Schwarzkopf

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Monika20, az összetevőket feltöltötte: zsuzzzsi, Módosítva: 2014. április 1.

Kategória:   Hajformázók

Intenzívebb ragyogást nyújt, mint egy 10 karátos gyémánt.

mancus2

2017. augusztus 16.

Régebben sokáig ezt használtam, de egy ideje nem tartja meg tökéletesen a frizurám, úgyhogy le kellett cseréljem :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

dalmuska

2017. április 25.

Talán ez az egyetlen hajlakk, ami az én babahajszálacskáimat tökéletes fixálja, én úgy vettem észre, hogy olyan hét-nyolc órás hatása simán van. Ráadásul könnyen ki is tudom fésülni a hajam a nap végén, bár keveset is fújok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

kranita

2017. április 14.

Sok hajlakkot használtam már, de ehhez mindig visszatérek, extra erős tartás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Sok hajlakkot használtam már, de ehhez mindig visszatérek, extra erős tartás.

nikolett00

2017. március 6.

Sokáig használtam. Tetszik az illata, tartós, nem túl erős, de biztos tartás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Sokáig használtam. Tetszik az illata, tartós, nem túl erős, de biztos tartás.

esztito

2017. január 25.

Nekem csak ez vált be, ettől a lakktól nem ragad össze a hajam, keveset kell fújni belőle, nagyon tartós! Illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Kodi

2016. február 24.

Elnett hívő vagyok, de gyorsan kellett egy a munkahelyre, Müller nincs a közelben, irány a Rossmann, ez volt akciós, és rémlett, hogy valahol jókat olvastam róla. Nem akartam úgy járni, mint Nancy Reagan, hogy elesett, és eltört a haját, ezért csak 4-es erősséggel vettem. Erősen tart, szó se róla, picit ragaszt, de nem vészes, fésülhető. Az illata utálatos műragasztó szag, ilyen van a Wellaflexek-nek is, akkor inkább a klasszikus Elnett. Összességében nem rossz választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

missmomsen

2016. február 11.

Nagymamám használt egy ideig ilyet, én is vettem egyet :D
Nem látszik, hogy hajlakkal fújtam le a hajam, viszont nagyon jól tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Nagymamám használt egy ideig ilyet, én is vettem egyet :D
Nem látszik, hogy hajlakkal fújtam le a hajam, viszont nagyon jól tart.

Lolita

2015. október 31.

Évek óta a mindennapjaim részét képezi, nem is értem, miért nem írtam róla véleményt eddig.
Teljesen elégedett vagyok, ugyan azt a "10 karátos gyémánt" ragyogást nem látom, de nem is bánom. Jól és tartósan megtartja a frizurát, viszont kifésülni/kimosni könnyű. Mindennapos használat mellett is sokáig kitart egy flakon, és az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 31.

bubita

2015. október 5.

Nem rég vettem meg, igazából azért, hogy az élettelen hajszínemet kicsit feldobja. Hát... Nem mondanám, hogy szép, csillogóvá tette, de nekem nem tűnt fel, hogy ártana. Sokat nem fújok belőle, szóval tartani sem nagyon tart. Egynek elmegy, gyakran nem fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Szidy

2015. június 25.

Hat a nagyon jot nem ennek a termeknek szántam! Véletlenül eltévesztettem! :)
A két nap után zsirosodó hajammal elég sok bajom van,de mikor ráfujtam ezt,olyan mintha 5 napja nem mostam volna hajat! Zsíros hatást kelt es ragad is.Eddig Nivea dimond glosst hasznaltam,biztosan visszaterek ahoz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Hat a nagyon jot nem ennek a termeknek szántam! Véletlenül eltévesztettem! :)

Antioxidánsok: Triethyl Citrate