Schwarzkopf

Ár:   2530 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sz. Csilla, Módosítva: 2015. április 1.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Nutritive-Balance komplexom és mentol összetevőkkel minden típusú hajat alaposan tisztít, valamint eltávolítja a zsír és termékmaradványokat, miközben ápolja a fejbőrt.

Blackxentric

2020. január 2.

Nagyon sokáig elég volt a flakon tartalma nekem. Nagyon jól tisztít, hozza amit vártam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Detti90

2018. december 6.

Fodrászom ajánlására vásároltam meg. Évszakváltásoknál hajlamos a kelléténél is jobban zsírosodni hajam, és ezekben az időkben semmilyen sampon nem segít a hajamon csak ez. Gyönyörűen letisztítja a fejbőröm és a hajam, kevés is elég belőle, mert jól habzik. Ez nem az a fajta sampon, amivel állandóan hajat kell mosni, mert nagyon kiszárítja a hajvégeket, nekem is balzsamoznom kell utána, ezért csak egy héten egyszer használom ezt a fajta sampont és kizárólag időszakosan. Mivel gyönyörűen letisztítja a zsíros hajat, ezért elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

Isabelle15

2017. november 18.

Első alkalom után csodás eredmény. Kitolta a hajmosás idejét 3 napra, ami nálam hihetetlen volt. . Azután csak egyre rosszabb lett. Már egy nap alatt bezsírosodik a hajam. Kidobom, nem kínzom tovább magam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Írisz

2017. június 12.

Abszolút tisztító samponnak használtam,csak hetente-kèt hetente.Utána jó erős pakolást raktam fel,így nem volt feltűnő hogy szárítana,viszont nekem gyengèn habzott.Bevált,de erre találtam olcsóbb sampont,ha akciósan találnèk,akkor viszont újra vennèm :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Notti94

2017. június 9.

Szerettem, bár ugyanúgy zsírosodott a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Szerettem, bár ugyanúgy zsírosodott a hajam.

perie

2017. április 7.

Egyetértek az előttem szólóval: valóban elég 1-2 hetente használni. A festett hajból ugyanis eléggé elkezdi kiszedni a színt, (-1 csillag), ezért én mindig csak hajfestés előtt alkalmazom, akkor viszont tökéletes. Nagyon jól tisztít, nem zsírosít, nem szárít, még egy picit fényt is ad a hajnak. Aki nem szereti a mentolos illatot, az viszont ne próbálja ki, mert eléggé átható mentol illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Sz. Csilla

2015. április 30.

Még csak egyszer használtam, de máris hatalmas sikert aratott nálam! A sok ápolószertől elnehezült, fénytelen volt a hajam. Az előző samponom nem tudta kitisztítani, hiába nem is kentem már rá mostanában az ápolókat. Fakó, fénytelen volt és össze állt tincsekben. Mivel nem volt nagyon töredezett, éreztem, hogy nem a hajam minősége ment tönkre. Ajánlották, hogy egy mélytisztítóval szabadítsam meg a hajam a sok lerakódástól, így vettem meg ezt a sampont.
Most mosás után annyira szép sima és csillogó a hajam, mint már régen nem volt.

Update: továbbra is nagyon szeretem! :) Viszont elég csak 2 hetente használni, hogy eltávolítsuk a maradványokat, amiket a kímélő sampon és az ápolók rajta hagytak. A túl gyakori használata kiszárítja a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

Most mosás után annyira szép sima és csillogó a hajam, mint már régen nem volt.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Niacinamide, Sodium Lactate, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions