Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisz, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Erőteljes tartás, kasmírtapintású haj a száraz és igénybevett hajra. Hosszantartó hatás, nem ragad, nem hagy nyomot,könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat, védi a kiszáradástól.

Kiszerelés: 200 ml

epidermisz

2022. május 14.

A hullámos hajamra használom, és szeretem, szépen definiálja a tincseket, megfelelő tartást is ad. Hátránya, hogy kicsit ragad, illetve megkeményíti a hajat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 14.

fairyfelicita

2022. május 5.

Kellemesen puha tapintású marad a hajam, mégis erős tartású. A kezembe kinyomva sajnos ragad, de szerencsére ez a hajon nem érezhető. Göndör hajúaknak is ajánlom, mert CGM.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

KisCsi

2022. március 11.

Más csomagolásban sikerült csak beszereznem, de a pozitív vélemények miatt már régóta vadásztam rá. Hát... kár volt.
A hab már a tenyeremben vizes lelappadt valami lesz, egyáltalán nem az a kemény hab, amit vártam, és a hajammal sem csinál lényegében semmit. Használgatom, de esélyes hogy az utolsó harmada a kukában végzi, mert minek... :/
Két pontot csak azért adok, mert rosszat sem tett és az illata jó és szerencsére nem marad meg.
Nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

Nem veszem újra.

Stella1997

2021. január 26.

Még az én formázhatatlan, vékonyszálú, szögegyenes hajamat is megregulázza. Az egyetlen hajhab ami bevált. Az erős tartás mellett is kellemesen puha marad a haj tapintása. 5 csillagos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Csutak

2019. november 22.

Nagyon szeretem. :) A fodrászom is ezt és a zöld dúsító társát használja mindig a hajamra és mindkettővel legalább három-négy napig bírja. És ráadásul az illata is nagyon finom.<3333

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

rosegangela

2019. október 31.

Jól tart, évek óta használom rövid hajamnál. Nélküle tiszta kóc lennék .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Jól tart, évek óta használom rövid hajamnál. Nélküle tiszta kóc lennék .

98SzAnDi19

2019. július 7.

Egy csomót ráraktam, mégis inkább puhította, mint megtartotta a hajamat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Egy csomót ráraktam, mégis inkább puhította, mint megtartotta a hajamat

laszlobrigi04

2018. szeptember 11.

Elég sokat próbálkoztam ezzel a hajhabbal, de sosem sikerült eltalálni a dolgokat. Ha keveset raktam, akkor nem ragadt össze a hajam, nem volt az a vizes hatása, de semmit nem tartott. Ha többet raktam rá (2 tenyérnyi), akkor tökéletesen tartott egész nap - akár másnap is, de borzasztóan összeragadt és olyan hatást keltett, mintha 3 hetente mosnék hajat. Nem szerettem meg, nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Egi

2018. július 3.

Már nem tudom mi volt vele a baj, de hullámos haj megtartására nem volt alkalmas...lehet kemény lesz tőle, nem szép könnyű rugalmas, már nem tudom...de nem szerettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

lovecreams

2017. október 4.

Nagyon jó kis hajhab. Kellemes az illata, nem ragad, nem nehezíti el a hajat. Egyedül azért csak 4*, mert a Wellánál azért nem jobb, és az a tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Hidratálók: PEG-40, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid