Schwarzkopf

Ár:   4950 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2011. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Vékonyszálú hajra értékes marula olajjal azonnali ragyogó fényt és lágy tapintást kölcsönöz a hajnak, anélkül, hogy elnehezítené. Az innovatív párolgó formula egyesíti a botanikus olajok jótékony hatását, de nem nehezíti el a hajat. Ultra vékony réteget képez, majd beszívódik a hajba, minek következtében ragyogóvá és rugalmassá válik.

Ár: 4900 Ft , Eladó: Niki1491
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Sherka

2019. július 9.

A fodrászom tanácsára vettem meg, mert hosszú szőkítés-folyamaton ment keresztül a hajam: közép-sötétbarnából hamvas balayage szőkét varázsolt. Vékonyszálú, mégis sűrű a hajam, de meglepően jól bírta a strapát, ahhoz képest mennyit nyúztuk. Eleinte mindig kellett kicsit a végéből vágni, de mióta ezt használom újra mell alá ér, bár úgy nő, mintha gyorsasági verseny lenne. Egyáltalán nem törik a hajvégem. Először nem ezt a fajtát szerettem volna megvenni, hanem a lágyabb lila színűt ugyanebből a termékcsaládból. A fodrászom azt mondta, hogy csak nagyon keveset szabad felvinni belőle, mert kicsit nehezebb állagú, lassabban szívódik fel (zsíros hatást tud kelteni), és a fejtetőre inkább ne kerüljön, mert ott bizony tényleg zsírosít. Követve az utasításait nekem remekül bevált, kb. fél éve használom és a bő 1/3-a még mindig megvan, így már nem is tűnik olyan drágának (csak hozzáfűzve: szerintem az ára már emelkedett 1-2 ezer forinttal). Illata eleinte zavart, most már hozzászoktam és a hatása miatt nem is izgat annyira. Lehet, hogy kipróbálom a lila kistestvért legközelebb, ha ez valaha is el fog fogyni, mindenesetre a hajam megmentője, bár valamiért rendkívül tudok ragaszkodni a megszeretett termékekhez, majd meglátjuk, de nagyon nem lehet mellélőni szerintem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

lilluc26

2019. május 5.

Nem nehezíti el a hajamat, nem teszi zsírossá, de semmit extra hatást nem érzek. Ha nagyon ´szállósra" sikerült megszárítanom, segít tincsekbe rendezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Cusika30

2019. február 12.

Jó kis termék sokáig elég.Ilata fura csak 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Jó kis termék sokáig elég.Ilata fura csak 😊

BoszorLany

2018. augusztus 29.

A fodrászom használja ezt az olajat, de nem érzek nagy változást :/ 3 csillag mert az illata jó és nem teszi tönkre a hajam, így ez számomra csak közepes minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

gabbav

2018. július 27.

Tetszik. Nem lesz tőle zsiros a haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 27.

Tetszik. Nem lesz tőle zsiros a haj.

Melcsi922

2018. július 5.

Semmi extra. Nagyon finom illata van, puha lesz tőle a hajam,de ennyit tud az Avon hajolaja is. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

SzySza

2018. július 3.

Az ara szornyu, azt leszogezem. 100 ml majdnem 5000 ft. Halisten a kedvenc fodraszkellekesemben megleltem ma. :)
De mentsegere legyen, hogy nagyon keves kell belole ezaltal sokaig eleg lesz. Evek ota szoke vagyok, ez ugyebar rendszeres festessel jar. Eddig meg nem talaltam olyan olajat, ami a torott vegeim is rendbe vagja, es csodat muvel vele. Nem zsirositja el a hajam. A napokban probaltam egy vendegemnel, csoda amit muvelt a hajaval! Igy en is beszereztem magamnak egyet. :) Szoval csillagot nem vonok le az ara miatt, felvaltva lesz hasznalva az imperityvel, ami szinten egy csoda. Bar az arban kedvezobb es nagyobb kiszereles, de valahogy azt hiszem ez a kis bajital lesz az etalon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

luccsoka2

2017. április 23.

Nagyon szereti a hajam!Az illata is kellemes,a csomagolása pedig number one!Ingyen jutottam hozzá,már 5 csomag a polcomon csücsül a kövi használatra!❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

mdbeata

2017. január 8.

Szeretem ezt a kis olajat,harmadszor veszem újra:) Nem nehezíti el a hajam,nem ragad,én nagyon szeretem az illatát is. Egyenesités után szoktam használni,kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Monica6

2016. január 15.

Semmit nem csinál a hajammal, nem érdemes megvenni, mert olyan kb mint a baleás olaj. 1-2 ezerrel drágábban sokkal-sokkal jobb termékeket lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil