Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bernismn, az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2018. február 27.

Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

A #Pure Color a Schwarzkopf első gél állagú tartós hajfestéke, mely a hosszantartó színeredmény mellett, hajfestés közben hidratálja a hajat. Az aloe verával, kaktussszal és jojobaolajjal gazdagított ápoló formula rendkívüli fényességet és lenyűgözően puha tapintást biztosít a festett hajnak. A gél textúra stabil és kompakt állagának köszönhetően nem csöpög, így tiszta végeredményt nyújt.

20 árnyalatban elérhető

fioretta

2020. június 21.

Nagyon vegyesek a vélemények, biztos színenként változóak a tapasztalatok. Én a 10.0 (Angyalszőke) árnyalatot próbáltam. Sokszor festettem már drogériás hajfestékekkel a hajam, és ha még nem is lett pont olyan mint a dobozon ígért árnyalat, azért legalább világosított rajta és -valamilyen- szőke lett. Ez az első alkalom, hogy 45 percig hajon hagyva, egyáltalán nem történt semmi! Talán ha 1 árnyalatot világosított rajta, de gyakorlatilag észrevehetetlen hogy festve van. Viszont a hajam sokkal törékenyebbé és vékonyabbá tette, sok ki is hullott festés közben. A mellékelt balzsam ráadásul nagyon kevés, fél hajra sem volt elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

anikoo

2020. június 11.

10.21 babaszőke
Az értékelések miatt félve vettem meg, de alig akad hasonló árnyalatú szőke festék. A hamavasabb (de mégsem szürkés, fehéres) árnyalatokat preferálom.
Átlátszó, mint egy zselé. Felkenni nekem ezért picit problemasabb mint a fehér színű festékeket, nem látom jól hova került már a festékből. Az illatával nem igazán tudtam megbarátkozni. Konkrétan férfi aftershave illata van számomra, teljesen más, mint eddig bármelyik használt festék.
Hatóidő közben viszont sötétedik a felkent festék. Megijedtem először, hogy nehogy sötétszoke legyen az eredmény.
Nem lett az, szép egyenletes, természetes szőke árnyalatot kaptam, mondhatni olyat, mint ami a dobozon van! Nem mertem rajta hagyni 35+15 percig, csak 35+5 percig volt fent. Majd legközelebb. Nem lett sem szürke, sem sárgás árnyalatú a hajam, mint sok más 10-es számozású festék esetén. Nagyon szép ez a szín, illik rá a babaszőke megnevezés. :) Drogériás felhozatalban szerintem nincs másik ilyen árnyalat.
Azt gondolom, hogy az Elséve lila hamvasito samponjaval nagyon jól ki fogják egészíteni egymást. Azzal tartható lesz ez árnyalat több hét után is.
Abszolút ajánlom! A szaga miatt levonok gondolatban egy fél csillagot azért :)
Én csak most találtam rá erre a festékre, de látom régóta létezik, csak eddig elkerülte a figyelmem. Azt hiszem, megyek és letérdelek, elmondok egy imát, hogy nehogy megszüntessék, mint sok más terméket, amit megkedvelek és mindig újra vásárolom.
Lehet már most fel kéne belőle vásárolnom... hm.. nem is rossz gondolat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 11.

10.21 babaszőke
Abszolút ajánlom! A szaga miatt levonok gondolatban egy fél csillagot azért :)
Lehet már most fel kéne belőle vásárolnom... hm.. nem is rossz gondolat :D

Kinga765

2020. június 4.

Általában fodrász festi a hajam, az utolsó alkalommal nem úgy sikerült mint amit szeretek, a világos szőke hajam rózsaszín lett a hamvas szőke helyett. Gondoltam megprobálom korrigálni, a babaszőke színt vettem. Kellemes meglepetés ért, nyoma sincs a rózsaszín árnyalatnak, a hajam újra szőke lett! Egy picit sötétebb mint amire számítottam, de fényes és puha, elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 4.

Niciii

2020. április 27.

Amit én vettem a málna vörös szín.
Festett hajra tettem rá.
Őszintén szólva, nem venném újra, mert szárította a hajam, nagyon sprőd lett.
Színét tekintve egyébként nagyon szép, tartósságát tekintve még nem tudok nyilatkozni, mert 2 napja lett festve.
Állag amit többen is írtak, hogy teljesen más, nem csöpög (ez ami nagyon pozitív benne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Amit én vettem a málna vörös szín.
Festett hajra tettem rá.
Őszintén szólva, nem venném újra, mert szárította a hajam, nagyon sprőd lett.

fanni1999

2020. március 7.

Nos mivel ennyire vegyesek a vélemények, leírom nekem milyen lett a hajam stb
Festék színárnyalat: 5.0 Enyhe barna

Ami jó:
- állag - könnyen kenhető, gél állagú, más mint a megszokott de nekem bejött
- illat - ez ami kimondottan tetszett nem az a maró szaga volt mint a legtöbb festéknek hanem kimondottan kellemes
- plusz amit imádtam egyáltalán nem marta a fejbőrömet pedig eddig minden festéknél ezt a "kellemetlenséget" ki kellett bírnom.

Amivel kevésbé voltam elégedett:
- végeredmény/színhatás - nekem egy festett hajra lett ráfestve, mahagóni rézvörös voltam de már hiányzott az eredeti hajszínem ami hasonló az általam kiválasztott festéken szereplő modell hajszínéhez. Először mikor megláttam magam a tükörben hogy "hááát ez egy picivel sötétebb mint az eredeti...nem volt ilyen sötétbarna a hajam eredetileg" eléggé meglepődtem. Mondta a fodrászom hogy általában a festékek hatása egy picivel sötétebb mint ami rá van írva/rajta van megmutatva. Plusz le is fog kopni egy picit.

