Schwarzkopf

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, az összetevőket feltöltötte: Alexandra19, Módosítva: 2018. március 26.

Kategória:   Hajformázók

Hajhab gyenge, lelapuló hajra

• egész napos tartást biztosít
  • akár 100%-al többnek tűnő haj

Boriskajuliska

2019. szeptember 3.

Elfogyott a kedvenc hajhabom ez pedig ott lapult a fiókomban. Használtam már nem új az élmény és jól teljesít. Azon gondolkoztam miért is került parkoló pályára és emlékeim szerint egy idő után picit szárította a hajamat. Használata kellemes, nem ragad, könnyű szép frizurát lehet készíteni vele, feltett szándékom hogy elhsználom.

Up: Végül kidobtam! Többszöri egymást követő használatnál egy vékony réteg képződött a hajamon, amit samponnal sem tudtam eltávolítani. Egész éjszakára olivaolajjal kentem be a hajamat ami nem volt egy élmény, viszont puha táplált lett a hajam a kellemetlen réteg eltűnt. Nem elhanyagolható szempont, hogy nem változtat a festett hangszínen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

ylexe

2018. március 25.

Csillagos 10! :D Tökéletes tartást ad, nem ragad, nem kócol, jó illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Csillagos 10! :D Tökéletes tartást ad, nem ragad, nem kócol, jó illatú.

vviki

2018. március 22.

Imádom, nagyon nagyon könnyed, nem nehezíti el a hajat, nem ragad. Sajnos most fogyott el és már nem találom sehol:(:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

szilvia.bano

2018. február 1.

Nekem a volume&texture van meg. Eddig csak jókat tudok mondani róla. Az illata kellemes, nem zavaró, jó levegős hab jön belőle. Nem nehezíti el a hajat, de megfelelő tartást ad. Nekem mostanáig ez az első hajhab, ami felbontást követően hosszú ideig nem válik folyóssá, vagy krémessé. Nekem jobb, mint a Wella, vagy a L'oreál hajhabjai.

Viszont valaki nem tudja miért vonták be most a Rossmann-ban is? Már sehol nem lehet kapni, pedig drogériás viszonylatban a legjobb hajhab volt. Nem tudom mit vegyek helyette, mindig a jó termékeket veszik el, vagy ami jó, az limitiált kiadású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Alexandra19

2017. július 4.

Imádom: nem ragad, nem nehezíti el a hajat, dúsít és jó tartást ad és az illata is nagyon finom. Annyira jó, hogy száraz hajon is nyugadtan lehet használni, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

erikaa

2016. október 26.

Zsíros lelapuló hosszú hajam van, ez a termék viszont megemeli a hajtövemnél a hajamat és sokkal dúsabb hatást ad. Negatívum, szárításkor és utána is gubancolódik tőle a hajam, nehéz fésülni ennek ellenére nem korpásít, nem zsírosít, nem ragad, könnyen a hajamba tudom masszírozni, kevés kell belőle még is hosszan tartó.
Összességében nagyon jó hajhab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

Összességében nagyon jó hajhab.

CamomilleRose

2016. augusztus 27.

Nem ragacsos, jó az illata, nem zsírosít és tényleg (!) dúsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Nem ragacsos, jó az illata, nem zsírosít és tényleg (!) dúsít.

petra9229

2016. augusztus 21.

Nem is tudom, hány csillagot adjak. A terméket egyszer használtam. Akkor tetszett a hatása, az illata is. Viszont előbb el akartam használni a már megkezdett Balea hajhabomat, így a fiókba tettem. Egyik reggel pedig észrevettem, hogy a kupakja félig leesett magától, valahogy kijöhetett belőle a levegő, és a teljes tartalma szétfolyt a fiókban. Pedig nem tettem rá semmi nehéz dolgot, egyszerűen csak a fiókomban volt. Kicsit ez elvette tőle a kedvem, és lehet másfélét veszek majd. A Baleással pedig egyébként az a bajom, hogy a kupakja, amit nyomni kell letörik, és nehéz belőle így a terméket "kiszedni". Szóval hajhabok csomagolásával idén még nem nagyon volt szerencsém :D. Kap három csillagot, mert első használatra nem volt rossz termék, de ennyi pénzért nyilván nem egy használatra vettem meg. Szóval ezzel nem magát a habot pontozom le, hanem a csomagolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

reny

2016. április 8.

kiárusításban vettem kb 500 ft-ért a fekete színűvel együtt,mindkettő szuperül bevált,tényleg nagyon jó minőségű hajhabok,jól formázható a haj, és szinte észrevétlenül teszi a dolgát, semmi ragacsos érzet,nem tapasztja össze a hajszálakat, jó tartást ad a hajnak. remek vétel volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

senskin

2015. november 4.

Nagyon nagyon jó! de csak a vékonyszálú egyenes hajra jó! Akinek extrém lapos a haja, vegye! Szép és erős, csillogóan dús lesz!
Eddig legjobb dúsító hajhabom, pedig már szinte az összeset kipróbáltam. A Syoss keratin mellett, ez az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

Hidratálók: Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Biotin

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.