Schwarzkopf

Ár:   2856 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovelyzee, Módosítva: 2015. március 3.

Kategória:   Hajápolás

Permetezhető por, mely felfrissíti a frizurát. Hihetetlen volument ad, megtartja a haj friss érzetét.

Ár: 2000 , Eladó: NiKii95
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással

Soly77

2020. január 10.

Tényleg nagyon jó, de semmivel nem tud többet mint az olcsóbb testvérei. Nekem ez így nem éri meg mert semmi pluszt nem kaptam a többihez képest amit eddig használtam. Az ára miatt nem fogom lehúzni hiszen itt a márkát fizettem meg. Ezen márka többi termékével sincs semmi gondom sőt nagyon jól teljesítenek. Az ára miatt szerintem nem jogos lehúzni a terméket, hiszen a boltban mikor ott állsz előtte te is látod mennyibe kerül és azt amit ígért be is tartja... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Ehiuk

2018. július 11.

Sokfele szarazsampont kiprobaltam mar. Nekem is a Batiste volt a kedvencem egeszen most tavaszig. Szerelem volt azonnal. Konnyen felszivodik es frisse teszi a hajkoronat. En eleg gyakran hasznalok szarazsampont es mindig olyan erzesem volt a hasznalatuk soran mintha nem kapna levegot a fejborom. Ket nap utan mar viszketni kezdek. Az Osisnal azonban abszolut nincs ilyen erzesem! Eleg draga, de nekem megeri a befektetes. Ugy erzem tovabb is tart mint a tobbi, akar nagyobb kiszerelesu szarazsampon. Azt esetleg meg tudna mondani valaki, hogy Magyarorszagon melyik uzletben kaphato?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

IrisAnn

2018. március 7.

Eddig Batiste-t használtam, abból is a cseresznye illatút, szuper volt, azonban legközelebb biztosan ilyet fogok beszerezni! Egy barátnőmtől kértem kölcsön és ő ilyet használ, hihetetlenül rendbe hozta a hajam és isteni finom illata van. Este alig bírtam rávenni magam a hajmosásra, olyan szépre varázsolta a frizurám. :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Csucsi08

2018. február 6.

Első szárazsamponom. Ezek után az Oriflames-nek esélye sem volt labdába rúgni :D A Batiste sem rossz. Ez talán egy fokkal jobb, viszont elég nehéz beszereznem itt vidéken, és picit drága is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Szoniboni

2016. november 22.

Nagyon finom az illata és többet használ, mint bármelyik eddig próbált szárazsamponom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

vikeral

2016. október 22.

Nem ertem miert nem nepszerubb ez a termek. Ajandekba kaptam, de azota tobbszor ujra vettem, baratnoim, rokonok kozott terjesztettem. Ez egy csodaszer, 1000szer jobb mint barmelyik masik szarazsampon. Azonnal hat, az illata tokely, nem neheziti el a hajam, dusitja azt. Hajmosas utan masnap este alaposan befujom, majd ugy megyek aludni. Reggelre beszivja a hajam + ejjel amugy is mindig leizzadok. Heti 1x hasznalom es hetente mosok hajat csak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Dorine

2015. szeptember 21.

Nekem nagyon bevált. Kellemes illata van, könnyű kifésülni, nem hagy nyomot, és kevés is elég belőle. Viszonylag gazdaságos a kiszerelése is, úgyhogy részemről jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol