Schwarzkopf

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jujo, Módosítva: 2014. július 31.

Kategória:   Hajfestékek
Bőrtípus:   Normál

A Palette első tartós hajfestéke, amelynek formulája intenzív színpigmenteket tartalma és tápláló olajokkal ápol - a pompás ápolásért, a hosszantartós gazdag haszínért és ragyogásért!

Ápoló olajokkal ez extra ápolásért és elbűvölő ragyoságért

A 7 féle ápoló olajjal gazdagított pakolás gondos hajápolást biztosí a hajfestés után, így a haj lágy tapintásű és könnyűen kisimítható lesz.  A hajat egészséges kinézetűvé varázsolja, miközben mélyen ápolja. A rendkívüli ápolásnak köszönhetően a hajszín csodálatos, a haj ragyogó lesz. A 7 féle olaj: Marulaolaj, Szezámolaj, Manduaolaj, Olívaolaj, Barackmag-olaj, Makadámdió-olaj.

brigsi18

2018. március 6.

kellemes illat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 6.

kellemes illat

Grumpi

2015. március 4.

Rá kattantam az olajos festékekre,ezt is teszteltem és meg kapja az 5 csillagot,bár az illata nem tetszik ez már egyéni probléma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.

GI85

2014. március 28.

Én anno a 400as középszőkét vettem meg. Szőkítés után nem volt egyenletes és sárga árnyalata volt a hajamnak. Ezzel festettem be, hogy ne nézzek ki úgy, mint egy bohóc és nagyon jól bevált. Szép egyenletes lett tőle a hajam. Utána sikerült fokozatosan kiszőkíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Thumpa

2013. október 2.

667-es színben vettem (http://static.szepsegbolt.hu/images/product/6d/9c/1466_3.jpg), és a közép/sötétszőke hajat kb. sötétebb barnává varázsolta, vöröses fénnyel. Nagyon kellemetlen meglepetés volt. Két pontot kap, mert ha jól dereng, valami hasonló eredményt jelzett a dobozon sötét színhez (szerintem az enyém nem volt annyira az, emellett a dobozon lévő színhez viszonyítva is nevetségesnek tartom kissé).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Ejwi

2013. augusztus 22.

Fehér-aranyszőke volt a dobozra írva... és szürke lett a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Fehér-aranyszőke volt a dobozra írva... és szürke lett a hajam...

Gittab88

2013. augusztus 2.

Szuper :) ! Pont ezt a színt vettem meg, picit hátközép feletti a haj hosszúságom, eredeti színem sötétbarna, ebben voltak pink melírcsíkok, plusz kb. nyaktól lefelé az alja is pink volt, ehhez természetesen szőkíteni kellett a hajam, több festéket is kipróbáltunk a fodrászommal, de mind hamar lekopott, 2-3 mosás után szinte szőke volt már a hajam, ami nem az én színem..
Arról nem is beszélve, hogy már kezdtem aggódni, hogy a sok festéstől tönkre megy a hajam, így tegnap eldöntöttem, hogy szépen befestem egy színűre, házilag, ezzel a pinkkel csak a baj van. Felhívtam a fodrászomat, azt tanácsolta, hogy Palette-t próbáljak ki, abból is a padlizsánt, hát be is vált, 30 percig hagytam rajta, az eredményt imádom: lakásban, fedett helyen már majdnem fekete, fényben viszont csodálatos lila, egy fél árnyalattal világosabbak a szőkített részek, aminek külön örülök.
Kíváncsian várom, hogy hány mosást fog kibírni, eddig 5* !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Kíváncsian várom, hogy hány mosást fog kibírni, eddig 5* !

banramona

2013. július 18.

Én biztos nem veszek még egyszer. Pedig régen már használtam sima Palette Deluxe-ot, akkor nem volt semmi probléma. Most viszont a festés óta apró hajak vannak mindenhol, annyira törik tőle, és még 6 hajmosás után is ereszti a színét. Nekem ez most nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Gigi81

2013. február 15.

Rendszeresen ezt a hajfestéket használom, jól fed, allergiás reakciót nem okoz, nem "maszatol", könnyű kimosni a hajból, lemosni a bőrről, és tartós. Az illata nekem nem erős, többféle színárnyalatot kipróbáltam már, és mindig a dobozon lévő szín lett a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology