Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: Emma91, Módosítva: 2019. június 3.

Kategória:   Hajfestékek

Hidratáló gél állagú hajszínező Aquaxyl technológiával, aloe verával és kaktusszal. Könnyű módja, hogy imádnivaló színű legyen a hajad 8-10 hajmosás erejéig!

Ár: 800 Ft , Eladó: pixybaba
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest IX. kerület, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost
Zelmora

2019. szeptember 26.

5.99 Happy Cherry árnyalatot próbáltam ki a festetlen sötétbarna hajamra, pontosan olyan lett, mint a dobozon a sötétbarna hajhoz mellékelt kép - egyész sötét szolidabb lilás padlizsán szín. Mivel eddig féltettem a hajam bármilyen hajfestéktől, így nagyon elégedett vagyok hogy károsodás nélkül be tudtam színezni. Nekem remekül hidratálta a hajam, gyönyörű fényes lett tőle (vastagszálú haj). Szerintem a trükkje az lehet hogy ezt elsősorban festetlen hajhoz érdemes kipróbálni. Hajmosásnál persze ereszti a színét de száradás után nem fogja be az ágyneműt szerencsére. Újra is vettem már azóta!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

budosbanya

2019. szeptember 1.

Babaszőke árnyalatot próbáltam. Azért vettem, mert kezdett zavarni, hogy a szőke festett hajam sárgás árnyalatú. A sárgás árnyalatot eltűntette, a mosásokat egész jól bírja (negyedik mosásnál járok). De jóval sötétebb, mint a képen látható árnyalat, ezért levonok pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Manitabarbara

2019. augusztus 31.

10.89-es rózsaszín árnyalatban vásároltam meg. Könnyen felkenhető a hajra. Az illata nagyon kellemes és egyáltalán nem szárította a hajam. 10 percnél tovább nem mertem rajta hagyni,mert féltem,hogy túl pink lesz. Nagyon szép eper szőke színű lett a hajam. Első mosás után,mint a többi hasonló terméknél, kijött a nagy része. Kb 2 hétig volt rózsaszín a hajam.Nem hozta az ígért időtartamot,de nem vártam tőle többet. Nekem eddig ez a kimosható színező jött be a legjobban. Könnyen kimosható, fesztivál szezonra/próbából teljesen jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 31.

tildatamasi

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 27.

Gondoltam kipróbálom,mert szinpatikus volt a szinező 5.99-es árnyalata. Még június vége fele lett beszinezve a hajam amit a fodrász csinált. Elején nagyon szép lila volt,de csak volt, mert most már ahogy elkezdett kopni vörös lett tőle a hajam ahol be lett szinezve.Szóval most csak reménykedem ,hogy hamar kijön mert már 1 hétnél is kevesebb van a iskolakezdésig , de érzéseim szerint ez több mint két hónapig itt fog díszelegni a hajamban. Jaj majdnem elfelejtettem mondani ,hogy a hajszinem barna ,de szerintem szőkéknél is ez lehet.Amikor voltam a fodrásznál hajat vágatatni júliusba ő is csodálkozott, hogy a szinező még benne van . Hiszen mikor a hajam készült azt mondta ez hamar ki fog kopni a hajamból.Amint az előbb irtam csak reménykedem,hogy hamarosan kikopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

postareb

2019. július 17.

Nagy csalódás volt ez a termék. Egy másik márkától próbált színező után gondoltam ezzel is szerencsét próbálok. Én a Pink Dream színezőt választottam, mert rosegold hatást szerettem volna elérni. Maga a szín csodaszép lett (erre adom a két csillagot). VISZONT a 8-10 mosás nekem 1-2...ami egyszerűen kiakasztott, mert a másik XY termék, ami csak 3-4 mosást ígér az tovább tartott ettől! A hajam tapintásáról ne is beszéljünk, mert egyáltalán nem hidratálta, hanem kiszívta belőle az összes vízet, kócos lettem tőle és egy szalmakazal lett az egész. Akciósan vásároltam, de bele sem merek gondolni, ha teljes áron veszem meg, akkor mennyit bukok vele. Kettő terméket használtam el, mert vásárlásakor rögtön kettő terméket dobtam a kosaramban..nem jól tettem! :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Vivi77

2019. július 9.

Én a sötétszőke hajamat szerettem volna egy kicsit barnára festeni,a hajam kb sötétbarna lett egy kicsi kékes beütéssel,félek hogy milyen lesz ha kezd kikopni.Egyébként nagyon puha lett tőle a hajam,jól hidratál csak egyszerűen utálom ezt a színt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

hneszter

2019. július 2.

Hát... Talán egy nagyon minimálisat világosított a hajamon, pedig direkt több ideig is hagytam rajta. Egyenletesen fogta be, aggódtam, hogy kevés lesz az az egy tubus, de nem. Amiért három csillagot adok, az a hajam tapintása miután kész lettem vele. Nagyon puha! Ezen kívül nem igazán érte meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 2.

Klauracska

2019. június 21.

Szőkített hajat szerettem volna barnára színezni. 10 percig volt rajta, az eredmény kb feketés árnyalat és élénk kék keveréke lett, ami többszöri mosásra most már zöld. Hálistennek úgy látom, hogy ki fog belőle jönni, de egy hete zöldes fejjel mászkálok..és tényleg szárít, nagyon gáz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

chickweed

2019. június 12.

Oké.. Rá van írva, hogy szőkitett hajra nem az igazi. De basszus, hogy semmi ne történjen használat után azért az gáz.
Azt hiszem füstös szőke az árnyalat neve amit vettem, a totál világosszőke hajhosszamra kentem, kb 30 percet hagytam rajta biztos ami biztos. Azon kívül, hogy iszonyat szárított, szóval balzsamot igenis kell használni mellé hiába írják hogy nem, a világon semmi nem történt. Gáz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Mariann1807

2019. május 31.

Ha lehetne mínuszt adnék.. A leírtak szerint használtam, sőt még tovább is rajta maradt.. És lám..semmi!!
Sötétszőke hajam szerettem volna világosítani , de konkrétan kidobtam 1800 forintot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1