Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sugar bunnie, Módosítva: 2013. szeptember 15.

Kategória:   Hajápolás

A természetes szőke hatású hajért.

Hecate

2019. június 30.

Jaj, életem végéig emlékezni fogok rá! Drága volt. Csak a lenövésre használtam, úgy reklámozták jó arra is. A hajszínem valamit fakította a barna végül olyan nap által kiszívott barna lett, amire mintha sárga festéket fújtak volna vékonyan. Szőkének nem volt nevezhető, de ehhez a színeredményhez is mindig sokat kellett felvinnem belőle. :( A fúvókája működött, csak gyakran másfelé spriccelt sokat, így nem volt gazdaságos vagy könnyen kezelhető. Ráadásul engem csípett is. Így végül engem ez a termék győzött meg, hogy hagyjak fel a szőke hajszínnel: A pasik imádtak szöszin, ám a festék is sprőddé, még töredezettebbé tette a száraz hajam, nekem a hajam átlagnál gyorsabban nő, szóval a lenövés is intenzívebb, ez a cucc meg tovább szárított meg mart is...

Aztán végül teljesen a fekete hajszínt éreztem a magaménak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

Aztán végül teljesen a fekete hajszínt éreztem a magaménak.

mincson

2017. január 18.

Első pár alkalommal bevált nekem, viszont mostanaban elég sárgás/vöröses beütést hagy maga után. Balayage hajfestesem van, és csak a szőke tincsekre használtam, amikor elkezdett sárgulni, viszont áttértem a festékre.
Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Nem fogom újravenni.

nkmagda

2016. április 14.

Őszintén nem tudom miért vettem meg, a hajam a naptól amúgy is vilàgosodik. Nagyon megbàntam kidobtam. Pàrszor hasznàltam, a hajamat csak tönkretette szétroncsolta feltört nagyon. S màr vagy több mimt egy éve volt előtte festve a hajam. Soha soha soha senkinek nem ajànlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

drozsi

2015. június 19.

Na én festett szőke hajra használtam, csodás melirozott hatast ertem el vele. Fenylo termeszetes szinekben jatszott a hajam, mintha termeszetes szoke lennek. Nekem anno bevalt:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

brigi8812

2014. május 4.

Balea-s spray-hez képest nem jó, én nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Balea-s spray-hez képest nem jó, én nem ajánlom!

kicsicsillag322

2014. január 19.

Gyártják csak más a csomagolása, Müllerben lehet kapni!
Világost, kicsit vörösesebb lesz, de a lenövésre jó, viszont azért van ráírva,hogy festett hajra ne, mer iszonyatosan elégeti, széttöri :S ezzel vigyázni kell ,hogy tényleg csak jó helyre fújjuk

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 19.

Gyártják csak más a csomagolása, Müllerben lehet kapni!

annika83

2013. december 6.

Nem tudom kapható-e, régebben a Müller Drogéria választékában szerepelt, de nem venném újra! Ellentétben a Rossmannos szőkítővel, (már rég nem gyártják) amitől szép aranyszőke színt kapott eredetileg sötétszőke hajam, ez kifejezetten répavörösre- rézvörösre színezi a hajat, szóval csak azoknak ajánlaná, akik ilyen színre vágynak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

bogarka

2013. május 9.

Ez még kapható?:)Nahát :) 2005ben használtam, kicsit világosításra, nyáron tényleg napszítta színt varázsol a szőke hajból, bár nekem sötét aranyszőke hajam sárgította kissé, hosszútávon, s szárított is rendesen. Használat után olyan sprőd hajam lett...viszont utána sokáig tök jó volt, és mivel világos hajamon csak pár árnyalatot vázoltatott a lenövés se volt durva. Nem volt rossz festék helyett, de egyszercsak eltűnt a polcokról....akkor castingra váltottam, majd fodrászos melírra. Jó volt a pumpás kiszerelése is, és nem kellett kínlódni a festéssel :) Ma már nem sírom vissza, de azért kelt bennem némi nosztalgiát ez a korszak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

cicatapmancs

2013. április 18.

Évekkel ezelőtt használtam és akkor csak ezt fújtam a lenövésemre és szuper volt. A hajfestéket pótolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

styList

2013. április 7.

Nagyon szeret(t)em ezt a terméket, sajnos úgy tűnik, teljesen eltűnt a piacról. Pont most próbálok helyettesítőt beszerezni, de nincs bizodalmam még egyik felé sem.
Nagyon régóta használtam, kb. 10 éve, azóta lenövés-hatásos a hajam. Direkt írtam így, mert eddig mindenki ezt kérdezgette, hogy lenövesztem-e a festéket, pedig SOHA sem volt festve a hajam, most viszon már megkapta a divatos ombre nevet. Közép barna a hajam, a vége pedig mézszőke, nem vöröses, nagyon szép színt csinál(t). Sajnálom, hogy nincs már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 7.

Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0