen próbálkoztam nem annyira látható helyen, de egyáltalán nem fogta be a hajam. Ekkor már bátrabban ugrottam neki elől két világosabb tincsnek, és nekem nagyon tetszett a végeredmény, mert végre befogta. Purpe rose gold árnyalatot választottam.
Az eredmény pont olyan, mint szerettem volna, nem hivalkodó és pont "belesimul" a szőkés-barnás részek közé. Első hajmosás után azonban már kopni látszik, így lemegy egy csillag. Lilának azonban egyáltalán nem mondanám, inkább rózsaszín.

Egy jó tipp : aki csak tincseket szeretne, mint én, nem kell az egész festéket elpazarolni. Én megnéztem a festék-színelőhívó arányát (1:1), és egy picike tálba mindkettőből nyomtam ki egy kupaknyi mennyiséget, és ezt kentem fel. A többit vissza lehet zárni, és újra fogom majd kenegetni a tincseket, ha kopik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 3.

Missmochaccino

2021. június 9.

Kétszer próbálkoztam vele,egyszer narancsos árnyalattal,a másik a Cool rose nevű festék volt.A narancsos kikopott 1-2 mosás után,amiért pont nem sírtam,mert irreálisan mű,matt és csunya volt az eredmény,a szép,élénk narancs helyett.
A Cool rose-al régóta szemeztem,világos,mézszőkés hajra kentem,tehát azzal tisztában voltam,hogy nem lesz olyan,mint a leányzóé a dobozon,pedig milyen klassz is lett volna.A hajam színe mindenesetre kompatibilis volt a kis képkockákkal amire ígéri a festék,hogy valami rózsaszínes azért ki fog alakulni belőle.
Ennek tudatában kentem fel,vártam meg a hatóidőt és mostam is le.Rózsaszín nem lett,viszont cserébe olyan igazi kis rezesvöröses színt produkált mint a Vezércselből Beth Harmonnak van.😂
Ha erre vágytam volna,akkor minden szép és jó,de amit szerettem volna az távolról sem jött össze.Hogy tovább áztassam szegény festéket,megjegyezném,hogy csíp,mint a fene.
Azt hiszem,többet nem haverkodunk egymással.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Azt hiszem,többet nem haverkodunk egymással.

kiskrumpli

2021. április 19.

Próbáltam a purple rose goldot és a cool rose árnyalatot is. Szőkített a hajam alsó 2/3-a, ezt a részt festettem, hogy egyfajta színes ombrét érjek el. Mivel van a festékben világosító is, ezért nagyon szép átmenetet lehet létrehozni vele (sajnálom, hogy nem tudok ide fotót feltenni). Viszont nekem már az első hajmosás után erősen elkezdett kopni mindkét árnyalat, a 3.-4. mosásra pedig gyakorlatilag csak egy kis rezes-rosegoldos árnyalat maradt belőle. Ár / érték arányban szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

BadMink

2021. február 10.

Cool rose árnyalatot használok immáron 2 éve. Alapból leszívatom a hajamat/már csak a hajtövet festés előtt, aztán ez a festék jön. Először nagyon erős, lilás rózsaszín lesz, de egy mosás után a hajam pont olyan színű, mint a dobozon a lányé! Nekem 10/10-es!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 10.

szucsnikky

2020. október 8.

Nagyon vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. A Cool Rose árnyalatot vettem meg. Az itteni rossz vélemények ellenére lelkesen indultam neki a dolognak, mert alapból természetes, világos/középszőke hajam van évszaktól függően, régebben a színezők mindig jól befogták. Gondoltam most valami tartósat szeretnék, ha már szenvedek vele, ne 2-3 mosásig tartson. Megcsináltam otthon magamnak, még talán 5-10 perccel tovább rajta is hagytam az ajánlottnál, de már annyira rózsaszínnek és élnénknek látszott, hogy tovább nem mertem rajtahagyni. Majd kiöblítettem, ráraktam a dobozban lévő balzsamot. Már picit gyanús volt, hogy alig látok benne bármi színt is, gondoltam majd ha megszárítom akkor jobban fogom látni. Hát megszárítottam. És majdnem SEMMI. Éppenhogycsak meglátszik, nagyon minimálisan, szomorú is voltam, teljes pénzkidobásnak tartottam. Este csináltam, le is feküdtem aludni, majd másnap miután felkeltem, mintha erősödött volna a szín. Viszont nekem sem annyira rózsaszíne,s inkább barackvirág színű. Én még mindig nem látom magamon annyira látványosan, csak ha pont a tökéletes pillanatban a tökéletesen ráeső fényben a jó szögben nézek rá. Viszont akikkel azóta találkoztam, azt mondták, hogy ők látják, és szerintük nagyon szép lett.
Szóval nem tudom eldönteni, visszajelzések alapján látszik és szép, magamnak ezt annyira nem így látom. A tartósságára kíváncsi leszek, jövök updatelni 1-2 mosás után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

elanor

2020. július 23.

A cool rose árnyalatot és a purple rose gold árnyalatot is használtam, mindkettővel nagyon jó tapasztalatom volt. Elsőre szőkítés után szép egyenletes színük lett, olyan, mint a dobozukon. A cool rose árnyalatot egy vörösesebb rose gold festék lekopása után festettük, így is nagyon szép pasztell árnyalatú lett. Hajmosáskor halványodott, de nem kopott ki. Nagyon elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

Niki24

2020. július 13.

Cool rose árnyalat a szőke hajamat lilara fogta meg.. Biztos nem használom többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

gavalleria

2020. június 14.

A purple rose gold árnyalatot vettem és frissen szőkített hajra kentem fel. Nagyon szépen befogta ahol világosabbra sikerült a szőkítés, gyönyörű rózsaszín-lilás árnyalata volt. Viszont (!) egy hajmosás után erősen megfakult, előjött alóla a szőke haj. Nem egyenletesen kopott ki, volt ahol erősebb maradt a szín, volt ahol szinte teljesen szőke lett. Elvileg tartós hajfesték, de én jóindulattal is csak színezőnek nevezném.. A két csillagot megérdemli, mert tényleg csodaszép színe volt egy hétig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

r09

2020. február 9.

A hűvös rózsa árnyalatot használtam. A szőke hajamon ugyan világosított kicsit, de a rózsaszínből még csak halvány derengést sem látok bármilyen fényben is nézem. Pedig max ideig fennhagytam. Eléggé csalódtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 9.

hadri

2019. december 21.

Nagy csalódás volt ez a termék. Lilás árnyalatot vettem semmi szín nem maradt belőle a hajamba, pedig mindent előírás szerint csináltam. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Petróleumszármazék, hajfestékekben, hajszőkítő termékekben használatos hajszínező anyag. Irritatív hatású lehet.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.