Schwarzkopf

Ár:   1745 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsuzsifruzsi, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Hajformázók

Elastin+ Flex Control hajhab a rugalmas formázásért és erős tartásért.

Gina77

2018. július 9.

Az illatát szeretem, az én derékig érő hajammal nem tesz semmi extrát. Nevetséges áron, 400Ft-ért jutottam hozzá, eredeti áron nem venném meg hiába reklámozza maga Claudia Schiffer :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

bednem

2018. július 9.

Erősen tartó hab.
Bedolgozható a hajba.
Ilata ok.
Félhosszú egyenes hajnál nem igazán tapasztaltam, hogy bármit is tesz.
Max. picit hullámosított.
Nem veszem ismét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Erősen tartó hab.
Bedolgozható a hajba.
Ilata ok.
Félhosszú egyenes hajnál nem igazán tapasztaltam, hogy bármit is tesz.
Max. picit hullámosított.
Nem veszem ismét.

Bubucim

2018. február 10.

Szuper kis termék. Hajvasaló nélküli hajgöndörítéshez szoktam használni. Azaz mielőtt befonnám a hajam, eloszlatom rajta ezt a habot. Az illata nagyon finom. :) Múltkor belefeledkeztem a hajszárításba, és majdnem teljesen megszárítottam a hajam, pedig nedvesen szoktam befonni. Ezzel a habbal mégis csodálatosan hullámos lett reggelre. :) Pici lakkal még másnapra is tartja a formát, pedig az én hajam szög egyenes. DM-ben vettem egy kiárusítás alkalmával kb. 500 Ft-ért . Nagyon megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

felicitas

2017. április 7.

Eddig nem mertem hajhabot használni, mert mind ragacsos érzetet hagyott. Na ez nem. És olyan jó tartást ad az én semmilyen hajamnak. Nem csúszik, nem száll. Persze irtó vékony a hajam, ezért be kell ''lőnöm'', de enélkül sokkal több lakkot használtam és ha szétfújta a szél, borzadály volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

senskin

2017. február 2.

Nem rossz, de szerintem a dusito habja jobb. A John frieda - nal megis elonyosebb ez ez elastinos. Nehez jo habot talalni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Zsuzsifruzsi

2017. január 11.

Viszonylag erősen tart, de az illatát szeretem a legjobban! Ami még nagyon szerethető, hogy valóban hab, nem esik össze a kezemben azonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Hidratálók: Lactic Acid, Pantolactone, Hydrolyzed Elastin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.