Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bernismn, az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2018. február 27.

Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

A #Pure Color a Schwarzkopf első gél állagú tartós hajfestéke, mely a hosszantartó színeredmény mellett, hajfestés közben hidratálja a hajat. Az aloe verával, kaktussszal és jojobaolajjal gazdagított ápoló formula rendkívüli fényességet és lenyűgözően puha tapintást biztosít a festett hajnak. A gél textúra stabil és kompakt állagának köszönhetően nem csöpög, így tiszta végeredményt nyújt.

20 árnyalatban elérhető

4.6 -os árnyalat Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
Ár: 600 Ft+szállítás , Eladó: szawai
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm

Masnilány

2021. április 29.

7.7 élénk fahéj színe egyszerűen tragédia. Felvinni könnyű, nagyon szuper, eddig nincs is semmi para. De életemben nem használtam még olyan hajfestéket, ami a felkenés után 6-7 héttel is színezi a vizet...
Arról nem is beszélve, hogy rajtam minden festék egyenletesen kopik, ez valahogy ilyen vízszintes sávokba kopik lefelé, mintha valami borzasztóan igénytelen ombre festésem lenne. 3x futottam neki ennek a hajfestéknek, mind a 3x ugyanazt tapasztaltam.
Láttam, hogy átalakult ez a termékcsalád a Live termékcsaládba, ott is van ilyen szín, nem fogom kipróbálni.
Azért adok két csillagot, mert legalább nem szárította szét a hajam és kényelmes volt felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

random

2021. február 22.

Gyors review: 5.1 smoky brown árnyalat. Ezt nem dobta le a hajam, és a festék nem is szárította vagy roncsolta a tollseprűt a fejemen. Hasonló színmélységű az eredeti színem, de a nap a hosszát kifakította, a gyakori fizikai színezőhasználat meg benne hagyott egy fura vöröses árnyalatot. Na ezt szépen elfedte, még ha nem is lett elég sötét (lehet legközelebb vmi 3-4 színmélységűt kéne választanom az 5ös helyett). Viszont a hozzá csomagolt balzsam nem túl erős, a saját balzsamom jobb. Nem mondom hogy csodaszer, de amíg hozzá nem jutok a kedvenc festékemhez, megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Darsa

2021. február 7.

500 ft-ra volt leárazva, úgy vettem, de nem hiszem, hogy ez a ludas.
Festett, 8-as színmélységű hajamra vettem a 9.55-ös árnyalatot, mert a bolti festék mindig fél árnyalattal sötétebb, mint ami a dobozon van tapasztalataim szerint.
Nahát ez a 9-es, arany pigmentekkel teli festék egy rezes, 7-es mélységű színre fogta be a hajam. Szép, egyenletes szín, csillog, csak nem ezt vártam. 8as aranyszőkére számítottam.

Könnyű volt eloszlatni egyébként, meg a dehidratációt, amit okozott, helyre lehetett rakni a balzsamjával, de hát nem is értem hogy lett nyolcas arany szőke hajból 7 es rezes a 9 es arany festéktől.... nyugodtan szóljatok, ha én vagyok hülye, de tényleg nem értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

500 ft-ra volt leárazva, úgy vettem, de nem hiszem, hogy ez a ludas.

Zsuzsu80

2020. december 30.

A 10.21-es babaszőke árnyalatot próbáltam ki. A vélemények alapján kicsit tartottam tőle. Más márkájú termék 9. 1-es árnyalatú hamvas szőke festékével festett hajamat szerettem volna világosítani (túl szürke volt) , ami sikerült is valamennyire. Így elsőre nem kaptam meg a dobozon ígért színt, egy picivel lett csak világosabb, viszont szép lett, természetesebb hatású lett, mint amilyen volt. A gél állaggal nem volt gondom, könnyen fel lehet vinni. Lemosás után tényleg furcsa tapintású a haj, így először a hozzá tartozó kondicionálót vittem fel rá, majd lemostam és a szokásos hajpakolásom hagytam rajta 5 percig. A törölköző száraz hajamra pedig bőven fújni kellett a hajápoló sprayből.
Lehet, hogy többszöri újrafestés után elérem a dobozon lévő színt. Kíváncsi lennék, hogy használja egy valaki rendszeresen, régebb óta és milyen tapasztalatai vannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

Miruska

2020. augusztus 26.

Végső konzekvencia: Nem veszem újra, nagyon ledobta az ősz hajszálaimról, a színe tényleg nagyon kopik, s azt hiszem a hajam állagát csak a sok ápolás védte meg.

Update: 3 héttel vagyok a festés után, valóban kopik a szín, de nekem tetszik, mert természetes hatású a kopott szín, nem üt el a lenövés, pedig vöröses. Megfelelő ápolás mellett még mindig fényes a hajam.

