Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: Emma91, Módosítva: 2019. június 3.

Kategória:   Hajfestékek

Hidratáló gél állagú hajszínező Aquaxyl technológiával, aloe verával és kaktusszal. Könnyű módja, hogy imádnivaló színű legyen a hajad 8-10 hajmosás erejéig!

Ár: 800 Ft , Eladó: pixybaba
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest IX. kerület, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost

Lili2109

2020. július 30.

6.8 pink brownie: természetes középbarna hajamat szépen befogta, nagyon fényes és puha lett is lett tőle, és nagyon jó illata van. Nekem kicsit hosszabb, vállig érő hajam van, de azért kellett egy 2. dobozt is vennem, mert sok hajam van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

JucaliaGW

2020. június 21.

Az 5.0 árnyalatot próbáltam ki középbarna hajamon, aminek a vége egészen ki volt világosodva. 20 percig hagytam hatni és nagyon meg vagyok elégedve a végeredménnyel. Egységes szép barna színe lett. Ami miatt lehúzok egy csillagot az az, hogy nagyon nehezen tudtam lemosni teljesen a hajamról. Nem szaradtak ki a tincseim, bár használat után tettem pakolást a hajamra, nem akartam kockáztatni. A kopást még nem tudom véleményezni, de eddig elégedett vagyok. Pláne, hogy 500 Ft-ért fogtam ki a dm-ben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

moncsosz

2020. június 10.

Egyik barátom hajára vittük fel, a "Pink brownie" árnyalatot, ha jól emlékszem. Nagyon hamar és szépen befogta az egyébként "középbarna" haját :D Elég sok festék van a tubusban, rövid hajúaknak többször is elég. Jó az illata, a hajat nem szárította ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

timea94

2020. május 16.

A szőke hajamból undorító kék lett... Nagyon nagyon nagyon sok mosással sem jött ki... Nem ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Lucus8

2020. április 16.

Én az 5.0 árnyalatot használtam. Szép volt a színe, de nálam kb. két hajmosást bírt. A hajam se szerette annyira, mert durva tapintású lett utána, nem győzöm jelenleg hidratálni. Nem bántam meg, de bőven elég volt egyszer kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

szzsuzsa0822

2020. március 4.

Hát valóban kár volt ráírni, hogy füstös ha vöröses árnyalatot kapsz.....
8.1-es árnyalatot használtam a szőkített hajamra, 20 percig hagytam hatni és egy csodás kis róka vörösses árnyalatot kaptam, abszolút semmilyen füstös beütése nincs.
Hajmosás után , viszont jócskán kell balzsamot használni !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Hát valóban kár volt ráírni, hogy füstös ha vöröses árnyalatot kapsz.....
Hajmosás után , viszont jócskán kell balzsamot használni !

Zelmora

2019. szeptember 26.

5.99 Happy Cherry árnyalatot próbáltam ki a festetlen sötétbarna hajamra, pontosan olyan lett, mint a dobozon a sötétbarna hajhoz mellékelt kép - egyész sötét szolidabb lilás padlizsán szín. Mivel eddig féltettem a hajam bármilyen hajfestéktől, így nagyon elégedett vagyok hogy károsodás nélkül be tudtam színezni. Nekem remekül hidratálta a hajam, gyönyörű fényes lett tőle (vastagszálú haj). Szerintem a trükkje az lehet hogy ezt elsősorban festetlen hajhoz érdemes kipróbálni. Hajmosásnál persze ereszti a színét de száradás után nem fogja be az ágyneműt szerencsére. Újra is vettem már azóta!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

budosbanya

2019. szeptember 1.

Babaszőke árnyalatot próbáltam. Azért vettem, mert kezdett zavarni, hogy a szőke festett hajam sárgás árnyalatú. A sárgás árnyalatot eltűntette, a mosásokat egész jól bírja (negyedik mosásnál járok). De jóval sötétebb, mint a képen látható árnyalat, ezért levonok pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Manitabarbara

2019. augusztus 31.

10.89-es rózsaszín árnyalatban vásároltam meg. Könnyen felkenhető a hajra. Az illata nagyon kellemes és egyáltalán nem szárította a hajam. 10 percnél tovább nem mertem rajta hagyni,mert féltem,hogy túl pink lesz. Nagyon szép eper szőke színű lett a hajam. Első mosás után,mint a többi hasonló terméknél, kijött a nagy része. Kb 2 hétig volt rózsaszín a hajam.Nem hozta az ígért időtartamot,de nem vártam tőle többet. Nekem eddig ez a kimosható színező jött be a legjobban. Könnyen kimosható, fesztivál szezonra/próbából teljesen jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 31.

tildatamasi

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 27.

Gondoltam kipróbálom,mert szinpatikus volt a szinező 5.99-es árnyalata. Még június vége fele lett beszinezve a hajam amit a fodrász csinált. Elején nagyon szép lila volt,de csak volt, mert most már ahogy elkezdett kopni vörös lett tőle a hajam ahol be lett szinezve.Szóval most csak reménykedem ,hogy hamar kijön mert már 1 hétnél is kevesebb van a iskolakezdésig , de érzéseim szerint ez több mint két hónapig itt fog díszelegni a hajamban. Jaj majdnem elfelejtettem mondani ,hogy a hajszinem barna ,de szerintem szőkéknél is ez lehet.Amikor voltam a fodrásznál hajat vágatatni júliusba ő is csodálkozott, hogy a szinező még benne van . Hiszen mikor a hajam készült azt mondta ez hamar ki fog kopni a hajamból.Amint az előbb irtam csak reménykedem,hogy hamarosan kikopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1