Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvia921, Módosítva: 2012. augusztus 18.

Kategória:   Hajformázók

Színvédő hajlakk

• Festett hajra, UV szűrővel
  • Intenzív ragyogás és hosszantartó színvédelem
  • Naphosszattartó extra erős tartás
  • Nem ragad, nem hagy maradékot, könnyű kiöblíteni

purpuratulips

2015. február 7.

Nekem 4-es erősségben van meg és nagyon jó! Tökéletes tartást ad, nem ragad tőle össze a hajam. Minden jó benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

levendula72

2014. május 14.

Kedvenc hajlakkom, nagyon szeretem az illatát, nem ragad, viszont a félhosszú, vékonyszálú hajamnak mégis ad egy kis tartást, és szép csillogást.
nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 14.

nálam 5*

vivitrius

2014. április 29.

Mostanában vásároltam meg. Nem vagyok nagy hajlakkos, de az utóbbi időben kicsit rákaptam. Akciósan tettem rá szert. Igazság szerint hosszú élettartamra számítok, mert kb heti 1x használom. Szóval eddigi tapasztalatok (3 használat): hajlakkhoz képest jó illat, ami fújás után gyorsan elillan és így nem húzok csíkot, nem szárít és baromira jól tart és sokáig. Nálam eddig 4 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 29.

Nussh

2014. január 6.

Nem vagyok egy nagy hajlakkos, eddig az összestől sikerült befulladnom, és mindegyik keménnyé, "lakkossá" állt össze a hajamon. Ellenben ezzel a példánnyal, amivel abszolút nem tapasztaltam ilyesmit, kellemes, rugalmas lesz tőle a hajam, egy kis extra fényhatáson kívül nem is vehető észre, hogy be vagyok vele fújva, és a legjobb: nem húzok magam után 10 méteres illatfelhőt a használatát követően. Jó szívvel ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

heno

2013. április 5.

Anyum használja ezt, azaz egyszer használta még, de a tartása,m és az illata jó. (megszagoltam)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 5.

maycily

2013. január 18.

Olyan lesz tőle a hajam, mint a vattacukor, borzasztó, de megtaláltam a megfelelő helyet a számára, gyönyörűen lefixálja a szénrajzaimat :'D ezért egy 3-as jár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

szilvia921

2012. november 1.

Kellemes illata van, és jól tartja a hajam, nem teszi ragacsossá. Egyik kedvenc hajlakkom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

bandita

2012. augusztus 18.

Szeretem ezt a hajlakkot, mivel fényes, rugalmas, erős tartást nyújt. Akciósan szoktam vásárolni, többször visszatértem hozzá. Amióta megjelent a márka argánolajas verziója, arra váltottam, mivel mintha kevésbé szárítana, mint ez.
Ettől függetlenül ő az általam eddig használt legjobb hajlakkok egyike számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.