Schwarzkopf

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andy88, Módosítva: 2019. november 18.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

Aquarine Complex tartalmával intenzíven ápolja erősíti és lezárja a hajhosszt és a hajvégeket, segíti a hajnövekedést és csökkenti a haj töredezettségét.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Szucsdetti98

2020. január 13.

Iszonyat vastag, töredezett végű hajamra kerestem olyan hajvégápolót, amitől nem lesz még jobban száraz a vége (ugyanis kb mindegyik termék, amit próbáltam, kiszárította).
Na ez egyátalan nem szárítja ki! Hajmosás után törölköző száraz hajrá fújom, megszárítom, és szép selymes lesz. :)
Végre nem nézek ki úgy, mint egy szalmakazal. Nekem nagyon bejött, ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

Végre nem nézek ki úgy, mint egy szalmakazal. Nekem nagyon bejött, ajánlom!

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.