Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. augusztus 17.

Kategória:   Hajformázók

• Tökéletes lezárása a hővel való formázásnak
  • Hosszantartó ultra erős tartás
  • A hajszárítóval, hajvasalóval vagy<br />hajsütővassal formázott haj tökéletes eredménye
  • Kevesebb töredezett hajvég
  • Nem hagy nyomot

katenn64

2016. március 7.

Nagyon szerettem ezt a hajlakkot, úgy tudom, hogy csak limitált kiadás, sokáig tartja a hajamat, kifésülni nem a legkönnyebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

cosmona

2015. március 18.

Nagyon nem szeretem.... Büdösnek érzem, ráadásul "beton" frizurát csinál. Mindez nem gond, ha az ember csak egy estére akar tökéletes kontyot, de laza hullámokhoz semmiképp sem jó. Sose fogom újra venni, Heidi hajára fújatnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

Fedora26

2014. november 30.

Én nagyon szeretem. Finom az illata, nem ragacsos számomra. És ami fontos, könnyen kifésülhető, és még fésülés után is tartja a hullámokat, legalábbis nekem. Máskor is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

NiDDA

2014. március 4.

Keratin Complete-et használok, de elnéztem és ezt vettem meg helyette.
Sebaj, gondoltam, erre is ráírták, hogy No stickiness, és míg a másiknál valóban így van, ennél azért hazudtak, kissé ragacsos..
Az illata sem olyan jó, mint a másiké.
Hiába, megszoktam a jót.. Azért elhasználom, mert nem olyan rossz, de nem is olyan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Keratin Complete-et használok, de elnéztem és ezt vettem meg helyette.
Az illata sem olyan jó, mint a másiké.

kissnoncsa

2014. február 19.

Borzasztó, ugyan azt írja, hogy nem hagy nyomot, ehhez képes rosszabb lett tőle a hajam, mint ha sima hajlakkot használtam volna és a tartása sem volt túl jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 19.

h.ancsi89

2013. július 25.

illata nekem nagyon tetszik, a szőlőre hasonlítanám :) nem ragasztja össze a hajam, de így nem is ad extra tartós hatást...mondjuk úgyis csak akkor használok hajlakkot,ha összefogom a hajam,mert a babahajak látványa nem a legjobb olyankor...:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

felicitas

2013. február 20.

Én a Taftokban eddig csalódtam, de híján voltam odahaza a hajlakknak és kényszerből e mellett döntöttem. Köze nincs a többi Tafthoz, szerintem. Az illata elég erőteljes, de hamar elillan, nincs kaparó érzés a torokban, megszokható. Ez már plusz pont. Bár gyengének tűnik a tartása, mégis megtartja a lelapulásra igencsak hajlamos, vékonyszálú, vállig érő hajamban a tupírt. Nekem eddig ez a legjobban bejövős Taft. Ráadásul nem lesz tőle fehér a fejem. Még biztosan veszek belőle.

Update: Megvettem még párszor, és jó is, de csak rövidebb hajon. Amint nő pár centit, már nem elég. Ilyen elégedett vagyok a keratinossal is, de az erősebb ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

angelscrime

2013. február 8.

Véleményem szerint az egyetlen jó illatú hajlakk a piacon, amivel találkoztam. Tényleg kellemes, nem az a tipikus fullasztó felhő. Az általa ígért "hosszantartó ultra erős tartás" viszont erős jóindulattal sem mondhatóak beváltottnak, inkább placebo-jellegű. Azt sem hiszem továbbá, hogy bármit is számítana a hajtöredezés ellen vagy a forró hajformázó eszközökkel szemben. Viszont valóban nem hagy nyomot! :) Egyet elhasználtam, de nem fogom újravenni. (Hozzáteszem: félhosszú, erős szálú hajam van, másnak tőlem függetlenül beválhat hajtípustól és -hossztól függően.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Annie88

2013. január 22.

Én mindig ilyet veszek, már nem kísérletezem mással. Az illata szuper, gyakorlatilag alig érezhető, a torkomat sem kaparja, mint a többi. Nem hagy fehér nyomot, simán kifésülhető, a hajam fényes és egészséges marad, nem szárítja ki, és nem is ragad össze tőle. Nem ad betonkemény tartást, viszont elég erős, legalábbis a rövid (de nem fiús) hajamra ez pont elég. Szép dús marad tőle a frizurám egész nap, nem esik össze, nem lapul le. Hővédőnek nem okés szerintem, alap, hogy vasalás előtt nem lakkozunk, viszont ha úgy nézünk rá, mint egy sima hajlakkra, tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

cunuuu

2012. október 25.

Az illata szerintem csodás, nem ragad a hajam tőle, és még tart is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 25.

Az illata szerintem csodás, nem ragad a hajam tőle, és még tart is!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Benzyl Benzoate