Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mogyizsuzsi650304, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajápolás

A gyémántfényt fokozó formula intenzív fényt biztosít a hajnak, akár a 10 karátos gyémánt. Erős tartás, nem ragad, nem hagy nyomot és könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat, véd a kiszáradástól.

Betty05

2017. május 9.

Szintén csak jót tudok írni róla is !!!! Vékony szálú ,könnyen zsírosodós hajam van, ezért nem is szeretek nagyon rá kenni semmit, De ez a hajhab egy álom!!! Extra tartást ad a hajnak és szemmel láthatóan dús és megemeli , extra sűrű lesz. Nem lett ragacsos nem nehezítette el. Nagyon szeretem hétköznapokra használni, és így a vasalt haj is szög egyenes lesz,és marad is!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

k.csilla

2013. október 27.

Jó az illata,az amúgy is száraz hajamon szerencsére nem szárított tovább.Picit összetapasztja a hajat,de az én össze-vissza göndörödő hajamnak kell is hogy valami összefogja a tincseket és ne úgy álljon mint a szénaboglya.A kezem nekem is ragad utána,a mennyiséggel vigyázni kell.Az árát megérte,de nem is csodaszer.Nem hinném hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Maryetta

2013. július 11.

Többet vártam volna tőle, elmaradt a brilliant hatás, ha keveset használok semmi tartás, ha többet összeragad tőle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Orsyna

2013. március 8.

Ritkán használom mert a habok hajlakkok szárítják a hajam.Semmi extra normál hajhab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

lau0825

2013. január 31.

Borzasztóan szárít, az alkoholnak köszönhetően a 2. helyről.
0 fény, gyenge tartás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Borzasztóan szárít, az alkoholnak köszönhetően a 2. helyről.
0 fény, gyenge tartás.

Gitta

2012. november 29.

Már egy ideje ezt használom (vagyis sokszor újravettem már:))
Olcsó, nem keményedik be, és nem lesznek betontincseim, jó az illata, nagyon szeretem ezt a terméket.
Annyi, hogy a tenyerem lesz jó ragacsos tőle, elég alaposan le kell mosnom, hogy ne ragadjon.
Szóval: tenyérre nem, de hajra bevált:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Már egy ideje ezt használom (vagyis sokszor újravettem már:))
Szóval: tenyérre nem, de hajra bevált:D

zita.herkovics

2012. szeptember 26.

Leakciózva szoktam kilesni a hajlakkot, ebből a fajtából. Sokáig kitart, nem émelyítő az illata és tart is. Egyik kedvenc hajlakkom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Linuxo

2012. augusztus 9.

Festett hajra használom és nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Festett hajra használom és nekem bevált.

Beni1234

2012. július 20.

Elég jó, erős, tartós, szép fényt ad, de nem fogom újravenni, semmi extra. Bolti ára szerintem drága, annyit nekem nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 20.

kirala

2012. április 14.

Ez a kedvencem, évek óta használom a hozzá tartozó hajlakkal, együtt alkalmazva a kettőt egész napra tartja a frizurát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.