Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bernismn, az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2018. február 27.

Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

A #Pure Color a Schwarzkopf első gél állagú tartós hajfestéke, mely a hosszantartó színeredmény mellett, hajfestés közben hidratálja a hajat. Az aloe verával, kaktussszal és jojobaolajjal gazdagított ápoló formula rendkívüli fényességet és lenyűgözően puha tapintást biztosít a festett hajnak. A gél textúra stabil és kompakt állagának köszönhetően nem csöpög, így tiszta végeredményt nyújt.

20 árnyalatban elérhető

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték 6.0 Pörkölt Kakaó
Ár: 1200 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: új, Helyszín: Győr/Keszthely, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás
lucintaa

2019. szeptember 9.

1.4 áfonya fekete árnyalattal már régóta szemeztem (amióta rá kellett vennem magam a hajfestésre, a fekete minden árnyalatával ékeskedek, több hajfestéket kipróbálva).
Hétvégén meg is szereztem, és ma befestettem vele a hajam. Én nagyon imádom.
Tetszik nagyon a gél állaga, és az illata sem tolakodó. Valóban nem csöpög, de azért óvatosan kell vele bánni, mert legintenzívebb szín lévén nagyon erősen befog mindent. Nem bántotta a fejbőrömet, mialatt hatni hagytam, és nem szárított. A balzsamja csudaszuper, jó illattal, és pihe-puha hajat varázsolt. Az eredmény nem lett olyan, mint a dobozon, de megközelítette, így teljesen elégedett voltam a végeredménnyel. Gyönyörű csillogó fekete hajkoronám lett, hidratált hajtincsekkel.
Szerintem maradok nála, és lehet, hogy majd kipróbálom a 1.0 holló fekete árnyalatot is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Hétvégén meg is szereztem, és ma befestettem vele a hajam. Én nagyon imádom.

katalinmester13

2019. augusztus 27.

A 3.68 sötét cseresznye színt választottam. Tudtam, hogy nem lesz jó, mert sötétbarna a hajam ősz lenövéssel. Tudtam, hogy más színe lesz a töveknél és más a barna részeken. De valahogy megkívántam. Az állaga nekem nagyon tetszett. A színe gyönyörű. Természetesen beigazolódott a sejtésem, ami köztudott ezeknél a színeknél: két színű lett a hajam. Külön-külön nagyon szépek, de együtt nem az igazi. Azért kihúztam vele 1 hónapig. Senki nem szólt, vagy csak nem mert :) , hogy valami nem stimmel a hajammal. A szín továbbra is nagyon tetszik, de így nem nekem való. Mondjuk tiszta ősz hajon nekem túl intenzív lenne, de a barnán hihetetlenül jól mutatott. A fejbőrt jobban megfogja, mint az eddig használt festékek. Úgyhogy közvetlenül hajfestés után nagyon cseresznyés volt a hajtövem, de másnapra eltűnt. Tehát a megszokottnál valamivel tovább kell mosni a hajat festés után. Az én hajamat nem szárította. Összességében elégedett vagyok vele. Valószínűleg keresek egy másik árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Odri

2019. július 2.

A legrosszabb hajfesték, amit valaha próbáltam. Nincsenek illúzióim a drogériás hajfestékekkel kapcsolatban, beletörődtem, hogy 4 hetente lekopik, és újra kell festeni. De ez nem, hogy 4 hetet, kettőt sem bírt ki. Igazából két hajmomás után mintha mi sem történt volna, úgy lekopott. Úgyhogy igazából nem erdekel sem az állaga, sem az illata. Az, ami miatt az ember hajfestéket vesz, semmit sem ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Nokedlee

2019. június 15.

Én a hollófekete árnyalatot vettem, és nem bántam meg.Eleve festett fekete hajam van vagy tíz éve folyamatosan. Próbáltam már nagyon sok festéket, de azt hiszem maradok ennél. Gyönyörű csillogó intenzív színe lett a hajamnak.Egyáltalán nembszárított.Nem csöpög, nem büdös, szerintem nagyon gazdaságos is . Írták itt többen is hogy nem jött le a bőrükről,amit nem igazán értek. Szerintem alap dolog (legalábbis nálam) hogy hajfestés előtt jó zsíros krémmel bekenem az arcom, a nyakam és a füleim, így ha kerül is rá a festékből, egy sima popsitörlővel le lehet szedni.
Update:
Körülbelül a harmadik használat után olyan szinten szárította szét a hajam,hogy majdnem elsírtam magam.. 😔Azóta messzire kerülöm,visszatértem a Castingra. Egyedül a színe ami gyönyörű, de ettől függetlenül még egyszer nem veszem meg.. 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. május 12.

Update: újra az 1.0-ás árnyalatot használtam, amit egyszerűen imádok. Én még ilyen mélyfekete színnel nem találkoztam. Egyébként egész kellemes illata van a hajfestéknek, nem csöpögött és a balzsammal együtt tényleg puha lett a hajam. Én továbbra is csak ajánlani tudom. Ugyanakkor el tudom képzelni, hogy a 2-3 árnyalattal sötétebb lesz a végeredmény annak, aki világos színt használ, ez valami Schwarzkopf specialitás

Először használtam ezt a fajta hajfestéket. Hát annyi problémám van vele, hogy nagyon csöpög.... A hollófekete (1.0) árnyalatot használtam és brutálfekete lett a hajam. Pont ilyet szerettem volna😍. A hajamat alig szárította ki, így tényleg érezhető valamennyire a benne levő hidratálók sokasága. Remélem tartós lesz a szín
Update:
Másfél hónapja tartja a gyönyörű fekete szìnt. Most kezdett el egy pici sötétkék tónus megjelenni, de a hajam le is vágattam, így ezek a részek el is tűntek. Nagyon meglepődtem, hogy egy hajfesték ennyire tartós is lehet. Egyedül annyi problém van, mint minden fekete hajfestékkel, hogy hullik tőle a hajam. Nem vészesen, csak minden hajmosáskor egy-két szál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 12.

Vanda234

2019. május 10.

Én nekem bevált tartós szép lett a Hajszin
Imádom az állagát teljesen elégedett vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

Én nekem bevált tartós szép lett a Hajszin
Imádom az állagát teljesen elégedett vagyok

sarmaat

2019. május 10.

Minimum 2, inkább 3 árnyalattal sötétebb az eredmény, mint a várt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Minimum 2, inkább 3 árnyalattal sötétebb az eredmény, mint a várt.

Dee

2019. május 5.

Ez a Schwarzkopfos termék a második kedvencem hajfestés terén. Kellemes illata van, nagyon szép színt kölcsönzött a hajlamnak. ( 6.0 Pörkölt Kakaó színt vettem és NEM vörösösödött be ami hatalmas szó). Nagyon jó a hozzá adott kesztyű és balzsam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Hikaru

2019. április 14.

A 7.7-es árnyalatot használtam a szőke hajamon és bár a hajamat nem rocsolta de közel se olyan színű lett mint amit ígértek. Sötétbarna lett vöröses árnyalattal. Nem csúnya a szín csak nem ilyen eredményt vártam volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Liliomrozsa

2019. április 11.

Babaszőke árnyalatot vettem meg. A hajamat kiszárította, roncsolta. A színe a még festetlen világos szőke hajamon nem változtatott semmit, talán sárgásabb lett, aminek nagyon nem örülök. 10 pontot adnék viszont a csomagolására, mert a képen látható hajszín nagyon szép és én meg szépen bedőltem neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1