Schwarzkopf

Ár:   1238 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2015. június 15.

Kategória:   Hajápolók

• hővédelem akár 220 °C-on
  • a hajszárítóval, hajvasalóval
    vagy hajsütővassal formázott hajra
  • Hosszantartó hajsimítás & természetes fény
  • védi a hajat a nedvességének elvesztésétől

Swelana

2018. december 5.

Ragacsos lett tőle a hajam, 1-2 nap múlva már úgy néztem ki, mint akinek a tehén lenyalta a haját, annyira lelapult. Hővédelemről nem tudok beszámolni, de szerintem következőre már nem veszem meg, hanem keresek másikat. Első hővédő termék volt a hajápoló cuccaim közt, ahhoz képest, hogy nem olyan jó, szerintem eléggé drága. Az illata elmegy, de nem tartós.

18-12-05 Szerk: Már nem használom ezt sem, ecettel öblítem a hajam, semmi mást nem kenek rá. Zavart a túl sok szilikonos hajápoló cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Beba01

2018. március 4.

Elfogyott, nem veszem újra. Szerintem semire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

Elfogyott, nem veszem újra. Szerintem semire nem jó.

Ayamechu

2017. május 4.

Akciósan vettem szerencsére, mert így nem buktam vele túl sokat. Mivel durvaszálú hajam van így gondoltam ez majd használ vmit, de semmi. Olyan mintha sima vizet fújnék a hajamra. A hővédő hatásáról nem tudok nyilatkozni, de az biztos, hogy többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

Ryana

2017. április 12.

Első hővédőm, és többé nem veszek ilyet. Ragacsos, kissé kemény tapintású lesz tőle a hajam.
Akár rá is írhatták volna: "A full-csapzott hatásért!"
Véd-e a hőtől? Nem tudom. Honnan lehet azt egyáltalán tudni? Nekem gyanús ez az egész hővédős-hype, hogy csak hókuszpókusz, és feleannyit se ér, mint a nagy lihegés körülötte.
Maradandó kárt nem okozott, de ennél szerintem csak jobbat fogok találni. Inkább rászánok egy kis időt és pénzt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

Akár rá is írhatták volna: "A full-csapzott hatásért!"

Bolvarin

2017. január 23.

Én is akciósan szereztem be, nekem abszolút megérte. A Baleás hővédőhöz tudnám hasonlítani. Illata nem valami nagy szám, de szerencsére nem marad meg a hajban, amúgy meg jó. Semmi extra. Azért nem 5 csillag, mert van ennél jobb is, amihez ezután valószínűleg vissza is fogok térni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

noemi1011

2016. július 26.

Én is akciósan vettem és meg is örültem, hogy márkásat tudok venni ilyen jó áron. Néztem is, hogy vajon miért adják ekkora kedvezménnyel, de már mindent értek... Ahogy az előttem szólók is írták, ragad, kócolódik tőle a haj, teljesen kiszárította egy használat után is, pedig frissen van vágva, és szép egészséges hajam van (pont ezért kerestem rá védelmet). Jó pár "csodaszert" kipróbáltam már, de még semminek nem sikerült így kárt tennie benne. Arról nem is beszélve, hogy teljesen behullámosodott reggelre, és kifejezetten az a rész, ahol befújtam, szóval egyik tekintetben sem állta meg a helyét. A fésülködés pedig felért egy reggeli tornával. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 26.

blankasara

2016. július 9.

Életem első hővédője, de biztos, hogy a Taft utolsója. Lehet, hogy rosszat fogtam ki, de a szórófejét annyira nem tudtam használni, hogy lecsavartam és egy kifésülő spray fejével helyettesítettem. A kezdeti nehézségek ellenére bíztam abban, hogy legalább a spray pozitív csalódás lesz, de ragad, kifésülhetetlen a hajam és minimálisan sem véd a hőtől. Sajnos ülj le fiam, egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

SFanny94

2016. június 28.

Egyszer követtem el azt a hibát, hogy nem néztem utána valaminek itt Krémmánián, mielőtt megvettem volna...ez volt az a termék. Az illata jó, de ennyi a pozitívum, ragad, zsírosodik a hajam és szerintem semmi hővédő funkciója nincs. Kidobott pénz, még jó, hogy leértékelve vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

zsuzsu92

2016. május 19.

Iszonyatosan ragad utána a hajam, másnap már meg is kell mosnom, mert összeáll csomókban. Egyébként nagyon finom illata van, de egyszerűen szenved tőle a hajam....egyébként a hővédelem nem annyira látványos, csak akkor fújom be, ha már "nagyon kivan" a hajam de mégis ki szeretném vasalni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Teniko

2016. február 21.

Nekem sem ragad. Kellemes illata van. Remélem, véd is, bár csak 2 hete használom. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.