Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: VikiM1987, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Kategória:   Hajfestékek

Metálosan fénylő, intenzív hajszín a LIVE Urban Metallics árnyalataival

Hűvös tónusok metál ragyogással, és fakulásgátló hatással. A kókuszolajat tartalmazó formula gyönyörű fényt és fémes csillogást nyújt a hajnak, az egészséges kinézetű és tapinthatóan puha hajért.

Schwarzkopf Live Urban Metallics Hajfesték U67&U71
Ár: 1000 Ft/db , Eladó: bendi13
Állapot: bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás, Foxpost

Ebaba26

2020. május 10.

A 092 lángoló vörös árnyalatot használtam. Kb. a hónaljamig ér a hajam, de két doboz elment rá sajnos, de csak azért, mert egy nem fogta be annyira jól. Igaz, sötétbarna az eredeti hajszínem, sokat volt festve, aztán tavaly visszafestettem sötétbarnára. Na erre ment rá ez a vörös/piros, és a 2 festékkel csodás színe lett! Tökéletesen befogta a sötét hajamat, élénk lett (igaz, nem piros, mint a dobozon, de élénk vörös). Már kb. 1 hónapja volt festve, még látszik benne a szín, de szépen kezdett kikopni, halványulni. Nekem bejött :) Mondjuk nem is féltem tőle annyira, mert régebben voltam már vörös, és sejtettem, hogy igazán piros ettől sem lesz a hajam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

unveszta

2020. április 2.

Dusty silver/U72-es árnyalat gyönyörűen befogta a kopott rozsaszin,foltos hajamat.Én se gondoltam volna,hogy ilyen szép lesz,mivel pár hónapja próbáltam a metallic silver/U71-es árnyalatot és konkrétan semmit nem csinált a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

mrsdoravarga

2020. március 8.

Szintén az a Smokey Grey u72 árnyalatot vásároltam meg, köze nincs a képen szereplő szürke hajhoz,évek óta szőkített hajamon hol zöldes narancs, hol sötétkék, hol fekete árnyalatú, soha egy szürke festék sem volt ennyire borzalmas a hajamon. Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

CsonkaLizii

Korcsoport: < 18
2019. október 5.

Nekem az u67-es árnyalattal lett befeste a világosbarna hajam.Hát köze nem lett ahhoz ami a képen volt.Foltos szürkét csinált a hajamból,szörnyű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 5.

rencike666

2019. szeptember 23.

Az U72-es árnyalatot próbáltam középszőke hajamon, köze nem lett ahhoz ami a dobozon van, ráadásul sötétebb is. Dühös vagyok mert drága volt és végre sikerült elérni a megfelelő színmélységet a hajamon erre most besötétedett. Kaptam egy totál semmilyen unalmas közép barnát, még csak azt se mondhatom hogy ezüstösen fénylik mert inkább aranylik. Annyi pozitívuma van hogy viszonylag nagy mennyiség, nem túl büdös és nem roncsolta a hajam de nekem ez nem ér meg 2 csillagot. Ezt a színt egy olcsóbb festékkel is elértem volna. Már ha ez lett volna a cél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Saranhuone

2019. szeptember 22.

Február: A blue mercury valami halvány szürkés akármicsoda lett az eredeti szőke lenövésemen, pedig még tovább is volt rajta mint 30 perc. Anno amikor nem lehetett színezőt kapni, párszor festettem kék mixtonnal a hajam, na annak volt ilyen színe. Pénzkidobás, bármelyik direkt színező jobban teljesít ennél.

Július 8: No gyerekek. Jöttem updatelni, mert kaptam még egy dobozzal. Már amikor megláttam, feldurrant az agyvizem, mert mint írtam, legutóbb csúnyán befürödtem vele de úgy voltam vele hogy jó szívből jött, valamivel keverve majdcsak jó lesz. Végül ma realizáltam hogy már megint 2 centis a lenövésem 1 hónap alatt szóval sürgősen kellett festeni de nem volt kedvem kimenni a házból...egy szó mint száz, elővettem az ajándékba kapott dobozt, mondván az a halvány szürkés lópikula is jobb mint a rikító sárgásszőke lenövésem. Felkentem, kivártam a 30 percet, lemostam és nem hittem a szememnek. Sötétkék lett!! Bárhol nyitom szét a választékot, egyenletesen és erősen befogta. Most ez hogy? Teljesen ugyanúgy kentem fel mint az előzőt, ugyanannyit vártam és ugyanúgy mostam le. Most dilemmában vagyok hogy mit csináljak az értékeléssel. Hogy létezik hogy az egyik doboz semmit sem csinál, a másik meg működik? Nem is gyártják olyan rég ezt a terméket hogy lejárt lehetett volna az előző vagy valami. Annyi hogy a mostani doboznál éreztem ahogy kicsit kellemetlenül bizsergeti a fejbőrömet, pár festéknél már tapasztaltam ilyet de emlékeim szerint az előző doboznál nem volt ilyen. Mindenesetre a mostani eredmény alapján feltolok rajta 2 csillagot és egyelőre megvárom a következő hajmosást. Az előző doboznál az első mosás ki is szedte a cuccot a hajamból (már azt a keveset ami rajta ragadt ugye), ha most benne marad akkor lehet hogy veszek egy harmadikat is és újra próbát teszek vele.

