Schwarzkopf

Ár:   2856 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovelyzee, Módosítva: 2015. március 3.

Kategória:   Hajápolás

Permetezhető por, mely felfrissíti a frizurát. Hihetetlen volument ad, megtartja a haj friss érzetét.

Dana1983

2021. július 19.

Én nem azért vettem meg, hogy sima szárazsamponként használjam hanem, hogy a frissen mosott hajamat jobban be tudjam sütni. A hajam nagyon tré, szögegyenes, vékony szálú, és bőszen ellenáll bármilyen formázásnak. Úgy csinálom, hogy (levágattam vállig érőre) este mosás után hajtőemelő és hajhab, éjjel megszárad, másnap a végére hővédő, a tövére ez, így sütöm be (de a tarkónál lévő/alsó részt nem), majd a végén lakk. Na, így rá lehet venni a kunkorodásra a hajamat. :-/
Amúgy a termék nagyon jó, a szórófeje kiváló, jól porlaszt, az illata nem erős és tényleg volument ad, nem lapul le a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 19.

mariann33

2021. június 16.

Sosem használtam ilyesmit,de mostanában több mindent kioróbáltam,köztük ezt is,és nagyon tetszik!
A legjobban az lepett meg,hogy nem szárítja ki a hajat!
Volument ad,közben selymes marad a haj,és mivel hosszúkás hajam van,nagy segítség ha 1 napot is kitudom tolni a hajmosást.
A fenti leírásnál nem is tudnám jobban elmondani,mit tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

A legjobban az lepett meg,hogy nem szárítja ki a hajat!
A fenti leírásnál nem is tudnám jobban elmondani,mit tud.

frankfanni

2021. május 12.

2x újra vettem. Sok száraz sampont próbáltam már, de ez az illata miatt győzött meg. 2 plusz napot jelent a hajmosásig, teljesen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

lenochka

2020. október 2.

Számomra "A" szárazsampon. Nagyon jó illata van! A hajmosást 2 napig is ki tudom tolni akár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Soly77

2020. január 10.

Tényleg nagyon jó, de semmivel nem tud többet mint az olcsóbb testvérei. Nekem ez így nem éri meg mert semmi pluszt nem kaptam a többihez képest amit eddig használtam. Az ára miatt nem fogom lehúzni hiszen itt a márkát fizettem meg. Ezen márka többi termékével sincs semmi gondom sőt nagyon jól teljesítenek. Az ára miatt szerintem nem jogos lehúzni a terméket, hiszen a boltban mikor ott állsz előtte te is látod mennyibe kerül és azt amit ígért be is tartja... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Ehiuk

2018. július 11.

Sokfele szarazsampont kiprobaltam mar. Nekem is a Batiste volt a kedvencem egeszen most tavaszig. Szerelem volt azonnal. Konnyen felszivodik es frisse teszi a hajkoronat. En eleg gyakran hasznalok szarazsampont es mindig olyan erzesem volt a hasznalatuk soran mintha nem kapna levegot a fejborom. Ket nap utan mar viszketni kezdek. Az Osisnal azonban abszolut nincs ilyen erzesem! Eleg draga, de nekem megeri a befektetes. Ugy erzem tovabb is tart mint a tobbi, akar nagyobb kiszerelesu szarazsampon. Azt esetleg meg tudna mondani valaki, hogy Magyarorszagon melyik uzletben kaphato?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

IrisAnn

2018. március 7.

Eddig Batiste-t használtam, abból is a cseresznye illatút, szuper volt, azonban legközelebb biztosan ilyet fogok beszerezni! Egy barátnőmtől kértem kölcsön és ő ilyet használ, hihetetlenül rendbe hozta a hajam és isteni finom illata van. Este alig bírtam rávenni magam a hajmosásra, olyan szépre varázsolta a frizurám. :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Csucsi08

2018. február 6.

Első szárazsamponom. Ezek után az Oriflames-nek esélye sem volt labdába rúgni :D A Batiste sem rossz. Ez talán egy fokkal jobb, viszont elég nehéz beszereznem itt vidéken, és picit drága is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Szoniboni

2016. november 22.

Nagyon finom az illata és többet használ, mint bármelyik eddig próbált szárazsamponom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

vikeral

2016. október 22.

Nem ertem miert nem nepszerubb ez a termek. Ajandekba kaptam, de azota tobbszor ujra vettem, baratnoim, rokonok kozott terjesztettem. Ez egy csodaszer, 1000szer jobb mint barmelyik masik szarazsampon. Azonnal hat, az illata tokely, nem neheziti el a hajam, dusitja azt. Hajmosas utan masnap este alaposan befujom, majd ugy megyek aludni. Reggelre beszivja a hajam + ejjel amugy is mindig leizzadok. Heti 1x hasznalom es hetente mosok hajat csak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol