Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. február 4.

Kategória:   Hajfestékek

Hidratáló gél állagú hajszínező Aquaxyl technológiával, aloe verával és kaktusszal. Könnyű módja, hogy imádnivaló színű legyen a hajad 8-10 hajmosás erejéig!

kisseniko0322

2019. április 16.

A képen látható árnyalatot használtam a sötétszőke balayage melírozott hajamon. Mikor felkentük majdnem fekete színű volt, nagyon megijedtem tőle, hogy maradandó lesz, de 7 hajmosásig tartott, egyenletesen kopott és ugyan úgy befogta a festett és a természetes részét is a hajamnak. Tökéletes teszt azoknak akik váltani szeretnének. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

LoraMaru

Korcsoport: < 18
2019. április 13.

Nem rég festettem a hajam 5.0 barna színre, a hajam alapból egy 7-8 közötti szőke. Nekem nagyon bevált. Szép és hidratált a hajam, nem károsult. Nagyon könnyű vele dolgozni, bár ecsettel jobb mint a vele járó kesztyűvel. Mindenképpen ajánlani merem olyanok számára akik természetesen világosabb és erős hajjal rendelkeznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 13.

Mayagirl13

2019. március 31.

Nagyon szèpen ujjávarázsolta az eredeti hajszínemet :) Vicceltem :) Fèrjem èszre sem vett semmit ,de èn sem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Andi777

2019. február 18.

Naneeem! Ha tehetnem minusz 000000000at adnek! 🙄 a pezsgo szoke hajamra gondoltam kiprobalom az ude cseresznye szint... hat a tovet befogta kb 10centit,viszont a tobbi reszt egyaltalan nem! Nagyon merem remelni,hogy tenyleg csak 8-10hajmosasig fog tartani,ugyanis most ugy nez ki a hajam mint egy elcseszett ombre 😃namost ha ez egy szinezo,akkor be kellett volna fognia a hajam tobbi reszet is,de ez most ugy dolgozott mint egy rendes hajfestek ami nem tapad meg az egeszsegtelenebb hajreszeken... 😒 1800ftert a @*****^%% vagyis,mar egy sokkal jobb dzinezot kap az ember kellekeseknel. 😑

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 18.

Allics27

2019. február 10.

Természetes barna hajszínem van, és sajnos elkezdtem őszülni, ezért a néhány ősz hajszál elfedésére választottam ezt a hajszínezőt, sötét barna árnyalatban. Elől, a fülem melletti részt festettem be vele, szépen beleolvad a hajamba, nem lett foltos a végeredmény, és az ősz hajszálakat elfedte. Nem tudom hány mosásig bírja, eddig három mosáson vagyok túl, és még nem dobta le a színt. Allergiás vagy egyéb kellemetlen reakciót nem okozott. Valóban nem csöpögött, könnyű volt felvinni, és így hogy nem az egész hajamra használom, igen gazdaságos 1500 ft-ért. Összességében elégedett vagyok vele.
Nem hagy nyugodni milyen lenne, ezért legközelebb az eper barna színnel próbálkozom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.