Schwarzkopf

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2015. január 23.

Kategória:   Samponok

A cink-piritont tartalmazó hatékony formulának köszönhetően az első hajmosástól eltávolítja a korpát. Intenzíven ápol, kíméletes a fejbőrhöz.

Ár: 700 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 3/4-ig van, Helyszín: Budapest 17.ker, Örs, Zugló , fizetés: személyesen, postai úton

Levanthey

2020. március 23.

2 hete használom kb, egyáltalán nem használt sajnos..:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

2 hete használom kb, egyáltalán nem használt sajnos..:(

Aanyta

2020. március 5.

Nem használt a korpára, de rosszabb sem lett a hajam tőle. Az illata sem zavart, hogy pasis. Érdekes módon a férjemnek bevált, pedig ugyanarra a problémára használtuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

mlexa

2020. február 5.

Páromnak vettük a száraz korpájára, azonban nem segített rajta neki semmit, sőt, még rosszabb lett tőle. Abszolút pénzkidobás volt. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Nareen

2019. november 21.

Csodát vártam tőle. De nekem rosszabb, mint pl a head&sholders. Igaz nem zsírosodik úgy, viszont a korpát nem tüntette el. Sőt. Ezért az árért kicsit többet vártam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

rosegangela

2019. október 31.

Nekem ez a sampon semmit, de tényleg semmit nem használt. Majd egy évig állt a polcon, néha, 1-2 hetekre kipróbáltam, adva neki esélyt, de végül a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

sassar

2019. május 31.

Nem rossz sampon, de a korpásodásomat nem szüntette meg!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Nem rossz sampon, de a korpásodásomat nem szüntette meg!

szabocintia

2018. november 21.

Teljesen rendbe tette a hajam, bár nem voltam annyira korpás, szerintem csak kialakulóban volt, minden esetre teljesen megszüntette a problémámat.
Illatban lehetne nőiesebb verzió is, minden esetre a hatás a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Illatban lehetne nőiesebb verzió is, minden esetre a hatás a lényeg.

Nihan

2018. június 14.

Katasztrófa ez a sampon. Úgy ahogy sikerült a Nizorallal, kénes samponnal rendbe tennem a hajamat. A bőrgyógyász javaslatára vettem meg, hogy az a jó, ha váltogatjuk a sampon. Totál visszatért a viszketés és a korpa egy használat után. Totál pénzkidobás. A 400 Ft-os Rossmann saját márkás korpásidás elleni sampon 100-szor hatékonyabb. Még az 1 csillag is sok ennek a terméknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

pixiee

2018. március 26.

Párom használta, abszolút nem segített..sőt, még jobban belobbant a fejbőre és szó szerint hullot a hajából a korpa :( próbálkozott vele mert a felét elhasználta, de egyre csak rosszabb lett, arról nem beszélve hogy nagyon fénytelen lett tőle a haja és rossz tapintású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

tkati

2018. január 15.

A fejbőröm érzékeny, viszkető, korpásodásra hajlamos. A hajam hullámos, így fokozott ápolást igényel, hogy ne legyen szánaboglya. Az egyetlen bevált sampon (H&S érzékeny fejbőrre) nagyon zsírosítja a fejbőrömet, így időről időre keresek alternatívát. Ez sajnos nem vált be, pedig alkalomszerűen a hajszeszt is használtam. Az érzéknységet, korpát csökkentette, de egy teljes flakon használata után sem mulasztotta el. A hajam fénytelen, száraz, nehezen kezelhető lett tőle, a balzsam, hajolaj sem segített rajta igazán. A szagát sem szeretem, de ha valóban hatékony lett volna, elviseltem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol