Schwarzkopf

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2019. június 24.

Kategória:   Hajfestékek

Szulfátmentes pasztellmosó, amely egy könnyű lépésben óvatosan tisztítja és tonizálja a szőke hajat. Legfeljebb 5 mosás esetén a pasztell pigmentek keveréke ideiglenes pasztell színű hatást eredményez. A hajszálak pH-jának kiegyensúlyozása és a kutikula bezárása segít a tükörszerű fényt puha tonizálással.

nagyklau

2020. november 5.

Jót nem tudok róla írni, csak rosszat, de azt rengeteget... ajándékba kaptam a barack színű változatot, gondoltam egy próbát megér. Először alig volt hab, foltokban fogta be a szőke hajamat. Másodszorra már egy fokkal jobb volt, de LILA lett a végeredmény. Gondoltam én rontottam el valamit, megmondtam vele harmadszorra is a hajam. A hajam még mindig szilva lila, egy nagyon minimálisat pasztell, de egyáltalán nem az, amit vártam tőle. Hatalmas csalódás ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.