Schwarzkopf

Ár:   3410 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Kategória:   Hajformázók

Lapvashoz. 200°C-ig hőálló összetétel. Védi a haj nedvességtartalmát. Hosszantartóan megőrzi az egyenes, selymes frizurát.

NovakneViki

2016. augusztus 8.

Kipróbáltam, sajnos nem lett a szívem csücske, pedig az Osis+ család több tagját szeretem.
Szerintem a flakon porlasztója sok terméket juttat a hajra, úgyhogy ki fogom próbálni egy másik flakonba öntve. Első használatnál összetapasztotta a hajam, és másnapra még be is zsírosította, még néhány kísérletet teszek, ha jobbak a tapasztalataim akkor frissítek.

Átöntöttem másik flakonba, amiről tudom, hogy jobb a permetező része, és így már sokkal jobb volt használni, nem tapadt össze a hajam, így már vizes hajon is tudom használni (bár tudom, hogy a leírásban csak száraz hajon használat szerepel), szóval akinek nem vált be az, szerintem próbálja ki más porlasztós flakonnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

szivi81

2016. július 25.

elég régóta megvan (kb másfél éve) és még mindig csak a fele hiányzik. Sokáig kísérleteztem mennyit kell fújni, és várni a vasalás előtt. Ált 3 naponta mosom a hajam, és csak aznap vasalom. Ami nekem bejött, hogy a körkefés kiszárítás után -ami ugye nem lesz szögegyenes- egy rétegnyi hajra oldalankét, tehát jobbra, balra, hátra kb 2-őt fújok és kb 4 részletben engedem le a hajam, igy mindenhova odaférek, várok fél percet, amig kicsit megkeményedik a cucc a hajamon, és utána vasalok. Ha még akkor mész rá amikor még nedves, sztem nem lesz jó, na olyankor ragadós. 3 napig sima egyenes marad a hajam, nem zsírosodik, szép fényes. Amit viszont észrevettem, hogy ha pl ezzel a módszerrel kiszárítom fújom vasalom a hajam, és pl a 3. napon szárazsamponozok és be szeretném sütni beach waves-re vagy laza loknisra, kb fél óra múlva kidobja a hullámokat, nincs aza a hajlakk ami megfogja. hajsütőim drágák, jó minőségűek, enélkül kezelt hajamon működnek :)
úgyhogy tuti tud valamit :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

úgyhogy tuti tud valamit :D

Erina

2016. július 18.

Pixis szerzemény. Én is hővédőnek használom, nekem nagyon bevált. Tartós, könnyű használni és sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Emily123

2016. június 10.

Nem az első 'haj egyenesítőm'. Teljességében kijelenthetem hogy ez pénzpazarlás volt. Összeragad tőle a hajam (nagyon durván) , nehezít rajta és semmit se egyenesít. SEMMIT. Pénz pazarlás volt. Furcsa állaga lett a hajamnak, zsírosnak is látszott tőle és a szagát már meg se említeném. Szörnyű.... senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 10.

Tündér9

2016. március 26.

Pixiboxban érkezett hozzám. Alapból egyenes hajam van, így hajszárításhoz használom hővédő spray-nek. Három hónapja használom, eleinte nem tapasztaltam semmi különöset, de mostanában azt vettem észre, hogy szárítja a hajam, nem tudom, hogy a nem megfelelő hővédelem miatt, vagy amiatt, hogy a 2. összetevője alkohol... Az egyenesítő hatása viszont még az én hajamon is érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

barbyka01

2016. február 1.

Pixiben jutottam hozzá. Nagyon megszerettem, percek alatt kiegyenesedik a hajam. Ködös, párás időben is tartós az egyenesség, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Black Fairy

2015. december 14.

Nekem ez az első ilyen kimondottan egyenesítéshez használandó hővédő extra tartósító "csodacuccom"...Én a szagokat nem szoktam nézni, ha valami kimondottan büdös, azt megjegyzem, de szerintem ez elég elviselhető...
A hajat tényleg nagyon tapasztja, alig tudtam kifésülni utána, de ezt leszámítva az állagával nincs bajom - vagyis azt hittem valami nehéz, zsíros valami lesz, ezzel szemben egy viszonylag könnyed termékről van szó...

Az én hajam szörnyen makacs...úúgy nyolc éve minden nap vasalom (190 fokon, szóval az a 200-as limit itt nem zavaró), de ha kopogósra lakkoztam is visszaugrott úgy 5-10 percen belül, illetve mire befejeztem a vasalást, márt kezdhettem volna elölről (a hajvasalóm jó minőségű, más körülmények között - a fodrászom is ilyet használt, és úgy nekem is tartós lett - és más embereken tökéletesen működött, csak én a fürdőszobában szoktam hajat vasalni, és a pára nem igazán hajformázás varát dolog)...
Szóval az első legnagyobb sikerem, amit ezzel a termékkel elértem, hogy szögegyenesre tudtam - fürdőszobában - vasalni a hajam...tényleg egyenes volt...na ez már nagyon jó pont volt...Mondjuk ahova kevesebb termék került, ott egy hullámocska maradt benne, de annyi baj legyen (hátul a hajam aljára nem tudtam eljuttatni rendesen).
A második az volt, hogy a köd - és a makacs visszaugró hajam - ellenére nap végéig megtartotta azt a formát, amit reggel elértem..
A harmadik: reggel, felkelés után még mindig csak annyira lett hullámos, amennyire a hajvasaló legelső húzása után az marad...

Mindent összegezve: remek termék, de nem elhanyagolhatatlan, elhasználom, örülök, hogy megismertem, de ENNYIT nem fogok kiadni érte újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

CeCeDrake

2015. december 13.

Update:
Mivel szeptemberben vásároltam, ködös, párás időben eddig nem tudtam tesztelni, most az is megtörtént. Ebben pontosan olyan a hatása, mint a régi csomagolású társa, egyenes marad a haj.

A régebbi csomagolásút is használtam és ezt is. Most vagy a hajam változott, vagy az összetevők. A régebbit utáltam (amin egy női fej volt), ez valamiért jobban működik. A meleglevegős hajformázóm megléte óta már ritkán vasalok hajat, de akkor ezt használom és szuper az eredmény. Talán annyi, hogy nem extra fényes utána a haj, de egy pici olaj és kész is. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Update:

nikol1118

2015. február 10.

Sajnos nagyon nem jó. Büdös, kimondottan. A hatása a nullával ér fel, soha nem puffadt fel a hajam, most igen......... Ráadásul a használata óta 2 naponta hajat kell mosnom. Eddig ez nem volt jellemző!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Szandi21

2014. október 14.

Egyszerűen imádom, minidig használom hajvasalás előtt sajnos épp kifogyóban van az ára miatt nem biztos hogy újraveszem rögtön de ettől függetlenül nagyon jó kis formázó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.