Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. szeptember 28.

Kategória:   Hajfestékek

A makadámia dióból nyert olajat tartalmazó gyengéd festékkrém formula csodálatosan fényessé varázsolja a hajat, miközben természetes kinézetű és lágy tapíntású marad! Friss málna, licsi, barack és rózsa illatú. Ammónia nélkül.

veruka

2018. január 1.

Már kétszer használtam a kávébarna színt, jó tapasztalatom van. Érzékeny a fejbőröm, erős hajhullással küzdöttem évekig, így félve próbáltam ki. Első alkalommal ezért fele ideig hagytam csak fent, de így is szép színt adott. Másodjára teljes időre hagytam, valóban sötétebb lett az eredmény, szinte fekete, de nem volt így se bántó vagy mű. Pár mosás után szép, természetes lett, visszaadta az eredeti hajszínem.
Mivel majdnem naponta mosom a hajam, nekem sztem tovább bírja, mint 24 mosás, már túlvagyok 30-on is és még BŐVEN tart a szín.
Egy kicsit csípi ugyan a fejbőröm, és pár napig hámlik (gondolom csak lemaródik valami amire ez a reakció).
Ezzel együtt, nekem bevált, szeretem, nem pánikolok a hajhullás miatt mert nem fokozta, az ára jó, akciósan meg remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Enci76

2017. január 13.

Sokáig a kávébarna színt használtam. A világos barna hajamat majdhogynem feketére festette, olyan barna árnyalattal. Kicsit fura volt, meg szokatlan, de hamar azonosultam a színnel. Még tetszett is. A hajszálak szinte életre keltek, jó tartása volt tőle a frizurámnak. A színe folyamatosan kopott, kb. kettő hónap kellett míg véglegesen eltűnt a hajszínező a hajamról. Lényegében jó hajszínezőnek mondhatom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

vaczkor

2016. június 24.

Középbarna hajamra kentem a gesztenyebarna színezőt. Bordó beütésű sötétbarna lett, fényes-csillogós. Nem erre számítottam, de imádtam, sztem gyönyörű ez a szín. Az első 4-5 hajmosásnál még bordó volt a hajmosó víz, de aztán már nem fog (esőben sem póló vállát). Fokozatosan kopik, nagyon kellemesen, nem nő le. Én kb. 4 hónap múlva kaptam vissza az eredeti hajszínemet. Puha és fényes lett tőle a hajam. Jöhet a következő menet, izzítok egy hardcore vöröst... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 24.

barbigirl21

2015. szeptember 7.

Nekem is sötétebbre fogta be. Úgy hallottam, a legtöbb hajszínező így viselkedik, szóval számítottam erre, és mivel nem is hajszín - váltás céljából vásároltam, nem voltak irreális elvárásaim. Az egyre sokasodó ősz hajszálaimat szerettem volna elfedni vele, és sikerült is, de 3 hét alatt azért kopott annyira, hogy újra előbukkantak az ősz szálak, tehát havonta érdemes lesz újravennem.
Viszont szinte semmivel nem teljesített rosszabbul, mint az első hajszínezőm,a Casting Creme. Szóval továbbra is ezt fogom venni, mert fele (harmad) annyiért is elérem a kívánt hatást. Főleg, ha a maradék Casting - os balzsamot használom utána :DD Amíg nem muszáj festeni a hajam, kezdetnek ez teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

pixybaba

2014. szeptember 19.

Egyszer használtam egy gesztenye árnyalatot az akkor sötét mézszőke hajamra. Gondoltam, jól esne egy kis világos gesztenye szín. Hát, kaptam egy sötétbarna árnyalatot. Ráadásul hiába volt színező ráírva, úgy beleette magát a sötétbarna a hajamba, hogy nem győztem kivilágosítani. Nagyon átverve éreztem magam, mert a dobozon a nő haja tényleg világosbarna volt, és az én hajam sem fekete volt a festés előtt. Viszont festés után gyűlöltem tükörbe nézni. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

pzita93

2014. szeptember 13.

Én most a sötét eperrel festettem a hajam. Gyönyörű színe van, de sajnos a várva várt eper illat elmaradt. :( (bár nincs erős ammónia szaga sem) Helyette viszont szép fényes és puha a hajam. 1 dobozban elég kevés a festék, szerencsére nekem rövid a hajam így elég volt, de vállig érő hajhoz mindenképp 2 kell. Remélem tartós marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Odil

2014. augusztus 31.

Höjj de szilva lilás fekete lettem ettől a bíbor cseresznyétől. o_O
Nem sértődtem meg igazán, végül is mindent túlélek, csak a barna az, aminél még kopasz is inkább lennék, meg aztán olvaslak titeket, majd biztos rendbe jön.
Ettől eltekintve nagyon elégedett vagyok a minőségével. Tökéletesen befogott mindent pik-pak, az illata is viszonylag kellemes, ráadásul gyönyörű, csillogó, puha lett tőle a hajam anélkül, hogy szilikonnal terheltem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Höjj de szilva lilás fekete lettem ettől a bíbor cseresznyétől. o_O

shiny

2014. február 1.

Anno gesztenyebarnát vettem a barna hajamra (inkább kávébarnának mondanám, nyáron világosodik, amikor kiszívja a nap, és szőkésebb fénye van), aminek az lett a vége, hogy szinte fekete lett a hajam, és nem hogy vörösesen, de inkább lilásan fénylett, nagyon nem szerettem. Sokat mostam, hátha megszabadulok tőle, meg kentem mindenfélével, rá kb. egy hónappal lett vöröses színe. Ott döntöttem el, hogy soha többé, bár hozzáteszem, utána látványosan jobban nőtt a hajam, mint előtte. Ennyiből pedig megérte, de a színe nagyon nem, és még egy évvel később is látszottak a vöröses foltok a hajamban, tehát nagyon ragaszkodik is az ember lányának hajához.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

kozlokova73

2013. május 19.

En nem ertem ,a hajam rosszabb allapotba kerult a hasznalata utan. Konkretan ezt a festeket hasznaltam. a hajam budos volt.szalma hatas,de a szine. Hat, ami szin a kepen lathato annyit mondok tovabbra is csak a kepen volt lathato. amugy tartos festek. Meg az a halvany arnyalat amit en szereztem ezzel a festekkel meg az is nehezen kopott. Kulomben mindenkinek a hajan maskeppen reagalnak a festekek. Lehet,hogy az volt a baj,hogy azelott vilagos barna festeket hasznaltam,nem tudom,de az bisztos,hogy ez utan a termek utan mar nem erdeklodok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 19.

kinguci.19920911

2013. április 9.

Ma festettem,és sötétebb lett jóval,láttam ugyan ezt többen írtátok,mennyi idő alatt kopott és világosodott?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Metanol, metil-alkohol, régies nevén faszesz. Színtelen, jellegzetes szagú. Vízzel korlátlanul elegyedik, ezért kiváló oldószer (solvent) és denaturáló hatású. Erősen mérgező, mert a szervezetben az alkohol dehidrogenáz nevű enzim formaldehiddé alakítja, ami erős sejtméreg. Májkárosító, idegméreg. A bőrön át is felszívódik, ezért hosszabb távon veszélyes a (fej)bőrrel való érintkezés.