Na hajat mostam és teljesen benne maradt a hajamban. Megkapja a 3. esélyt, többletpontot majd ha az is működik.

Update szeptember: Megadok neki még egy csillagot, azóta használom és az elsőn kívül az összes dobozzal működött. Most a hajam felső 5 centije ezzel van festve, láthatóan sötétkék, csak a lenövés látszik, nem kopik (bár ez sampontól és mosásgyakoriságtól is függ, én heti 1x mosom Vargával). Szóval ja, jár neki. Amiatt az első dobozos befürdés miatt nem tudom neki megadni az ötöst de a 4-est igen, mert azóta tényleg működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

nicole74

2019. június 29.

Dusty Silver árnyalatot vettem, kb. megegyezik a sötét hamvas szőke festékek színmélységével, és szerencsére semmi vörös nincs benne.
Viszont nagyon erős szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 29.

Viszont nagyon erős szaga van.

mumini

2019. június 12.

Én az amethyst crome árnyalatot vettem meg és bár a sötét barna hajam nyílván nem lett olyan, mint a csomagoláson lévő nőnek, tetszik az eredmény. Egy szép, sötét lila színt kaptam ami kevésbé világos helyen szinte fekete, erősebb fényben/napfényen pedig nagyon erőteljes lila, ergo szímváltós hajam lett :D
Szárítani nem szárított, kopni is szépen kopott és a fodrászhoz képest olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Szárítani nem szárított, kopni is szépen kopott és a fodrászhoz képest olcsó.

LizLiz

2019. február 23.

Blue Mercury színben vettem meg, nagyon örültem, hogy végre nálunk is kapni, mert kék melírt szerettem volna. Több videót láttam róla, ott még barna hajon is látványos volt és alig vártam, hogy "bekéküljek".
Szőkített tincsekre kentem és a kék melír helyett feketét kaptam. Teljes pénzkidobás, remélem mihamarabb kikopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

random

2019. január 27.

épp most van a hajamon. hát azért csöpög egy kicsit... de nem vészes, és könnyen le tudtam szedni a bőrömről, szinte meg se fogta. amúgy praktikus ez a csőrös csomagolás.

up: nahátakkor. a festék szépen befogta a hajamat, sehol nem lett foltos vagy ilyesmi, ellenben majdnem fekete lettem. azért csak majdnem, mert ez nem a legfeketébb mélyfekete amit valaha láttam. ja és van egy padlizsánszerűen lilás tónusa, leginkább meleg lámpafényben látszik, napon annyira nem. Eddig egyszer mostam, nem fakult észrevehetően, pedig nem festett hajra való cuccokat használok. amúgy a hajam jó állapotban van, nem lett sem száraz, sem sprőd (bár a festés után nemcsak a mellékelt hajbalzsamot használtam, hanem az aussie 3min reconstructort is). ellenben nagyon attól tartok, hogy nem szürkésre, hanem lilásra fog fakulni. összességében: nem rossz, de nem ilyet akartam. Jó, lehet ahhoz le kellett volna szivatni a hajamat előtte, de az nekem annyit nem ért meg. most már csak abban reménykedem, hogy ha kifakult, ki tudom szedni hajradírral szőkítés nélkül,vagy ráfesthetek helyette egy vörösesfeketét. eddig marad a négy csillag, és nem újravevős... de ki tudja?

p.s.: nem fakult lilásra, és idővel egész szépen kikopott belőle a feketeség. viszont most az u72 dusty silvert vettem meg, azzal közelebbi eredményt kaptam ahhoz, amit elképzeltem. az is elég sötét lett, de már nem kimondottan fekete. összességében valószínűnek tartom, hogy a smoky steel felejtős, és átállok a dusty silver-re (hacsak nem találok egy u74-est, de szerintem az itthon nem kapható).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.