Schwarzkopf

Ár:   892 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. június 8.

Kategória:   Hajformázók

• Hővédelem akár 22 °C-on a hajszárítóval kialakított hajformáért
  • Kevesebb töredezett haj, nem ragad
  • Ultra erős tartás és volumen

A speciális hővédő formula védőburkot képez, mely óvja a hajat a hajformázók melegétől.

Krisztiina

2014. január 29.

Eddig Csillagos 5-t kapott nálam :-). Az illata nem tolakodó, nem erős és számomra nem is kellemetlen, bár tény, hogy nem áldották meg egy parfüm illattal, viszont nincs utószaga, ami órákkal később is érezhető lenne. A hajam Végre!!! megtartotta formáját és nem lógta ki magát 2 perc alatt a hajsütés után, mint ezelőtt... több kilónyi hab- és hajlakkal a fejemen :-). A hajam se ragadt tőle össze. A hajhabját és hajlakkját együtt használom és eddig nekem nagyon beváltak :-). Hogy teljess legyen a kép, a hővédő spray-et szeretném még beszerezni, ha a jelenlegi elfogy. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Szaszcow

2014. január 26.

Az illata nekem is tetszik, de kb. ennyi :D Nem tudom milyen a hatása, nem használtam csak kb. 2szer. Tovább adtam, hátha másnak jó lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

serpentbreath

2013. április 7.

Valami iszonyú büdös :). Mint minden Taft hajhab, ettől is összetapad a szárítás vége felé az éppen akkor "megdolgozott" tincs, de ez nem is lenne olyan nagy gond. Az viszont igen, hogy a szagát nagyon sokáig érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

Blame

2013. február 8.

Nem rossz, az illata kifejezetten tetszik. :D Tartósabbá nem igazán teszi a hajat, a hullámokat kb. annyira tartja meg mintha nem is lenne rajta semmi. Vasalásnál még nem próbáltam, de kreppelésnél sem éreztem hogy különösebben tartóssá tenné. Picit ragad is, de azt könnyen ki lehet fésülni. Egyszer elhasználom de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Eszter a panda

2012. szeptember 25.

Nekem tetszik, nem régen vettem. Nem kell belőle sok a hajamra. Szárítás előtt viszem fel és utána formázom. Ha vasalom, az kitart a következő hajmosásig, göndörítésnél pedig 1-2 nap, időjárástól is függ vagy, hogy mennyire alszom el. :) Nem nehezíti el a hajamat. Talán egy kicsit ragad, de nem durván, kezelhető marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

black_cico

2012. augusztus 12.

a hajlakkja is megvan, mindegyik termékre ugyanaz igaz, jó illat, télleg nem ragad, a hajlakk pl nem keserű ha beszívod, jó tartás, könnyű kifésülhetőség, viszont nem tapasztalom benne azt ami tulajdonképpen a neve.. hővédelem semmi extra, a hővel formázott (szárított, vasalt, göndörített) hajat meg egyáltalán nem tartósítja, és nem erősíti fel az egyenességet, sem a loknikat, de összességében az átlagosnál kicsit jobb termék, így 4 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Hidratálók: Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.