Schwarzkopf

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SLetti, Módosítva: 2015. március 2.

Kiszerelés:   50 ml és 50 ml
Kategória:   Hajfestékek

Az ultimate keratint tartalmazó festék formula mélyen ápolja a hajat,miközben a haj szerkezetébe zárja az intenzív festékpigmenteket a hosszú színintenzitásért.A haj szerkezete érezhetően puha és selymes lesz,gátolva a hajszínt  fakulásától

• A hosszantartó színintenzitásért

1 tubus festékkrém 50 ml
1 flakon színelőhívő 50 ml
pár kesztyű
1 használati utasítás

A lent felsorolt összetevők a C1 Zafír Fekete krémhajfesték összetevőit tartalmazza.

ggretus

2018. február 9.

Nekem nagyon tetszik,kékes feketét használok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

Nekem nagyon tetszik,kékes feketét használok

javi

2018. február 9.

Kopik, és nem is kicsit. Sok hajszálam kihullott tőle. Plusz, mintha jobban zsírosodna tőle a hajam (nem tudom ez hogy lehetséges?? de semmi más új terméket nem használtam) szerettem volna hogy bejöjjön ez a hajfesték, de eddig nagyon nem úgy néz ki.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

sleepless

2016. augusztus 8.

Még évekkel ezelőtt a nugát színt próbáltam, az jó volt. Utána a mézbarna majdnem fekete lett. Tesómnak a rézvörös jó volt.
Legutóbb a szőkítés után akartam kicsit hamvasabbra festeni az A10-zel.. Semmi változás :/
Nincs túl sok benne, még jó, hogy most csak vállig ér a hajam. Csak azért vettem meg, mert le volt értékelve, vmiért sose voltam oda érte.
Egyre drágább, el nem tudom képzelni, miért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Egyre drágább, el nem tudom képzelni, miért.

balankaa01

2016. augusztus 8.

Besárgult szőkét szerettem volna visszafesteni az eredeti hajszínemre, ami sötétbarna, ezért megvettem a legsötétebb árnyalatú barnát, de anyukám javasolta, hogy vegyek ez mellé egy világosabbat is, és keverjem őket.
Így tettem. Vettem egy szőkésbarnát, amit teljesen, a sötétbarnát pedig csak félig kevertem ki. Még szerencse, hogy hallgattam rá... Az eredmény fekete lett, de hála az égnek, elég jól kikopott a színe a mosások folyamán, úgyhogy végülis sikerült visszakapnom a sötétbarna hajszínem, csak a fénye lett más, de azért szép.
Végeredményben nem vagyok megelégedve vele. Szörnyen büdös ammóniaszaga van, ami csak 2-3 mosás után szűnt meg. Csípte is a fejbőröm..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

nagyerika28

2016. május 16.

N7-es világosszőkét próbáltam ki és nagyon tetszik.Természetes inkább sötét szőke árnyalat lett,de pont ilyet szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Lexy96

2016. május 15.

Kb. másfél hónapja lett befestve a hajam először életembe ezzel a C1-es árnyalattal, kellett 2 tubus hajfesték mert hosszú és sok hajam is van, alapból nem volt túl világos haszínem a csomagolásból megtudtam hogy eredetileg középbarna :D Amikor barátnőm elkezdte felvinni a hajamra, lila volt mire az egészet felkente már kék, én meg magamba : úristen minden színű a hajam csak nem fekete xd amikor elkezdtem kimosni akkor sötét lila volt a víz, de utána elégedetten néztem bele a tükörbe .... csillogot, puha volt meg nagyon jó illata ... és a legfontosabb , hogy jól befogta.. a további hajmosásoknál is lila volt a hab meg a víz, mostmár nem és nem is kopott ki annyira mint gondoltam. Elégedett vagyok... 1 hónap múlva még átfestetem de szerintem nem lesz szükséges sűrűn festetni . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

szzsuzsa0822

2015. november 29.

Brutál! Gyönyörű szép fényes és természetes hajszínem lett az N5-ös árnyalatot használtam. Komolyan mondom ennyire szép, festés után még soha nem volt a hajam, ez a keratin komplex nagyon tud valamit :) Abszolút nem roncsolta a hajam, nagyon meg vagyok elégedve a végeredménnyel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

kovacsrekaa

2015. augusztus 12.

Az N3-as kozepbarnabol vettem 2 dobozzal. Akcios volt a dm-ben, illetve jol melle is nyultam.:)
Az illata kellemes, nem csip meg semmi viszont nagyon osszefog mindent, es alig tudtam a mosdorol levakarni. Az ujjaimon meg mindig ott van.
Az hogy nem olyan hu de tartos.. hat bolti.:) En mindig kiserletezek, igy ez nekem nem baj. De nem ajultam el tole.. Nekem ez is, mint minden palette 3 csillag

Update: sajnos le kell pontoznom. A szin amit kaptam, egy nagyon franko kis feketenek el ment volna. Mosom a hajam, de semmi valtozas. Ugy nez ki, mint amikor a fekete kezd kikopni es ilyen furi barnas lesz... raadasul nagyon ragaszkodo, fejboromrol alig tudom fel vakarni. Nagyon nem az en szinem ez a festek... nem is tetszik, de nem szeretnek ennyit hajat festeni egy honapban.. .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

ZsoZsi35

2015. június 10.

Nagyon szeretem, évek óta használom. Nem bűdös, nem folyik, könnyű vele dolgozni. Kb. fél óra, háromnegyed óráig hagyom a hajamon. Az első lenövés festés után kb. 4-5 héttel jelentkezik. RI5 az én árnyalatom, csodaszép :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

Adrienn08

2015. május 23.

Az N3-as, középbarnával festettem, fekete lett. Mondjuk számítottam rá, hogy sötétebb lesz, de azt nem, hogy ennyire, viszont nem bánom.:D Nagyon szép színe van, a hajam pedig iszonyat fényes és puha. A kopására viszont kíváncsi leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3