A hajam eléggé megviselt, de lesz ami lesz alapon, úgy voltam vele, hogy a seszínű kb. 7-8-as festett és szőkítővel világosított hajamat akkor is befestem valami izgalmas színre. Megálltam a drogériás polc előtt, s hirtelen felindulásból a 7.7 (élénk fahéj) és 7.57 ( édes karamell)-t vettem meg, ezeket kevertem felesbe, de csak fél-fél tubussal. Bőven elég lett az áll alá érő hajamra. Az itteni vélemények alapján, amit ugye a vásárlás után olvastam el, nem voltam túl bizakodó. De, a géles állag nekem pozítiv, sokkal könnyebb eloszlatni a hajon, bekeveréskor kicsit büdi, de utána nem vészes, az illata elviselhető. Nekem nem roncsolta a hajam jobban, mint pl.egy professzionális hajfesték. Persze kiszáradt, de jól megküldtem pakolással, rajta hagytam pár percig, majd ment a kifésülés könnyítő, s hajolaj. Intenzív ápolás kell neki. A kevert színem pedig olyan lett, amit elképzeltem. Nyilván az agyon festett, szőkített hajat nem úgy fogja be, mint a szűz hajat. A tartósságáról most ugye nem tudok véleményt mondani, de majd jövök jelenteni. Én most amondó vagyok, hogy újravevős, de a tartósságon még bukhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

agnestri

2020. augusztus 13.

7.7-es árnyalatot választottam, ami messze sokkal sötetebb lett mint amit igért. Ellenben a hajamat úgy kiszárította, hogy hetekig tartott helyrehozni, azóta is hullik. A fejbőrömet valami furcsa sárgás árnyalattal összefogta, és még legalább 2 mosásig folyt belőle a sárga lé. Többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

BKJ

2020. augusztus 4.

Nekem bejött a gél állag, könnyű vele dolgozni. Az egy csillag levonást azért kapja, mert a bőrömön nyomot hagyott (1.4 áfonya fekete), pedig krémmel is bekentem. Persze attól lehet, hogy én bénáztam el, így egy esélyt újra érdemelni fog.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

fioretta

2020. június 21.

Nagyon vegyesek a vélemények, biztos színenként változóak a tapasztalatok. Én a 10.0 (Angyalszőke) árnyalatot próbáltam. Sokszor festettem már drogériás hajfestékekkel a hajam, és ha még nem is lett pont olyan mint a dobozon ígért árnyalat, azért legalább világosított rajta és -valamilyen- szőke lett. Ez az első alkalom, hogy 45 percig hajon hagyva, egyáltalán nem történt semmi! Talán ha 1 árnyalatot világosított rajta, de gyakorlatilag észrevehetetlen hogy festve van. Viszont a hajam sokkal törékenyebbé és vékonyabbá tette, sok ki is hullott festés közben. A mellékelt balzsam ráadásul nagyon kevés, fél hajra sem volt elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

anikoo

2020. június 11.

10.21 babaszőke
Az értékelések miatt félve vettem meg, de alig akad hasonló árnyalatú szőke festék. A hamavasabb (de mégsem szürkés, fehéres) árnyalatokat preferálom.
Átlátszó, mint egy zselé. Felkenni nekem ezért picit problemasabb mint a fehér színű festékeket, nem látom jól hova került már a festékből. Az illatával nem igazán tudtam megbarátkozni. Konkrétan férfi aftershave illata van számomra, teljesen más, mint eddig bármelyik használt festék.
Hatóidő közben viszont sötétedik a felkent festék. Megijedtem először, hogy nehogy sötétszoke legyen az eredmény.
Nem lett az, szép egyenletes, természetes szőke árnyalatot kaptam, mondhatni olyat, mint ami a dobozon van! Nem mertem rajta hagyni 35+15 percig, csak 35+5 percig volt fent. Majd legközelebb. Nem lett sem szürke, sem sárgás árnyalatú a hajam, mint sok más 10-es számozású festék esetén. Nagyon szép ez a szín, illik rá a babaszőke megnevezés. :) Drogériás felhozatalban szerintem nincs másik ilyen árnyalat.
Azt gondolom, hogy az Elséve lila hamvasito samponjaval nagyon jól ki fogják egészíteni egymást. Azzal tartható lesz ez árnyalat több hét után is.
Abszolút ajánlom! A szaga miatt levonok gondolatban egy fél csillagot azért :)
Én csak most találtam rá erre a festékre, de látom régóta létezik, csak eddig elkerülte a figyelmem. Azt hiszem, megyek és letérdelek, elmondok egy imát, hogy nehogy megszüntessék, mint sok más terméket, amit megkedvelek és mindig újra vásárolom.
Lehet már most fel kéne belőle vásárolnom... hm.. nem is rossz gondolat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 11.

10.21 babaszőke
Abszolút ajánlom! A szaga miatt levonok gondolatban egy fél csillagot azért :)
Lehet már most fel kéne belőle vásárolnom... hm.. nem is rossz gondolat :D

Kinga765

2020. június 4.

Általában fodrász festi a hajam, az utolsó alkalommal nem úgy sikerült mint amit szeretek, a világos szőke hajam rózsaszín lett a hamvas szőke helyett. Gondoltam megprobálom korrigálni, a babaszőke színt vettem. Kellemes meglepetés ért, nyoma sincs a rózsaszín árnyalatnak, a hajam újra szőke lett! Egy picit sötétebb mint amire számítottam, de fényes és puha, elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anhydroxylitol, Niacinamide, Xylitol, Glucose, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1