Schwarzkopf

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: vivoo, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2018. január 23.

Kategória:   Hajápolók

Kaktuszfüge olaj mikro-keratinos hajerősítő olaj

• A kaktuszfüge magja gazdagon tartalmaz esszenciális zsírsavakat és tokoferolt, amelyek megvédik a hajat a külső hatásoktól, stimulálják a sejteket és intenzíven hidratálnak
  • A formula továbbá kombinálja a természetes olajokat mikronizált keratinnal, mely segít újjáépíteni a haj szerkezetét, anélkül, hogy elnehezítené
  • A kaktuszfüge olaj kivonat puhítja, ápolja és helyreállítja a száraz, sérült, vagy töredezett hajat
  • Erőssé, fényessé és puhává teszi a hajat, anélkül, hogy elnehezítené
  • Virágos, púderes illatú

Ár: 600 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Wacskamati

2019. november 13.

Nagyon szeretem az illatát. Hajmosás után teszem a hajvégekre, és szerintem szuper. Vastagszálú hajam van, és nagyon bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 13.

shoppingismycardio

2019. október 14.

Előtte Revlon-tól használtam az Orofluido-t, szerettem volna mást is kipróbálni.
1 hete használom, eddig úgy tűnik, hogy a hajam jobban szereti.
Sokkal puhább, hidratáltabb, nem érzem száraznak a végét 2 nap után sem, az orofluido-tól sajnos igen.
Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve, nekem túl édes, és furcsa, de szerencsére ez hamar elillan.
Az állaga viszont tömörebb, "ragacsosabb" az üvegből kijőve, mint bármelyik más olaj, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

1 hete használom, eddig úgy tűnik, hogy a hajam jobban szereti.

CeCeDrake

2019. szeptember 18.

Szettben vettem, sampon, maszk és ez az olaj együtt 6E, így nem veszélyes.
A rózsás az én nagy kedvencem mind közül, de gondoltam kipróbálom ezt.
Sűrűbb állagú, de hatásos készítmény. Az illatát idővel megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Szettben vettem, sampon, maszk és ez az olaj együtt 6E, így nem veszélyes.
A rózsás az én nagy kedvencem mind közül, de gondoltam kipróbálom ezt.
Sűrűbb állagú, de hatásos készítmény. Az illatát idővel megszoktam.

NovakneViki

2019. augusztus 19.

Volt egy kisebb kalandom ezzel a hajolajjal.

Eredetileg rózsaolaj párti voltam, de fodrász javaslatára beruháztam erre a kaktuszfügés változatra, mert állítása szerint ez csak egy fokkal sűrűbb, mint a rózsás. Hát kérem az a fok egy nagyon nagy fok.

Amikor kibontottam láttam, hogy sűrű olaj van az üvegben. Első használatnál próbáltam a jól megszokott módon a szárítás előtti félszáraz hajamon, úgy kissé fura volt, hogy nem sikerült mindent a hajamba dolgoznom, de gondoltam, ki kell tapasztalni a használatát.
Utána kipróbáltam hajszárítás után, úgy már jobb volt a helyzet, de sajnos ennél az esetnél elnehezítette a hajamat, gondoltam sokat használtam, majd a következő alkalomnál, már jobb lesz.
Utána kipróbáltam hajszérumhoz keverve, nem volt rossz, de nem is volt az igazi.
Majd legvégül kipróbáltam a hajmosás előtt a száraz hajon hajpakolásként, úgy volt az igazi.

Így, hogy tudom az én esetemben, miként érdemes használni, már nem akarom kidobni a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Volt egy kisebb kalandom ezzel a hajolajjal.

galivali

2019. április 26.

Jó az illata, kevés kell belőle. Jól ápolja a hajvéget. Télen a fejbőröm is nagyon száraz, én arra is használom. Hajmosás előtt egy òrával felkenem, majd hajat mosok. Nagyon jó erre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

fairynorah

2019. február 1.

Elcsábultam...hogy vajon mit tudhat egy 4e forintos hajolaj, a sima drogériásokhoz képest... Jelentem semmit :D az én hajamnak ugyanúgy nem elég, nem ér szinte semmit, naponta többször kenegethetném vele. Örülök,hogy nem egy még drágább agyonhypolt olajat vettem. Göndör, száraz hajamnak nem való a szilikon, maradok a rendes olajaknál. Az illata kellemes egyébként, méz-szerűen sűrű olaj, hajlamos összetapasztani a hajat, szóval vékonyszálú hajúak óvatosan a mennyiséggel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

gabbav

2018. július 24.

Király az illata. Kevés kell belőle mert zsíroz és a vékonyszállú hajat nem igazán tartja meg lelaposodik töle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

futotuz

2018. július 7.

Minden pénzt megér, legjobb hajolaj ez és a rózsás változata is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Minden pénzt megér, legjobb hajolaj ez és a rózsás változata is!

Anikok

2018. május 20.

Minden penzt meger, szinte eletre kelti a hajam. Nyaron lesz ket eve hogy hasznalom, csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

SchmitterBettina

2018. január 8.

El kezdett kicsit jobban törni a hajvégem, mióta obmre festéssel van a hajam. A fodrászom mindig ezt tette a hajamra szárítás előtt, puha lett tőle isteni illata volt. Meg vettem én is, ez való vastag szálú hajrá. Sokat segít a töredezésen, úgy látom. Drága, de nagyon kevés kell belőle, sűrű olaj. Viszont vigyázni kell mikor önti az ember, mert meg tud szaladni. Az adagolás nehézkes! De öt csillagot érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol