Schwarzkopf

Ár:   5680 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorus, Módosítva: 2012. május 22.

Kategória:   Samponok

Újjáépíti a sérült haj szerkezetét.

Írisz

2017. június 12.

Az itteni vèlemènyek alapján vettem,de a várt hatás elmaradt sajnos.Egy átlagos sampon számomra,se nem hidratált,se nem fènyesített, viszont hamarabb zsírosodtam tőle.Mentsègère mondva,az Èn hajam elèggè károsodott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Dalma9411

2017. május 7.

Nagy reményekkel vettem meg... A hajam nem volt rossz állapotban, de vágytam arra pluszra, hogy fényes és puha legyen a hajam. Hát nekem semmi változást nem hozott. Olyan volt, mintha egy sima drogériás olcsó samponnal mosnék hajat. Elhasználom, de tuti nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 7.

lizibartha

2017. március 15.

egy banális véletlen során kaptam meg ennek a samponnak az egy literes verzióját. Ez volt az első professzionális samponom. A különbség ég és föld volt, nagyon szépen rendbepakolta a hajamat. Krémesebb és tömörebb állaga van. Viszont egy idő után megszokta a hajam és könnyen zsírosította így már csak alkalomadtán nyúlok hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Kingácska0807

2016. november 26.

Elnehezült tőle a hajam. Fényesnek fényes volt, viszont lapított. Nem érzem azt a professzionális hatást. Ezt egy jobb drogériás sampon is nyújta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

AcsAgnes

2016. november 21.

Eddigi legjobb samponom és balzsamom. Derékig érő hajam gyorsan töredezik, gyakran száraz a vége. Ezektől a termékektől puha és fényes lesz a hajam, nagyon könnyű kifésülni. A környezetemben mindenki észrevette, hogy egészségesebb és fényesebb a hajam. Nem a legolcsóbb darab, de drogériás samponokkal sose értem el ilyen hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

edo328

2016. augusztus 2.

Kevés is elég belőle, jól tisztít, és nekem nagyon bejön az illata. Joicoról váltottam erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

NGT

2016. június 14.

Fodrász ajánlotta, minekutána havonta változtatom a hajszínemet szőke-vörös-barna-pink-kék vonalon. Korpásodásos problémám is volt előtte, valahogy úgy éreztem, a samponok (Yves Rocher) nem tisztítanak kellőképpen és ráadásul nem is ápolnak. Minden gondom megszűnt a sampon használatával, és hiába nem a legolcsóbb, megéri az árát, nem fogok másra váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

viki1993

2014. augusztus 15.

Eddigi legjobb samponom, amit valaha használtam! A hajam nagyon száraz volt, mivel gyakran vasaltam, de ez a sampon remekül helyrehozta a száraz hajamat. Én az Indola Innova repair kondicionálóval használom. Az ára sem vészes ha internetről rendelem, de fodrász szalonokban elég sok pénzt kérnek érte. Külön csillagot azért adok neki, mert nagyon lassan fogy, pedig heti 2-3x mosok hajat. Az illata pedig isteni, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

zsuzsika

2014. március 30.

Nekem bejönnek a Schwarzkopf termékek, és ezt a termékcsaládodt nagyon szeretem.
Nagyon szépen rendbetette a száraz végű, töredezett hajamat a sampon-balzsam-pakolás-hajvégápoló krém kombó.
Azóta váltottam másra, de egy vag két flakon más után visszatérek ehhez, vagy ha úgy érzem, szárazabb a hajam.
A hajvégápoló krémen érdemes azonak elgondolkozni, akik nem igazén vannak oda az olajakért, nekem nagyon-nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

dorus

2012. július 11.

Én ezt a sampont használom már egy jó ideje, a BC Repair Rescue hajpakolás után vettem meg, és egyszerűen isteni!! Ajánlom mindenkinek!! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.