Igazából a mostani színeredmény se olyan hogy sírva fakadtam hogy miért ilyen sötét mert szerintem csak amiatt éreztem ennyire drasztikusnak a változást mert már hozzászoktam a vöröshöz. És mivel a vörös pigmentek eléggé makacsak ezért még egyszer át kell festeni a hajamat mert még egy kis vöröses árnyalat megcsillan a fényben a hajamon (bár ez eléggé különlegessé teszi lehet megtartom :D )
Találkoztam már jobb festékkel is, de nem tartom kizártnak hogy még használni fogom a későbbiekben mikor már megvolt a plusz 1 átfestés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

Nos mivel ennyire vegyesek a vélemények, leírom nekem milyen lett a hajam stb
Festék színárnyalat: 5.0 Enyhe barna

Ami jó:
- állag - könnyen kenhető, gél állagú, más mint a megszokott de nekem bejött

Amivel kevésbé voltam elégedett:

rosiecheecks

2020. március 4.

Ketszer hasznaltam ezt a festeket 7.7-es szinben. A szin szep az elso ket hetben, de a szin nagyon gyorsan kopott, 4 het utan mar vallalhatatlan ....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

katalinmester13

2019. augusztus 27.
A 3.68 sötét cseresznye színt választottam. Tudtam, hogy nem lesz jó, mert sötétbarna a hajam ősz lenövéssel. Tudtam, hogy más színe lesz a töveknél és más a barna részeken. De valahogy megkívántam. Az állaga nekem nagyon tetszett. A színe gyönyörű. Természetesen beigazolódott a sejtésem, ami köztudott ezeknél a színeknél: két színű lett a hajam. Külön-külön nagyon szépek, de együtt nem az igazi. Azért kihúztam vele 1 hónapig. Senki nem szólt, vagy csak nem mert :) , hogy valami nem stimmel a hajammal. A szín továbbra is nagyon tetszik, de így nem nekem való. Mondjuk tiszta ősz hajon nekem túl intenzív lenne, de a barnán hihetetlenül jól mutatott. A fejbőrt jobban megfogja, mint az eddig használt festékek. Úgyhogy közvetlenül hajfestés után nagyon cseresznyés volt a hajtövem, de másnapra eltűnt. Tehát a megszokottnál valamivel tovább kell mosni a hajat festés után. Az én hajamat nem szárította. Összességében elégedett vagyok vele. Valószínűleg keresek egy másik árnyalatot.

2020. február 7.
Az új szín a 4.0 sötétbarna. Még mindig nagyon szeretem az állagát. A hatóidő alatt csípte a szemem. (Nem ment bele a szemembe.) Ez az árnyalat kissé sprőddé tette a hajam. Kimosása közben keménynek éreztem a hajszálakat. A színe nekem tökéletes. Elfedi az ősz hajszálakat. Sokáig azt hittem, hogy nem is kopik, csak a lenövés miatt kell majd hajat festenem. De négy hét után világosodni kezdtek az ősz hajszálaim. De éppen csak egy kicsikét. Én elégedett vagyok vele. Jól fed és elég tartós is. Biztosan veszek még belőle.

2020. február 29.
Elhasználtam az egyik hajápoló balzsamot is. Simává, puhává tette a hajat a hajmosások után. Teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 29.

2019. augusztus 27.

2020. február 7.

Andrea456

2020. február 14.

Gondoltam, kipróbálom a 3.63-as sötét cseresznyét, mert előtte a Casting meggyes csokoládéjával volt festve a hajam. Tényleg nem csöpögött festés közben, az illatával sem volt gond. Lemosás közben egy kemény kupaccá állt össze a hajam, és bár mindig alaposan leöblítek minden hajfestéket, pici maradványai a fejbőrömön maradtak, és másnap viszketett is, amin csak a hajmosás segített.
Következő alkalommal az 5.6-os csoki pralinét választottam, de ugyanúgy jártam. A balzsamját már fel sem kentem, mert megláttam a dobozon, hogy valamilyen parabén van benne (helyette a festett hajra való Isana Professional balzsamom használtam). A tartósságával nincs baj, jól fed, és bár egy hete nem festett hajra való sampont használok, a színe ugyanolyan szép. A viszketés miatt viszont nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

BlackDiamond

2020. január 25.

4.0-ás sötét barna árnyalatot vettem meg.A fejemet az első perctől csípte pedig utoljára akkor csípte a hajamat festék mikor szőke voltam.
Nemtudom mi lehetett a baj de túl világos lett.A bőrömet megfogta de a hajamat nem nagyon.1-1 ősz hajszálam van azt elfedte de az alapból sötét barna hajamhoz a tövei ugyanugy néznek ki mintha le lenne nőve.Olyan barnás talán zökép barnára tippelnék.És 2 dobozzal vettem de csak töveztem igy a másik megmaradt.Nemtudom mit kezdjek vele.Viszont kiadós mert egész fejemre elég volt és bőségesen rákentem.2* mert nem csöpögött de mégegyszer nem használom az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Odri

2019. július 2.

A legrosszabb hajfesték, amit valaha próbáltam. Nincsenek illúzióim a drogériás hajfestékekkel kapcsolatban, beletörődtem, hogy 4 hetente lekopik, és újra kell festeni. De ez nem, hogy 4 hetet, kettőt sem bírt ki. Igazából két hajmomás után mintha mi sem történt volna, úgy lekopott. Úgyhogy igazából nem erdekel sem az állaga, sem az illata. Az, ami miatt az ember hajfestéket vesz, semmit sem ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1