Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: VikiM1987, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Kategória:   Hajfestékek

Metálosan fénylő, intenzív hajszín a LIVE Urban Metallics árnyalataival

Hűvös tónusok metál ragyogással, és fakulásgátló hatással. A kókuszolajat tartalmazó formula gyönyörű fényt és fémes csillogást nyújt a hajnak, az egészséges kinézetű és tapinthatóan puha hajért.

Ár: 800 , Eladó: Edina23
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, 4-es metró vonala, fizetés: személyes átvétel
mumini

2019. június 12.

Én az amethyst crome árnyalatot vettem meg és bár a sötét barna hajam nyílván nem lett olyan, mint a csomagoláson lévő nőnek, tetszik az eredmény. Egy szép, sötét lila színt kaptam ami kevésbé világos helyen szinte fekete, erősebb fényben/napfényen pedig nagyon erőteljes lila, ergo szímváltós hajam lett :D
Szárítani nem szárított, kopni is szépen kopott és a fodrászhoz képest olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Szárítani nem szárított, kopni is szépen kopott és a fodrászhoz képest olcsó.

Saranhuone

2019. február 24.

A blue mercury valami halvány szürkés akármicsoda lett az eredeti szőke lenövésemen, pedig még tovább is volt rajta mint 30 perc. Anno amikor nem lehetett színezőt kapni, párszor festettem kék mixtonnal a hajam, na annak volt ilyen színe. Pénzkidobás, bármelyik direkt színező jobban teljesít ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

LizLiz

2019. február 23.

Blue Mercury színben vettem meg, nagyon örültem, hogy végre nálunk is kapni, mert kék melírt szerettem volna. Több videót láttam róla, ott még barna hajon is látványos volt és alig vártam, hogy "bekéküljek".
Szőkített tincsekre kentem és a kék melír helyett feketét kaptam. Teljes pénzkidobás, remélem mihamarabb kikopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

random

2019. január 27.

épp most van a hajamon. hát azért csöpög egy kicsit... de nem vészes, és könnyen le tudtam szedni a bőrömről, szinte meg se fogta. amúgy praktikus ez a csőrös csomagolás.

up: nahátakkor. a festék szépen befogta a hajamat, sehol nem lett foltos vagy ilyesmi, ellenben majdnem fekete lettem. azért csak majdnem, mert ez nem a legfeketébb mélyfekete amit valaha láttam. ja és van egy padlizsánszerűen lilás tónusa, leginkább meleg lámpafényben látszik, napon annyira nem. Eddig egyszer mostam, nem fakult észrevehetően, pedig nem festett hajra való cuccokat használok. amúgy a hajam jó állapotban van, nem lett sem száraz, sem sprőd (bár a festés után nemcsak a mellékelt hajbalzsamot használtam, hanem az aussie 3min reconstructort is). ellenben nagyon attól tartok, hogy nem szürkésre, hanem lilásra fog fakulni. összességében: nem rossz, de nem ilyet akartam. Jó, lehet ahhoz le kellett volna szivatni a hajamat előtte, de az nekem annyit nem ért meg. most már csak abban reménykedem, hogy ha kifakult, ki tudom szedni hajradírral szőkítés nélkül,vagy ráfesthetek helyette egy vörösesfeketét. eddig marad a négy csillag, és nem újravevős... de ki tudja?

p.s.: nem fakult lilásra, és idővel egész szépen kikopott belőle a feketeség. viszont most az u72 dusty silvert vettem meg, azzal közelebbi eredményt kaptam ahhoz, amit elképzeltem. az is elég sötét lett, de már nem kimondottan fekete. összességében valószínűnek tartom, hogy a smoky steel felejtős, és átállok a dusty silver-re (hacsak nem találok egy u74-est, de szerintem az itthon nem kapható).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Sylver

2019. január 23.

Soha többet nem veszek. Nagyot csalódtam. Sötét lett a hajam. Alig vártam hogy befeshessem, világos volt, erre most megint sötét. Felét kentem rá a rövid hajam miatt, de a másik fele megy a kukába. Sajnálom hogy pénzt adtam ki rá. Nem véletlenül volt akciós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. november 12.

Update: Borzalmasra kopott ki ez a festék! Úgy néztem ki, mint akinek rosszul lenne leszívatva a haja. Egyszerűen nem értem a Schwarzkopfot. Már a tálban lilává oxidálódik a festék, és mindig arra hivatkoznak, hogy a haj szerkezetétől függ a végleges hajszín...az a probléma, hogy ez a hajfesték minden csak nem füstös acél, hanem lila vagy fekete! Kinek, épp hogy sikerül...

Én mindig csomagolás alapján választok hajfestéket és az új Schwarzkopf csomagolások nagyon modernek, menők. Nekem szőkítve volt a hajam, aztán arra kentem ezt rá. Hát nagyon meglepődtem, mert én olyan hajra számítottam, amilyen a lánynak lesz a csomagoláson. Sötétben nagyon fekete színe van, aztán napfényben meg rikító lila. Engem nem zavar, mert először lila hajat szerettem volna, meg jól is áll. Csak az az érdekes, hogy minden egyes mosásnál engedi a színét, és most kezdtek megjelenni benne ezek a grafitos csíkok. Szerintem nagyon menő lett a hajam, annak ellenére, hogy nem azt a színt kaptam, amit kellett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 12.

VikiM1987

2018. augusztus 8.

Nagyon jó kis festék,viszont első festésre fekete lett a hajam(világos barna volt,alja szőke,a szőke részt is feketére fogta),aztán ahogy engedte a színét úgy lett sötét grafit szürke.
Nem szárította a hajam,szép fényes volt tőle,újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Nem szárította a hajam,szép fényes volt tőle,újra fogom venni.