Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2013. november 8.

Kategória:   Hajformázók

Enyhe tartást ad, könnyen formázhatod a hajad, fényes hatású.

myvogue13

2019. június 24.

én csak magamnak használom otthonra, igazából minden osis terméket nagyon szeretek. Szög egyenes hajam van, semmivel nem maradt benne a hullám (azok közül amit próbáltam korábban) de ezzel 2 nap után is tök jól megmarad. ritkán hullámosítom, de akkor elvárom, hogy úgy is maradjon. nagyon sokáig elég, absz. megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

ZazaBeautyBlog

2015. december 10.

Ez a kedvenc waxom évek óta! 10 éve dolgozom fodrászként,kipróbáltam mindenféle textúrát a waxokból,de nekem az örök kedvenc a gumisan nyúlós,ragadós marad. Nem kell belőle sok és csak annyi a titka,hogy tudni kell vele bánni. A saját hajamra is szeretem,természetes göndör fürtjeimbe belekócolva nagyon szuperül működik.
És az illata fantasztikus! Nem tudom megunni. Aki pedig sokallja az árát,annak elárulom,hogy otthoni használatra nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Zsuzsiyes

2015. szeptember 5.

Ezt a waxot csak használni kell tudni. Semmi baj nincsen vele. A 3-as erősség is rendben van. Nagyon jó termék arra, amire kitalálták. Én szeretem. Wax név alatt nagyon sok textúrájú hajformázót gyártanak. Mind-mind más. Hogy milyet válasszunk? Függ a hajhossztól, hajstílustól... Ha valaki szereti a waxot, jó, ha ismeri melyik textúra mire való. PL. az Osis Thrill beszárított frizurák vagy göndörített hajak tincsezésére kiváló. Egy rövidebb hajba bele túrni vele és kócolgatni viszont nem a legjobb választás, mert csak viaszos visszalapuló haj lenne belőle csapzott kinézettel. A matt waxok az extrémebb stílushoz megfelelőek, rövidebb, kócos stílushoz, vékonyabb szálú hajra vagy akik nem igénylik a fényt és férfiaknak. A lágyabb, gumiszerű, fényesebb waxok inkább a tincsezésre lágyabb formázásra valók. A géles állagú waxok jók tincsezésre, kócos stílushoz, rövid és félhosszú hajra, férfiaknak, zsíros, fényes hatás nélkül. Ebből az állagból van a legkevesebb szerintem. Ilyen a Wella Pearl Styler is. Nem olcsó, de szuper! Remélem segítettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Akane

2013. augusztus 12.

Nagyon jó illatú wax, enyhe tartással, nem a kedvencem, de nem rossz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Nagyon jó illatú wax, enyhe tartással, nem a kedvencem, de nem rossz. :)

zs

2013. június 17.

Ahhoz képest, hogy 3-as, nagyon gyenge. A 2-es sokkal erősebb (bár az más kategória, mert matt). A Got2Be ebben a súlycsoportban jobb és olcsóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 17.

anita0101

2013. április 23.

Imádom az osis termékeket de ezt egyszerűen nem tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Imádom az osis termékeket de ezt egyszerűen nem tudom használni.

marcsi1233

2013. április 5.

Bárcsak ne lenne ennyi az ára :D Fodrásznál megkérdeztem, hogy mi ez az isteni illat, és kiderült, hogy ő az :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 5.

Cipriana

2013. február 22.

Az illata mennyei és a hatása is fantasztikus, formál, tartást ad, de nem nehezíti el a hajat, nagyon-nagyon szeretem. Az enyém amúgy már több, mint 1 éve megvan és még rengeteg van benne, kevés is elég belőle. Szuper kis termék!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Színezék. Lilás piros.