Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisz, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Erőteljes tartás, kasmírtapintású haj a száraz és igénybevett hajra. Hosszantartó hatás, nem ragad, nem hagy nyomot,könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat, védi a kiszáradástól.

Kiszerelés: 200 ml

98SzAnDi19

2019. július 7.

Egy csomót ráraktam, mégis inkább puhította, mint megtartotta a hajamat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Egy csomót ráraktam, mégis inkább puhította, mint megtartotta a hajamat

laszlobrigi04

2018. szeptember 11.

Elég sokat próbálkoztam ezzel a hajhabbal, de sosem sikerült eltalálni a dolgokat. Ha keveset raktam, akkor nem ragadt össze a hajam, nem volt az a vizes hatása, de semmit nem tartott. Ha többet raktam rá (2 tenyérnyi), akkor tökéletesen tartott egész nap - akár másnap is, de borzasztóan összeragadt és olyan hatást keltett, mintha 3 hetente mosnék hajat. Nem szerettem meg, nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Egi

2018. július 3.

Már nem tudom mi volt vele a baj, de hullámos haj megtartására nem volt alkalmas...lehet kemény lesz tőle, nem szép könnyű rugalmas, már nem tudom...de nem szerettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

lovecreams

2017. október 4.

Nagyon jó kis hajhab. Kellemes az illata, nem ragad, nem nehezíti el a hajat. Egyedül azért csak 4*, mert a Wellánál azért nem jobb, és az a tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

MadKat

2017. szeptember 28.

Nagyon jó termék. Jó tartást ad, nem ragacsos, és szép fényessé teszi a hajat. Mondjuk vigyázni kell, hogy ne tegyünk túl sokat belőle, legalábbis nekem eléggé elnehezíti (összetapasztja) a hajam, ha véletlenül túl sokat hasznélok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

pannababo

2017. június 25.

Az itt olvasottak alapján vettem meg. Tényleg nem ragad és szuper eredményt ad, nekem nem ,zsírosít nem szárít, nagyon jó, mind egyenes, mind beszáríott frizura készítéséhez. Jobb, minta Loreal melegre volumenizálodó habja!
UPDATE: NYÁRI KLÁNIKULÁBAN IS HASZNÁL, amikor nem alkalmazom, naponta kell mosni a hajm, és mkor használom csúcs a ajam, nem lapul a fejemre, szuper. Illata mindig elvarázsol! Giga like, 100 csillag! Nem kell mindenfél hülye fesűtartással szárítgatnom a hajam és így is volumenizál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Butterfly1

2017. május 26.

Az itt olvasott vélemények alapján vásároltam meg.
Nekem nem jött be, összetapasztja a hajam, szárít, egyes helyeken, ahová több termék került, porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 26.

Az itt olvasott vélemények alapján vásároltam meg.

csokibeka

2017. február 23.

Nagyon jó illata van, nem zsírosítja a hajat és nem is érezni a használata után, hogy van "valami" a hajamon, nem ragacsos, nem kemény a hajam. Extra fényes tőle a végeredmény, nem viszket tőle a fejbőröm, mint kb minden hajhabtól, bár csak alkalmanként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

fruzsina9893

2017. január 25.

Szeretem a taft hajhabokat és ez a kedvencem közülük, mert szép fényes és puha lesz a hajam, és nem ragad össze. Minden amit ígér számomra bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Nancika

2016. szeptember 6.

Az egyetlen hajhab, amit néha használok. Mivel sokszor szoktam göndöríteni a hajam a göndörítőn kívül "csomózással" is (tényleg, lehet így is, és nagyon szép hullámokat/loknikat csinál és sokkal gyorsabb, este megcsinálom 3 perc alatt, reggel kibontom és kész), de utána elég macerás a kifésülés (még balszammal, hajmosáskor is), ezért imádom ezt használni. Bekenem ezzel, becsomózom a hajam, reggel kibontom, tökéletesen áll hajlakk nélkül is, majd a következő hajmosásnál, amint víz éri a hajam, selymes, puha és csomó mentes lesz azonnal. Semmi nyoma nem marad annak, ami máskor nagyon megviseli ilyenkor a hajamat. Én nagyon szeretem, csak az a fránya lelkiismeret, hogy a kozmetikumos szekrényem azon kevés darabjainak egyike, ami nem cruelty free. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Hidratálók: PEG-40, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid